Mr. Smell Bioenzymatyczny Płyn do mycia podłóg

Nowy produkt

Mr. Smell Bioenzymatyczny Płyn do mycia podłóg to doskonałe rozwiązanie czyszczące dla Twojego domu.

Więcej szczegółów

Inne opakowania
Ten produkt występuje w różnych opakowaniach, rozmiarach lub kolorach!

24,90 zł brutto

Opis produktu

Mr. Smell Bioenzymatyczny Płyn do mycia podłóg to doskonały środek czyszczący o dwóch zapachach

W domu, w którym mieszkają zwierzęta unosi się specyficzny zapach, który świadczy o ich obecności. Nie zawsze jest on wyczuwalny dla lokatorów, jednak osoba z zewnątrz z łatwością go wyczuje. Nie chodzi oczywiście o zapachy skrajnie nieprzyjemne, po prostu zwierzęta otaczają przestrzeń, w której mieszkają feromonami, ponadto pachnie ich sierść czy ich jedzenie. W skrajnych przypadkach zapachy oczywiście mogą być nieprzyjemne dla otoczenia – jeżeli w domu przebywa młody, uczący się załatwiać swoje potrzeby na matę piesek czy kot, którego kuweta stoi np. w dostępnej dla wszystkich łazience. Problemy mogą stwarzać także zwierzęta z zaburzeniami behawioralnymi – przechodzące epizody stresu pourazowego czy lęk separacyjny. Zarówno psu jak i kotu – choremu lub starzejącemu się mogą zdarzać się epizody posikiwania przestrzeni domowej w nie przeznaczonych do tego miejscach. W takich sytuacjach pozostaje – oprócz leczenia – uzbrojenie się w odpowiednie środki czyszczące i częste sprzątanie. Mr. Smell bioenzymatyczny płyn do mycia podłóg to rozwiązanie bezpieczne i skuteczne. Usuwa zabrudzenia i plamy pozostawiając przyjemny zapach.

Mr. Smell Bioenzymatyczny Płyn do mycia podłóg jest bezpiecznym środkiem zarówno dla ludzi jak i zwierząt

Laboratorium DermaPharm proponuje płyn do mycia podłóg dla posiadaczy zwierząt domowych w dwóch pięknych. Pierwszy wariant to kompozycja ogólnokwiatowa, drugi zaś ma zapach lawendy. Ten drugi właśnie jest szczególnie dedykowany posiadaczom zwierząt, ponieważ aromat lawendowy działa uspokajająco nie tylko na ludzi, a także na zwierzęta. Oprócz zachowania odpowiedniej higieny w domu unoszący się po sprzątaniu zapach będzie miał walory uspokajające, co sprawdzi się szczególnie pod kątem zwierząt cierpiących na przewlekły stres, niedawno adoptowanych czy przechodzących choroby. Wszystkie preparaty Mr. Smell są bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Płyn do mycia podłóg Mr. Smell dokładnie wyczyści wszelkie plamy na powierzchniach podłóg, dodatkowo zneutralizuje zapach moczu czy odchodów. Technologia bioenzymatyczna pozwala na skuteczne wywabianie nieprzyjemnych zapachów z powierzchni drewnianych, płytek ceramicznych czy linoleum. Jedną nakrętkę preparatu należy rozcieńczyć w 5 l wody. Chronić przed dziećmi.

Skład Mr. Smell Płyn do mycia podłóg

Mniej niż 5% anionowe środki powierzchniowo czynne, enzymy, niejonowe środki powierzchniowo czynne. Kompozycje zapachowe: Citronellol. Konserwanty: Sodium Benzoate

Pojemność: 1 litr

Więcej informacji

Producent:Dermapharm
Rodzaj:Ms. Smell
WłaściwościPłyn do mycia podłóg
Opakowanie:1 litr
Przeznaczenie:Czyszczenie płytek ceramicznych, podłóg drewnianych, linoleum
Czas realizacji:2 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Mr. Smell Bioenzymatyczny Płyn do mycia podłóg

Mr. Smell Bioenzymatyczny Płyn do mycia podłóg

Mr. Smell Bioenzymatyczny Płyn do mycia podłóg to doskonałe rozwiązanie czyszczące dla Twojego domu.

Produkty powiązane