Nowy 8 in 1 Training Pads Podkłady Higieniczne

8 in 1 Training Pads Podkłady Higieniczne

T102281

Nowy produkt

8 in 1 Training Pads Podkłady Higieniczne zawierają feromony o zapachu trawy, które zachęcą psa do oddawania moczu i odpowiednio skojarzą tę czynność z późniejszym załatwianiem potrzeb na zewnątrz.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 41 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 41 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,82 zł.


41,99 zł brutto

Opis produktu

8 in 1 Podkłady Treningowe do Nauki Sikania to doskonałe rozwiązanie dla posiadaczy szczeniąt

Młode pieski nie zawsze potrafią załatwiać się w odpowiednich miejscach. Te, które na co dzień przebywają w domu, a na spacery są wyprowadzane tylko o określonych godzinach mogą mieć problemy z utrzymaniem moczu. Dlatego właściciele bardzo często zaopatrują się w tzw podkłady treningowe, które mają za zadanie absorbować mocz. Warto poświęcić pupilowi na początku wspólnej przygody trochę czasu, by nauczyć go korzystania z maty, co na późniejszym etapie zaowocuje ładnym załatwianiem się poza domem. Szczenięciu należy przede wszystkim pokazywać matę i stawiać je na nim. Powinna ona znajdować się blisko legowiska lub w miejscu, w którym zwierzak przebywa najczęściej. Wszelkie małe sukcesy – nawet te, kiedy zwierzak skieruje się na matę w celu wysikania się, jednak nie do końca na nią trafi – należy nagradzać niewielkim smakołykiem. Za nieudane podejścia nie należy karać zwierzęcia, ponieważ może to skutkować stresem i nerwowym skojarzeniem z oddawaniem moczu. Z czasem, kiedy zwierzak coraz lepiej zacznie sobie radzić można stopniowo układać matę coraz bliżej drzwi wyjściowych, to utrwali psu skojarzenie wychodzenia z domu z załatwianiem potrzeb fizjologicznych.

8 in 1 Podkłady Treningowe do Nauki Sikania sprawdzą się także dla rekonwalescentów i psów starszych, nie trzymających moczu

Nie tylko właściciele szczeniąt cenią sobie podkłady higieniczne. Także opiekunowie starszych, schorowanych psów z tendencjami do nietrzymania moczu chwalą sobie to rozwiązanie. Podobnie podkłady 8 in 1 sprawdzają się dla psów rekonwalescentów, wychodzących z choroby czy regenerujących się po przebytych zabiegach. Jest to pewnego rodzaju zabezpieczenie – jeśli pies nie będzie w stanie wytrzymać do powrotu właściciela i wyjścia na spacer – wówczas zaspokoi swoje potrzeby fizjologiczne na macie. Sprawdzają się one również jako wyściółka legowisk czy transporterów po drodze do lekarza weterynarii. Można stosować je jako podkładkę pod miskę z wodą, jeśli nie chcemy, by zwierzak podczas jedzenia czy picia pobrudził lub zmoczył otoczenie. Podkłady 8 in 1 to innowacyjne rozwiązanie na rynku podkładów higienicznych. Dolna część maty podobnie jak jej brzegi zabezpieczone zostały nieprzemakalnym tworzywem, dzięki któremu wilgoć nie dostanie się do podłogi. Warstwa górna złożona jest z chłonnych polimerów, które zapewniają wchłanianie wilgoci i nie zostawiają plam. Maty mają właściwość neutralizowania nieprzyjemnego zapachu psich odchodów. Wierzch maty jest odporny na rozerwanie, nie ma obawy, że pies zniszczy ją pazurami. Mata absorbująca 8 in 1 Training Pads zawiera wyczuwalne wyłącznie dla zwierząt feromony o zapachu trawy, które będą działać na psa przyciągająco. Ponadto skojarzenie zapachu trawy z czynnością załatwiania potrzeb fizjologicznych skutecznie ułatwi właścicielowi naukę załatwiania się psa na zewnątrz.

Wymiary: 57 x 56 cm

Opakowanie: 30 sztuk

Więcej informacji

Producent:Zolux
Rodzaj:Podkłady higieniczne
WłaściwościFeromony o zapachu trawy
Opakowanie:30 sztuk
Przeznaczenie:Nauka czystości szczeniąt, starsze psy, rekonwalescenci
Rozmiar:57 x 56 cm
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

8 in 1 Training Pads Podkłady Higieniczne

8 in 1 Training Pads Podkłady Higieniczne

8 in 1 Training Pads Podkłady Higieniczne zawierają feromony o zapachu trawy, które zachęcą psa do oddawania moczu i odpowiednio skojarzą tę czynność z późniejszym załatwianiem potrzeb na zewnątrz.

Produkty powiązane