Trixie Zestaw Obróżek dla Szczeniąt

Nowy produkt

Zestaw 6 kolorowych obróżek dla szczeniąt. Dzięki tekturce, na której można przypisać konkretny kolor obróżki do szczeniaka taki zestaw jest idealnym rozwiązaniem dla hodowców. 

Więcej szczegółów

23,90 zł brutto

Opis produktu

Idealny dla hodowców zestaw 6 obróżek dla szczeniąt od firmy Trixie

Nowo narodzone szczeniaki często są do siebie niezwykle podobne i nawet wprawione oko ma kłopot z odróżnieniem malców od siebie. Jest to jednak ważne ponieważ w przypadku wielu hodowli szczenięta rezerwowane są z wyprzedzeniem i już po urodzeniu przypisane są do konkretnej rodziny, która czeka niecierpliwie aż maluch będzie dość duży aby mógł zostać bezpiecznie odłączony do matki. Już od momentu narodzin domagają się oni często relacji z pierwszych tygodni życia szczeniaka, dlatego wielu hodowców szuka rozwiązania, dzięki któremu będą mogli odróżnić od siebie maluchy, które nie posiadają cech szczególnych. Oczywiście każdy z nich jest inny, ale zanim wyrosną na kilkutygodniowe psiaki wyglądają niezwykle do siebie podobnie. W tym celu można posłużyć się obróżkami w różnych kolorach, po których najłatwiej będzie zidentyfikować danego szczeniaka. Firma Trixie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom hodowców oferując komplet sześciu różnokolorowych obróżek, do których została dołączona tekturka, na której do danej obróżki można dopisać imię oraz wagę psa, którą należy kontrolować do czasu opuszczenia przez niego hodowli. To wygodne rozwiązanie dla większych miotów.

Kolorowe obróżki dla szczeniąt wyposażone w zatrzaski

Obróżki dostępne są w dwóch różnokolorowych zestawach liczących po sześć sztuk każdy. Ich rozmiar dopasowany został do wszystkich szczeniąt przez pierwszych dziesięć tygodni ich życia. Dzięki możliwość regulacji rosną one wraz z maluchami do czasu aż te zostaną wydane do nowych domów, gdzie obróżki zostaną zmienione wedle uznania nowego właściciela. Zostały one wykonane z wysokiej jakości nieszkodliwego nylonu. Obróżki zostały wyposażone w mocnej jakości plastikowy zatrzask, dzięki czemu ich zakładanie i zdejmowanie jest proste. Cienki materiał nie podrażnia malucha, obróżka jest również lekka dzięki czemu nie odczuwa on jej obecności na swoim ciele. Dzięki temu, że będzie mu ona towarzyszyła już we wczesnych etapach jego życia znacznie łatwiej będzie go przyzwyczaić do obroży i chodzenia na smyczy, gdy znajdzie się on już w nowej rodzinie, stając się jej członkiem.

Więcej informacji

Producent:Trixie
Rodzaj:Obroża nylonowa
Wiek psa:Szczenięta (powyżej 3 tygodnia)
Opakowanie:6 sztuk
Przeznaczenie:Szczenięta wszystkich ras
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Trixie Zestaw Obróżek dla Szczeniąt

Trixie Zestaw Obróżek dla Szczeniąt

Zestaw 6 kolorowych obróżek dla szczeniąt. Dzięki tekturce, na której można przypisać konkretny kolor obróżki do szczeniaka taki zestaw jest idealnym rozwiązaniem dla hodowców. 

Produkty powiązane