Mr. Smell Płyn do płukania o zapachu lawendowym

Nowy produkt

Mr. Smell Płyn do płukania o zapachu lawendowym to preparat zmiękczajacy i nadający zapach tekstyliom zwierząt.

Więcej szczegółów

23,99 zł brutto

Opis produktu

Mr. Smell Płyn do płukania o zapachu lawendowym to pachnące zwieńczenie domowych porządków

Raz na jakiś czas konieczne jest odświeżenie także psich tekstyliów. Czy to przed świętami, czy w czasie lata, kiedy wszystko schnie z łatwością właściciele czworonogów często decydują się na generalne porządki. Wówczas wszelkie używane przez zwierzaki materiały nadają się do wyprania. I tak legowiska lub pokrowce od legowisk, kocyki, dywaniki, ubranka, wyściółki drapaków, poduszki czy pluszaki zostają wyprane. Warto zamiast zwykłej chemii dostępnej na rynku drogeryjnym wybrać coś, co nie zaszkodzi zwierzęciu, a także nie odstraszy go innym, intensywnym i nietypowym zapachem. Może zdarzyć się tak, że pies, którego legowisko zostało wyprane w zwykłym proszku nie będzie chciał relaksować się w nim, ponieważ straci ono przyjemny, znajomy zapach oznaczonego terenu, a zyska zapach drażniący. Specjalna linia produktów do sprzątania Mr. Smell to gwarancja bezpieczeństwa dla zwierząt, a także linia przyjemnych, relaksujących zapachów. Mr. Smell Płyn do płukania o zapachu lawendy działa relaksująco – zwierzęta akceptują lawendę zarówno w kosmetykach do pielęgnacji jak szampony, a także w detergentach czyszczących.

Mr. Smell Płyn do płukania o zapachu lawendowym zwieńczy każde pranie przyjemnym zapachem

Posiadacze zwierząt wiedzą, że mieszkanie pod jednym dachem z psem czy kotem jest na dłuższą metę wyczuwalne w domu. Częste sprzątanie, odkurzanie i pranie są nieodłącznymi elementami posiadania pupila. Mr. Smell Płyn do płukania o zapachu lawendowym oprócz nadawania tkaninom miękkości sprawi, że psie legowiska, materiały kocich drapaków, poduszki, zwierzęce kocyki czy maskotki będą nie tylko czyste, ale również przyjemnie pachnące. Płyn sprawia, że sierść mniej elektryzuje się do zwierzęcych tekstyliów i łatwiej jest ją usunąć. Zapewnia miękkość tkanin użytkowych i hipnotyzuje zapachem. Lawenda działa uspokajająco i kojąco, na unoszącym się zapachu lawendy zyskają pupile zdrowi, a także zwierzęta zestresowane, cierpiące na lęk separacyjny czy będące w trakcie choroby. Mr. Smell Płyn do płukania o zapachu lawendowym to doskonały element wieńczący sprzątanie zwierzęcych tekstyliów.

Skład Mr. Smell Płyn do płukania o zapachu lawendowym:

5-15% kationowe środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa (linalool, hexyl cinnamal, coumarin), konserwant (methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone).

Więcej informacji

Producent:Dermapharm
Rodzaj:Płyn do płukania tkanin
WłaściwościZapach lawendowy
Opakowanie:1 litr
Przeznaczenie:Do płukania legowisk, psich ubranek i zabawek
Czas realizacji:2 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Mr. Smell Płyn do płukania o zapachu lawendowym

Mr. Smell Płyn do płukania o zapachu lawendowym

Mr. Smell Płyn do płukania o zapachu lawendowym to preparat zmiękczajacy i nadający zapach tekstyliom zwierząt.

Produkty powiązane