Zolux Toaleta dla Szczeniąt

98800

Nowy produkt

Zolux Toaleta dla Szczeniąt to doskonałe rozwiązanie do nauki sikania w wyznaczony miejscu.

Więcej szczegółów

63,90 zł brutto

Opis produktu

Zolux Toaleta dla Szczeniąt to doskonały sposób na zachowanie czystości w Twoim domu

Szczenięta z łatwością potrafią zaskarbić sobie serca przyszłych właścicieli. Jednak nauka wspólnego życia trwa przez cały okres dorastania szczenięcia. Wyznaczanie mu granic tresura i nauka muszą być przeplecione pomiędzy te bardziej przyjemne aktywności, jak wspólna zabawa i spacery. Psy mieszkające w domach wychodzących, posiadających podwórka mogą część dnia spędzać na świeżym powietrzu, dzięki temu ryzyko sikania w mieszkaniu, czy też robienia w nim kupy maleje. Jednak szczenięta, które większą cześć dnia spędzają zamknięte w mieszkaniach zapewne będą sikać w domu. Warto zaopatrzyć się w odpowiednie preparaty neutralizujące zapach moczu, odpowiednie chłonne podkłady oraz toaletę dla szczeniąt. Zapewni ona małemu psu miejsce, do którego będzie kierował się za każdym razem, kiedy zechce mu się siku. Toaleta dla Szczeniąt Zolux ułatwi psu skojarzenie sobie czynności oddawania moczu z odpowiednim do tego miejscem, ale również ułatwi to jego właścicielowi sprzątanie i ograniczy zabrudzenia mieszkania.

Zolux Toaleta dla Szczeniąt sprawdzi się również dla psów nie trzymających moczu, starzejących się i rekonwalescentów po chorobach i zabiegach

Prezentowana toaleta sprawdzi się również dla psów starszych i schorowanych. Ich właściciele często pracując nie mogą sobie pozwolić na wyprowadzanie takich zwierząt na spacery. Bywa i tak, że zwierzak w wyniku złego stanu zdrowia nie ma siły na wychodzenie na zewnątrz, na pokonywanie schodów czy dłuższe spacerowanie. Toaleta Zolux to w takim przypadku doskonałe rozwiązanie. Pomaga ona uchronić podłogę przed zalaniem, stanowi jasny punkt, do którego odpowiednio nauczone zwierze będzie się kierować. Dzięki temu ilość spacerów można ograniczyć do standardowej ilości, bez konieczności częstszego wychodzenia. Plastikowa podstawa stanowi barierę pomiędzy moczem a podłogą. Gwarantuje nieprzemakalność kuwety. Na podstawie układa się chłonny podkład, na który pies będzie oddawał mocz. Toaleta wyposażona jest również w plastikową warstwę na kształt wycieraczki – pozwala ona psu na stawanie na podkładzie suchymi łapkami, co zapewnia czystość w domu i nie dopuszcza do roznoszenia śladów moczu po podłodze. Zolux Toaleta dla Szczeniąt posiada plastikowy patyk, który umieszcza się pionowo w centrum kuwety. Dzięki niemu pies uczy się celować moczem w odpowiednie miejsce i podnosić nogę podczas sikania.

Wymiary: 40 x 60 x 4 cm

Więcej informacji

Producent:Zolux
Rodzaj:Toaleta dla szczeniąt
Wiek psa:Psy dorosłe i szczenięta
WłaściwościKuweta domowa
Wielkość psa:Wszystkie rasy
Przeznaczenie:Toaleta na podkłady higieniczne
Rozmiar:40 x 60 x 4 cm
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Zolux Toaleta dla Szczeniąt

Zolux Toaleta dla Szczeniąt

Zolux Toaleta dla Szczeniąt to doskonałe rozwiązanie do nauki sikania w wyznaczony miejscu.

Produkty powiązane