Nowy Dr Seidel Biter

Dr Seidel Biter

Nowy produkt

Dr Seidel Biter to gorzki spray zniechęcający kota i psa do gryzienia elementów wyposażenia domowego  pojemności 100 ml.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 13 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 13 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,26 zł.


13,89 zł brutto

Opis produktu

Dr Seidel Biter to spray odstraszający psy i koty i zapobiegający obgryzaniu elementów wyposażenia domowego

Proces socjalizacji zwierzęcia i odnalezienie się w nowym domu bywa czasochłonne. Zarówno zwierzęta adoptowane, jak i młode szczeniaki czy kociaki zabrane od matek mogą początkowo broić w nowym mieszkaniu. Właściciele zazwyczaj złoszczą się i krzyczą na pupila, który nie rozumie, co zrobił źle. Niestety, ale drapanie kanap, sof czy foteli, gryzienie futryn, rogów mebli, dywanów, a nawet obgryzanie kabli to częste przypadki niszczenia wyposażenia domowego. Najczęściej problem ten uwidacznia się u zwierząt znudzonych, nie radzących sobie ze zmianami otoczenia, a także samotnymi. Szczenię czy kocię pozostawiane samo na kilka godzin dziennie będzie niestety szukać sobie ciekawego zajęcia – nie zawsze odpowiadającego opiekunom. Niszczenie może być też oznaką zaburzeń behawioralnych, z którymi warto wybrać się do specjalisty, jeśli wszystkie łatwo dostępne środki zapobiegawcze zawiodą. Dla psich i kocich niszczycieli firma Dermapharm przygotowała specjalny spray: Dr Seidel Biter. Skutecznie pomaga on oduczyć zwierzę niszczenia przedmiotów codziennego użytku w domu.

Dr Seidel Biter to skuteczny preparat o gorzkim smaku zniechęcający zwierzę do gryzienia

Spray będzie doskonały zarówno dla szczeniąt i kociąt, jak i dla dorosłych zwierząt mających problemy behawioralne czy też odreagowujących gryzieniem stres. Skutecznie odstraszy on amatorów gryzienia kapci czy innych przedmiotów – także tych domowego użytku. Zastosowanie gorzkich składników skutecznie sprawia, że zwierzę niechętnie wraca w miejsce, w którym spotkało go smakowe rozczarowanie. Spray Dr Seidel Bitter zabezpieczy przed obgryzaniem meble, buty, a nawet kable elektroniczne. Należy rozpylić go na przedmiotach czy też meblach, którymi zwierzę się interesuje i obserwować, czy preparat spełnia swoją rolę. Producent przestrzega przed unikaniem kontaktu preparatu z żywnością. Nie jest szkodliwy dla ludzi ani dla zwierząt. W przypadku wystąpienia działań niepożądanych po spożyciu przez zwierzę dużych ilości preparatu należy opakowanie pokazać lekarzowi weterynarii. Produkt przeznaczony jest wyłącznie do odstraszania zwierząt. Opakowanie z zawartością należy chronić przed dziećmi.

Skład Dr Seidel Biter:

Aqua, PEG-40 Hydrogenated Castrol Oil, Denatonium Benzoate, PEG-32, Castor Oil.

Pojemność: 100 ml

Więcej informacji

Producent:Dermapharm
Rodzaj:Spray odstraszający
WłaściwościGorzki smak
Opakowanie:100 ml
Przeznaczenie:Do użytku w domu
Czas realizacji:2 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Dr Seidel Biter

Dr Seidel Biter

Dr Seidel Biter to gorzki spray zniechęcający kota i psa do gryzienia elementów wyposażenia domowego  pojemności 100 ml.

Produkty powiązane