Dr Seidel Biter

Nowy produkt

Dr Seidel Biter to gorzki spray zniechęcający kota i psa do gryzienia elementów wyposażenia domowego  pojemności 100 ml.

Więcej szczegółów

13,89 zł brutto

Opis produktu

Dr Seidel Biter to spray odstraszający psy i koty i zapobiegający obgryzaniu elementów wyposażenia domowego

Proces socjalizacji zwierzęcia i odnalezienie się w nowym domu bywa czasochłonne. Zarówno zwierzęta adoptowane, jak i młode szczeniaki czy kociaki zabrane od matek mogą początkowo broić w nowym mieszkaniu. Właściciele zazwyczaj złoszczą się i krzyczą na pupila, który nie rozumie, co zrobił źle. Niestety, ale drapanie kanap, sof czy foteli, gryzienie futryn, rogów mebli, dywanów, a nawet obgryzanie kabli to częste przypadki niszczenia wyposażenia domowego. Najczęściej problem ten uwidacznia się u zwierząt znudzonych, nie radzących sobie ze zmianami otoczenia, a także samotnymi. Szczenię czy kocię pozostawiane samo na kilka godzin dziennie będzie niestety szukać sobie ciekawego zajęcia – nie zawsze odpowiadającego opiekunom. Niszczenie może być też oznaką zaburzeń behawioralnych, z którymi warto wybrać się do specjalisty, jeśli wszystkie łatwo dostępne środki zapobiegawcze zawiodą. Dla psich i kocich niszczycieli firma Dermapharm przygotowała specjalny spray: Dr Seidel Biter. Skutecznie pomaga on oduczyć zwierzę niszczenia przedmiotów codziennego użytku w domu.

Dr Seidel Biter to skuteczny preparat o gorzkim smaku zniechęcający zwierzę do gryzienia

Spray będzie doskonały zarówno dla szczeniąt i kociąt, jak i dla dorosłych zwierząt mających problemy behawioralne czy też odreagowujących gryzieniem stres. Skutecznie odstraszy on amatorów gryzienia kapci czy innych przedmiotów – także tych domowego użytku. Zastosowanie gorzkich składników skutecznie sprawia, że zwierzę niechętnie wraca w miejsce, w którym spotkało go smakowe rozczarowanie. Spray Dr Seidel Bitter zabezpieczy przed obgryzaniem meble, buty, a nawet kable elektroniczne. Należy rozpylić go na przedmiotach czy też meblach, którymi zwierzę się interesuje i obserwować, czy preparat spełnia swoją rolę. Producent przestrzega przed unikaniem kontaktu preparatu z żywnością. Nie jest szkodliwy dla ludzi ani dla zwierząt. W przypadku wystąpienia działań niepożądanych po spożyciu przez zwierzę dużych ilości preparatu należy opakowanie pokazać lekarzowi weterynarii. Produkt przeznaczony jest wyłącznie do odstraszania zwierząt. Opakowanie z zawartością należy chronić przed dziećmi.

Skład Dr Seidel Biter:

Aqua, PEG-40 Hydrogenated Castrol Oil, Denatonium Benzoate, PEG-32, Castor Oil.

Pojemność: 100 ml

Więcej informacji

Producent:Dermapharm
Rodzaj:Spray odstraszający
WłaściwościGorzki smak
Opakowanie:100 ml
Przeznaczenie:Do użytku w domu
Czas realizacji:2 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Dr Seidel Biter

Dr Seidel Biter

Dr Seidel Biter to gorzki spray zniechęcający kota i psa do gryzienia elementów wyposażenia domowego  pojemności 100 ml.

Produkty powiązane