Francodex Chusteczki Czyszczące dla Zwierząt do Uszu, Oczu i Łap

FR172204

Nowy produkt

Francodex Chusteczki Czyszczące to produkt odpowiedni zarówno dla psów jak i kotów, służący do delikatnej pielęgnacji oczu, uszu i łap.

Więcej szczegółów

Inne opakowania
Ten produkt występuje w różnych opakowaniach, rozmiarach lub kolorach!

46,90 zł brutto

Opis produktu

Francodex Chusteczki Czyszczące dla Zwierząt do Uszu, Oczu i Łap to wygodne w użyciu rozwiązanie pielęgnacyjne

Rozwiązanie to proponowane jest posiadaczom psów, kotów, a także obu gatunków tych zwierząt. Jest to uniwersalny sposób na utrzymanie właściwej higieny zarówno uszu, oczu jak i łap czworonogów. Chusteczki doskonale poradzą sobie z łzowymi naciekami pod oczami u ras z jasną sierścią. Skutecznie wyczyszczą uszy i pozbędą się łoju, pomogą także w doprowadzeniu do porządku ubłoconych łap np. po spacerze. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, pozwalające na delikatną pielęgnację całego zwierzęcia jednym produktem. Chusteczki pozwolą również na czyszczenie sierści zwierzęcia ze śladów pospacerowego błota. Dzięki nim z łatwością poradzisz sobie ze wszystkimi wyzwaniami związanymi z brudem w każdej sytuacji. Kompaktowe opakowanie pozwala na wyciąganie pojedynczych chusteczek bez ryzyka, że pozostałe wyschną. Chusteczki Czyszczące Francodex to doskonałe rozwiązanie dla właścicieli zarówno psów jak i kotów.

Francodex Chusteczki Czyszczące dla Zwierząt do Uszu, Oczu i Łap posiadają neutralne dla zwierząt pH

Chusteczki dla zwierząt Francodex mają pH neutralne dla zwierząt. Są niezwykle wygodne w użyciu, nawilżane roztworem wzbogaconym o wyciąg z aloesu. Są również delikatnie perfumowane, dzięki czemu zostawiają na sierści pupila przyjemny, delikatny zapach. Przeznaczone są do użytku zewnętrznego mającego na celu zachowanie odpowiedniej higieny oczu, uszu i łap psa i kota. W składzie chusteczek znajdują się składniki natłuszczające i nawilżające, które wspomagają zachowanie skóry pupila w dobrej kondycji. Są one zamykane w wygodnym, plastikowym pudełeczku, dzięki czemu zachowują świeżość. Opakowanie posiada zamykaną klapkę, która ogranicza dopływ powietrza. Są one łatwe w użyciu i bardzo higieniczne dzięki swojej jednorazowości. Po każdym użyciu należy wyrzucić zużyte produkty. Nie zawierają one alkoholu. Doskonale sprawdzą się także do czyszczenia okrywy włosowej pupila z powierzchniowego brudu. Chusteczki Czyszczące dla Zwierząt Francodex to doskonała propozycja dla właścicieli troszczących się o zdrowie i doskonałą kondycję swoich pupili. Ich zaletą jest poręczność, opakowanie chusteczek zmieści się w każdej torebce, dzięki czemu można używać ich w każdej sytuacji.

Opakowanie: 50 sztuk

Więcej informacji

Producent:Francodex
Rodzaj:Chusteczki pielęgnacyjne
WłaściwościNawilżane
Opakowanie:50 sztuk
Przeznaczenie:Dla psa i kota
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Francodex Chusteczki Czyszczące dla Zwierząt do Uszu, Oczu i Łap

Francodex Chusteczki Czyszczące dla Zwierząt do Uszu, Oczu i Łap

Francodex Chusteczki Czyszczące to produkt odpowiedni zarówno dla psów jak i kotów, służący do delikatnej pielęgnacji oczu, uszu i łap.

Produkty powiązane