VetExpert Odor Solution Soaker Cat

Nowy produkt

VetExpert Odor Solution Soaker Cat to skuteczny neutralizator nieprzyjemnych zapachów kotów.

Więcej szczegółów

37,00 zł brutto

Opis produktu

VetExpert Odor Solution Soaker Cat to doskonały neutralizator uciążliwych zapachów kotów

Posiadacze kotów wiedzą doskonale, że zwierzęta te potrafią nabrudzić, a zapachy załatwianych w nieodpowiednich miejscach potrzeb fizjologicznych są wyczuwalne od razu. Jeżeli kot sika w miejscach do tego nie przeznaczonych może to świadczyć o jego problemach z socjalizacją w domu. Koty podsikując powierzchnie znaczą również teren chcąc oznajmić w ten sposób, że należy on do nich. Bywa również tak, że kot oddaje mocz poza kuwetą z powodu brudu w niej panującego lub dlatego, że nie odpowiada mu żwirek, którym jest ona wypełniona. Przyczyn takich zachowań kotów jest kilka, warto poświęcić więc więcej czasu na obserwację swojego pupila po to, by wybadać czym mogą być spowodowane jego zachowania. VetExpert Odor Solution Soaker Cat to doskonałej jakości neutralizator zapachów kotów. Sprawdzi się zarówno w domu, w lecznicy weterynaryjnej, w schroniskach czy domach tymczasowych. Radzi sobie nawet z intensywnym znaczeniem terenu przez kocury.

VetExpert Odor Solution Soaker Cat to preparat stworzony z myślą o redukowaniu nieprzyjemnego zapachu zanieczyszczonych powierzchni

Miejsca zanieczyszczone przez kota powinno się na bieżąco sprzątać, oczyszczać i neutralizować w tych miejscach zapach zanieczyszczeń. W przeciwnym wypadku kot może zachęcony pozostawioną przez siebie wonią wracać w te miejsca. Preparat VetExpert Odor Solution Soaker Cat ma za zadanie trwale eliminować zapachy pozostawiane przez zwierzęta. Sprawdza się do neutralizowania zapachów moczu, kału, a także zapachu wydzielanego przez kocury. Można z jego pomocą czyścić maty, ściany, podłogi, kuwety czy ich zawartość. Punktowo sprawdzi się na wielu powierzchniach, jednak producent poleca uprzednie sprawdzenie w niewidocznym miejscu, czy preparat nie odbarwia koloru tkanin, ścian czy parkietu. VetExpert Odor Solution Soaker Cat służy do spryskiwania zanieczyszczonych powierzchni. Jeżeli po zastosowaniu preparatu zapachy są nadal wyczuwalne – wówczas należy powtórzyć czynność spryskiwania. Produkt jest bezpieczny do stosowania w domu, może służyć do czyszczenia dywanów czy innych tkanin, jednak z zastrzeżeniem przetestowania na ich fragmencie, czy nie spowoduje wspomnianych wcześniej odbarwień. Można stosować go również bezpośrednio na zwierzę omijając okolice jego oczu. Zaleca się stosowanie preparatu VetExpert Odor Solution Soaker Cat wyłącznie do użytku zewnętrznego. Należy przechowywać go z dala od dzieci. Nie maskuje zapachów, nie ma działania enzymatycznego.

Pojemność: 500 ml

Więcej informacji

Producent:VetExpert
Rodzaj:Neutralizator
Przeznaczenie:Do domu, gabinetu weterynaryjnego, schroniska
Wiek kota:Kocięta, koty dorosłe
Rasa:Wszystkie rasy
Rozmiar:500 ml
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

VetExpert Odor Solution Soaker Cat

VetExpert Odor Solution Soaker Cat

VetExpert Odor Solution Soaker Cat to skuteczny neutralizator nieprzyjemnych zapachów kotów.

Produkty powiązane