Dr Seidel Trenex

Nowy produkt

Dr Seidel Trenex to spray służący do nauki czystości kotów i psów. Można rozpylać go na podkłady higieniczne lub w kuwecie.

Więcej szczegółów

26,90 zł brutto

Opis produktu

Dr Seidel Trenex to preparat wspomagający naukę czystości stworzony z myślą o szczeniętach i kociętach

Szczenię w domu to zawsze radość, jednak początki wspólnej egzystencji mogą wydawać się trudne. Młode pieski przebywające w czterech ścianach mogą załatwiać swoje potrzeby fizjologiczne w domu. Droga do nauczenia pupila załatwiania się w odpowiednim do tego miejscu bywa długa, jednak warto cierpliwie i bez stresu uczyć i nagradzać zwierzaka za każde nowe osiągnięcie w kwestii tych zachowań. Na rynku zoologicznym dostępne są podkłady higieniczne mające za zadanie wyznaczać miejsce właściwe do sikania, a także chłonąć wilgoć i nie przepuszczać jej na podłogę. To doskonałe rozwiązanie uczące pupila czystości. Podkład powinno się wymieniać po zabrudzeniu. Stopniowo w odstępie kilku lub kilkunastu dni należy przesuwać podkład coraz bliżej wyjścia z mieszkania. To pozwoli pupilowi zrozumieć, że za potrzebą należy wychodzić na zewnątrz, a przebywanie pod drzwiami jest dla właściciela sygnałem, że pies chce siku. Nie zawsze jednak nasze sygnały są dla zwierzaka oczywiste, dlatego warto skorzystać z pomocy w formie sprayu Dr Seidel Trenex. Jego zapach zachęci zwierzę do korzystania z maty.

Dr Seidel Trenex swoim zapachem zachęci pupila do korzystania z podkładów i mat chłonnych

Trenex to preparat, który swoim zapachem zachęca psa i kota do załatwiania się w wyznaczonym miejscu. Może on być stosowany zarówno do kociej kuwety, jak i na podkłady higieniczne wyłożone szczenięciu. Preparatem można spryskać także trawę w ogrodzie w miejscu oddalonym od krzewów, by odciągnąć pupila od posikiwania krzewów i drzewek na podwórku. Jest to spray o szerokim zastosowaniu pozwalający odciągnąć zwierzaka od załatwiania się w nieodpowiednich miejscach i zachęcić go do sikania tam, gdzie takie odpowiednie miejsce przygotowaliśmy.

Skład Dr Seidel Trenex:

Aqua, Nonoxynol 9, Fragrance, Sodium Benzoate.

Więcej informacji

Producent:Dermapharm
Rodzaj:Trenex - spray do nauki czystości
WłaściwościZachęca do sikania w wyznaczonym miejsu
Opakowanie:100 ml
Przeznaczenie:Dla psa i kota
Tryb życia:Do użytku w domu
Czas realizacji:2 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Dr Seidel Trenex

Dr Seidel Trenex

Dr Seidel Trenex to spray służący do nauki czystości kotów i psów. Można rozpylać go na podkłady higieniczne lub w kuwecie.

Produkty powiązane