Francodex Odstraszający Spray Przeciw Drapaniu / Kot

FR179128

Nowy produkt

Francodex Spray Przeciwko Drapaniu Kotów to środek do stosowania na powierzchnię mebli, kanap, foteli czy dywanów.

Więcej szczegółów

31,90 zł brutto

Opis produktu

Francodex Spray Przeciwko Drapaniu Kotów to środek, który skutecznie odstraszy kota od powierzchni i mebli domowych

Zarówno kocięta jak i koty dorosłe mają tendencję do drapania kanap, foteli, sof czy krawędzi mebli drewnianych, a także dywanów. Kocięta lubią wspinać się na firanki, mogą drapać rolety okienne i wiele innych tekstyliów. Drapanie kotów wiąże się ze znaczeniem terenu – podczas drapania uwalniają się feromony, które służą kotu do znaczenia terenu i ostrzegania ewentualnych intruzów. Między innymi dlatego każdy kot powinien mieć drapak, który będzie mu służył zarówno do ostrzenia czy też tępienia pazurków, jak i do przekazywania otoczeniu swoich feromonów. Problem drapania miejsc innych, niż te mile widziane przez właściciela bywa trudny do opanowania. Właściciel kota nie zawsze jest w domu, nie sposób 24 godziny na dobę czuwać nad zachowaniem kociaka. Istnieją jednak skuteczne sposoby na odstraszenie zwierzaka w skuteczny sposób. Koty bardzo nie lubią zapachu cytrusów, dlatego Francodex Spray Przeciwko Drapaniu zawiera olejek eteryczny z cytryny. Skutecznie zniechęci on kota do drapania mebli i dywanów.

Francodex Spray Przeciwko Drapaniu Kotów skutecznie zapobiegnie niszczenie wyposażenia domowego

Jest to produkt pomagający w układaniu prawidłowych zachowań młodych kociąt, ale także dorosłych kotów adoptowanych ze schronisk czy znalezionych. Zapobiega on drapaniu powierzchni, które koty najchętniej lubią niszczyć. Jego receptura opiera się na nieprzyjemnej dla kota kombinacji olejku eterycznego z lawendy i wyciągu z cytryny. To połączenie sprawia, że spryskana preparatem powierzchnia staje się nieatrakcyjna dla kota. Francodex Spray Przeciwko Drapaniu należy rozpylać na miejsca, które chcemy ochronić przed kocimi pazurkami. Zapach utrzymuje się przez około dwa tygodnie, po tym okresie należy ponowić zabieg opryskiwania miejsc narażonych na kocie drapanie i powtarzać go w tym odstępie czasu nadal, aż do utraty przez kota zainteresowania drapaniem ważnych dla nas mebli czy miejsc. Równolegle warto zaopatrzyć się w drapak i w razie potrzeby spryskać go kocimiętką w sprayu, by zachęcić kota do korzystania z mebla odpowiedniego do drapania. Francodex Spray Przeciwko Drapaniu to skuteczny środek polecany wszystkim nowym właścicielom kotów.

Skład Francodex Spray Przeciwko Drapaniu:

Woda, hydrolat z oczaru*, poliglukozyd kwasów oleju kokosowego i monogliceryd kwasu oleinowego, olejek eteryczny z cytryny*, olejek eteryczny z lawendy, benzoesan sodu. *składniki pochodzące z rolnictwa ekologicznego.

Pojemność: 200 ml

Więcej informacji

Producent:Francodex
Rodzaj:Spray odstraszający
Wiek psa:Kocięta, koty dorosłe
WłaściwościZapach cytrusów działa odstraszająco
Opakowanie:200 ml
Przeznaczenie:Do mebli, dywanów
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Francodex Odstraszający Spray Przeciw Drapaniu / Kot

Francodex Odstraszający Spray Przeciw Drapaniu / Kot

Francodex Spray Przeciwko Drapaniu Kotów to środek do stosowania na powierzchnię mebli, kanap, foteli czy dywanów.

Produkty powiązane