Amiplay Obroża Półzaciskowa Cotton

Nowy produkt

Amiplay Obroża Półzaciskowa Cotton wykonana z wysokiej jakości bawełny wzmocniona również od wewnątrz poliestrem. Specjalny system pozwala w łatwy sposób oduczyć psa wyrywania się, szarpania i ciągnięcia podczas spacerów.

Więcej szczegółów

32,90 zł brutto

Opis produktu

Amiplay Obroża Półzaciskowa Cotton

Odpowiednia i dobrze dobrana obroża to bezwzględnie jeden z najważniejszych akcesoriów dla naszego psa. Przede wszystkim jest to forma kontroli nad pupilem, pozwala nam na jego utrzymanie podczas codziennych spacerów oraz jest niezwykle przydatna w razie jego ewentualnej ucieczki – łatwo rozpoznać, że pies ma właściciela. Przy wyborze obroży najważniejszy jest jej obwód, szerokość oraz materiał z jakiej jest wykonana. Wymiary powinny być odpowiednio dobrane do szyi naszego psa. Przy napięciu nie może być ona zbyt mocno zaciśnięta ale też nie może być zbyt luźna, aby pupil łatwo się z niej nie wydostał. W łatwy sposób możemy sprawdzić, czy obwód obroży jest odpowiedni – dzięki włożeniu dwóch palców między szyję a obrożę psa. Jeśli mieszczą się one jednocześnie przylegając do obroży to jej rozmiar jest idealny. Jeśli chodzi zaś o szerokość to jest to już kwestia indywidualna, ale należy pamiętać, że zbyt szeroka może ograniczać ruchy psa, a zbyt wąska może zbyt mocno się wbijać i wywoływać kaszel. W celu odpowiedniego doboru szerokości warto przymierzyć na naszym psiaku kilka modeli obroży i wybrać tę najbardziej odpowiednią.

Praktyczny System Półzaciskowy Oduczający Wyrywania i Ciągnięcia Podczas Spacerów

Obroża półzaciskowa została stworzona z myślą o psach, które mają tendencję do ciągnięcia podczas codziennych spacerów. Posiada specjalną pętle zaciskową, która podczas nadmiernego ciągnięcia zaciska się powodując dyskomfort u psa. W ten sposób dostaje on wyraźny znak, że ma przestać szarpać i musi iść spokojnie na smyczy. Kiedy nasz pupil jednak zwolni i uspokoi się obroża automatycznie się rozluźnia i swobodnie wisi na szyi. Obroża połzaciskowa Amiplay doskonale sprawdzi się jako narzędzie podczas treningów właściwego zachowania i nauki chodzenia na smyczy. Została wykonana z ekologicznej bawełnianej taśmy, która jest miła w dotyku i nie powoduje odparzeń na skórze psa. Dodatkowo jest wzmocniona poprzez dodatek poliestru co sprawia, że obroża Amiplay jest wyjątkowo mocna i wytrzymała podczas ciągnięcia. Dzięki regulacjom dopasujemy szerokość obroży tak, aby po zaciśnięciu była bezpieczna i nie podduszała psa a dawała tylko wyraźny sygnał do zachowania spokoju. Półzaciskowa Obroża Amiplay Cotton to wysokiej jakości obroża, która dostępna jest w kilku kolorach oraz rozmiarach, dzięki którym w łatwy sposób dopasujemy jej szerokość do naszego psiaka:


M: 26-40 cm x 2 cm
L:32-50 cm x 2,5 cm
XL: 34-55 cm x 3 cm
XXL: 45-85 cm x 3 cm

Więcej informacji

Producent:Amiplay
Rodzaj:Obroża
Przeznaczenie:Pozwala oduczyć psa wyrywania się, szarpania i ciągnięcia podczas spacerów.
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Amiplay Obroża Półzaciskowa Cotton

Amiplay Obroża Półzaciskowa Cotton

Amiplay Obroża Półzaciskowa Cotton wykonana z wysokiej jakości bawełny wzmocniona również od wewnątrz poliestrem. Specjalny system pozwala w łatwy sposób oduczyć psa wyrywania się, szarpania i ciągnięcia podczas spacerów.

Produkty powiązane