Nowy Dr Seidel Maskol Enzym Płyn Usuwający Zapach Moczu

Dr Seidel Maskol Enzym Płyn Usuwający Zapach Moczu

Nowy produkt

Dr Seidel Maskol płyn enzymatyczny maskujący przykre zapachy odzwierzęce, w tym również zapach moczu. Przeznaczony do używania na każdej powierzchni. 

Więcej szczegółów

33,90 zł brutto

Opis produktu

Dr Seidel Moskol Enzym płyn do usuwania brzydkich zapachów

Jednym z częstszych problemów z jakimi zmagają się opiekunowie psów i kotów jest pozostawianie nieczystości w nieprzeznaczonych do tego miejscach i towarzyszący temu nieprzyjemny zapach. Jego podłożem może być wiek zwierzęcia i fakt, że nie jest jeszcze nauczony czystości, ale również choroby, stres wywołany na przykład jakimiś zmianami w otoczeniu, ekscytacja czy znaczenie terenu w przypadku braku kastracji. Ważne jest by niezależnie od przyczyny nie złościć się i nie karać zwierzęcia za coś, co nie jest tak naprawdę od niego zależne. Krzykami można osiągnąć efekt odwrotny do zamierzonego, potęgując stres i niepokój. W przypadku zwierząt dorosłych, u których pojawił się ten problem warto przeprowadzić badania w celu wykluczenia poważniejszych schorzeń. Oddawanie moczu poza wyznaczonym do tego terenem może być objawem choroby nerek, cukrzycy, a nawet nowotworu. Nie można więc bagatelizować tego problemu, oczekując, że będzie on w stanie sam się rozwiązać. Podobnie sprawa ma się w przypadku oddawania moczu na tle emocjonalnym – warto skonsultować zachowanie zwierzaka z wykwalifikowanym behawiorystą. Podsikiwanie samo w sobie jest problemem, którego rozwiązaniem trzeba się zająć, jednak często wymaga to czasu i cierpliwości, w przeciwieństwie do neutralizacji brzydkiego zapachu jaki temu towarzyszy. Dzięki odpowiednim środkom można zneutralizować go natychmiast w momencie wystąpienia incydentu. Dr Seidel Maskol Enzym to środek, którego głównym celem jest usuwanie nieprzyjemnych zapachów, w tym również zapachu moczu.

Enzymatyczny płyn neutralizujący zapach moczu

Dr Seidel Maskol to płyn enzymatyczny, który skutecznie maskuje nieprzyjemne zapachy odzwierzęce, w tym również zapach moczu. Skład tego płynu został dobrany w taki sposób aby działał komplementarnie do zapachu amoniaku, który jest podstawą przykrego zapachu moczu. Moskol łącząc się wonią moczu tworzy nowy, zupełnie neutralny zapach, różniący się zarówno od preparatu i nieprzyjemnych zanieczyszczeń. Moskol może być stosowany na każdej powierzchni, również na meblach. Przed użyciem należy spryskać niewielki kawałek zabrudzonej powierzchni by sprawdzić trwałość koloru. Następnie należy usunąć widoczne zanieczyszczenia i spryskać zabrudzoną powierzchnię preparatem, pozostawić do wyschnięcia. W razie potrzeby czynność należy powtórzyć.

Skład: Aqua, PEG/PPG-27/30 Copolymer, Enzymes, Nonoxynol-9, Parfum, DMDM Hydantoin, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone.

Więcej informacji

Producent:Dr Seidel
Rodzaj:Płyn
WłaściwościEnzymatyczny
Opakowanie:300 ml
Przeznaczenie:Usuwanie zapachu moczu
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Dr Seidel Maskol Enzym Płyn Usuwający Zapach Moczu

Dr Seidel Maskol Enzym Płyn Usuwający Zapach Moczu

Dr Seidel Maskol płyn enzymatyczny maskujący przykre zapachy odzwierzęce, w tym również zapach moczu. Przeznaczony do używania na każdej powierzchni. 

Produkty powiązane