8in1 Training Pads Podkłady Higieniczne

T102281

Nowy produkt

8 in 1 Training Pads Podkłady Higieniczne zawierają feromony o zapachu trawy, które zachęcą psa do oddawania moczu i odpowiednio skojarzą tę czynność z późniejszym załatwianiem potrzeb na zewnątrz.

Więcej szczegółów

56,90 zł brutto

Opis produktu

8in1 Podkłady Treningowe do Nauki Sikania to doskonałe rozwiązanie dla posiadaczy szczeniąt

Młode pieski nie zawsze potrafią załatwiać się w odpowiednich miejscach. Te, które na co dzień przebywają w domu, a na spacery są wyprowadzane tylko o określonych godzinach mogą mieć problemy z utrzymaniem moczu. Dlatego właściciele bardzo często zaopatrują się w tzw podkłady treningowe, które mają za zadanie absorbować mocz. Warto poświęcić pupilowi na początku wspólnej przygody trochę czasu, by nauczyć go korzystania z maty, co na późniejszym etapie zaowocuje ładnym załatwianiem się poza domem. Szczenięciu należy przede wszystkim pokazywać matę i stawiać je na nim. Powinna ona znajdować się blisko legowiska lub w miejscu, w którym zwierzak przebywa najczęściej. Wszelkie małe sukcesy – nawet te, kiedy zwierzak skieruje się na matę w celu wysikania się, jednak nie do końca na nią trafi – należy nagradzać niewielkim smakołykiem. Za nieudane podejścia nie należy karać zwierzęcia, ponieważ może to skutkować stresem i nerwowym skojarzeniem z oddawaniem moczu. Z czasem, kiedy zwierzak coraz lepiej zacznie sobie radzić można stopniowo układać matę coraz bliżej drzwi wyjściowych, to utrwali psu skojarzenie wychodzenia z domu z załatwianiem potrzeb fizjologicznych.

8in1 Podkłady Treningowe do Nauki Sikania sprawdzą się także dla rekonwalescentów i psów starszych, nie trzymających moczu

Nie tylko właściciele szczeniąt cenią sobie podkłady higieniczne. Także opiekunowie starszych, schorowanych psów z tendencjami do nietrzymania moczu chwalą sobie to rozwiązanie. Podobnie podkłady 8 in 1 sprawdzają się dla psów rekonwalescentów, wychodzących z choroby czy regenerujących się po przebytych zabiegach. Jest to pewnego rodzaju zabezpieczenie – jeśli pies nie będzie w stanie wytrzymać do powrotu właściciela i wyjścia na spacer – wówczas zaspokoi swoje potrzeby fizjologiczne na macie. Sprawdzają się one również jako wyściółka legowisk czy transporterów po drodze do lekarza weterynarii. Można stosować je jako podkładkę pod miskę z wodą, jeśli nie chcemy, by zwierzak podczas jedzenia czy picia pobrudził lub zmoczył otoczenie. Podkłady 8in1 to innowacyjne rozwiązanie na rynku podkładów higienicznych. Dolna część maty podobnie jak jej brzegi zabezpieczone zostały nieprzemakalnym tworzywem, dzięki któremu wilgoć nie dostanie się do podłogi. Warstwa górna złożona jest z chłonnych polimerów, które zapewniają wchłanianie wilgoci i nie zostawiają plam. Maty mają właściwość neutralizowania nieprzyjemnego zapachu psich odchodów. Wierzch maty jest odporny na rozerwanie, nie ma obawy, że pies zniszczy ją pazurami. Mata absorbująca 8in1 Training Pads zawiera wyczuwalne wyłącznie dla zwierząt feromony o zapachu trawy, które będą działać na psa przyciągająco. Ponadto skojarzenie zapachu trawy z czynnością załatwiania potrzeb fizjologicznych skutecznie ułatwi właścicielowi naukę załatwiania się psa na zewnątrz.

Wymiary: 57 x 56 cm

Opakowanie: 30 sztuk

Więcej informacji

Producent:Zolux
Rodzaj:Podkłady higieniczne
WłaściwościFeromony o zapachu trawy
Opakowanie:30 sztuk
Przeznaczenie:Nauka czystości szczeniąt, starsze psy, rekonwalescenci
Rozmiar:57 x 56 cm
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

8in1 Training Pads Podkłady Higieniczne

8in1 Training Pads Podkłady Higieniczne

8 in 1 Training Pads Podkłady Higieniczne zawierają feromony o zapachu trawy, które zachęcą psa do oddawania moczu i odpowiednio skojarzą tę czynność z późniejszym załatwianiem potrzeb na zewnątrz.

Produkty powiązane