Botaniqa Tangle Free Spray

Nowy produkt

Botaniqa Tangle Free Spray do pielęgnacji psiej sierści skłonnej do puszenia i kołtunienia. Do stosowania podczas zabiegów pielęgnacyjnych na suchą oraz mokrą sierść. 

Więcej szczegółów

23,99 zł brutto

Opis produktu

Botaniqa Tangle Free Spray ułatwiający rozczesywanie

Utrzymanie psiej sierści psów w dobrej kondycji wymaga częstych zabiegów pielęgnacyjnych, które można znacznie ułatwić poprzez użycie odpowiednich produktów. Preparaty dostosowane do wymagań sierści skłonnej do kołtunienia i puszenia, znacznie uproszczają zabiegi, tym samym ograniczając psu związany z nimi stres. Botaniqa oferuje szeroką gamę przeznaczonych dla psów produktów, opartych na składnikach pochodzenia naturalnego. Pozbawione są one niepożądanych w kosmetykach substancji chemicznych takich jak parabeny, silikony oraz barwniki. Dzięki temu zachowanie sierści pupila w dobrej kondycji przy zachowaniu regularnej pielęgnacji staje się zadaniem prostym i przyjemnym zarówno dla właścicieli jak i czworonogów. Tangle Free Spray to produkt opracowany z myślą o rozczesywaniu długiej okrywy włosowej, skłonnej do powstawania kołtunów.

Botaniqa Tangle Free Spray przeciwko puszeniu się sierści

Tangle Free Spray z ekstraktem z awocado został stworzony w celu ułatwienia pielęgnacji i rozczesywania zbitego oraz skłonnego do powstawania kołtunów włosa. Zawarty w składzie ekstrakt z awokado nawilża, odżywia oraz zapobiega puszeniu się włosa ułatwiając jego rozczesywanie. Aby zachować dobrą kondycję okrywy włosowej oraz by usunąć powstałe kołtuny spray należy używać podczas każdego zabiegu pielęgnacyjnego. Wystarczy rozprowadzić go na szacie, ze szczególnym uwzględnieniem miejsc, w których pojawiły się niechciane kołtuny, a następnie delikatnie rozczesać, pozostawić do wyschnięcia i ponownie przeczesać. Produkt może być stosowany zarówno na suchej, jak i mokrej sierści. Dodatkowo spray wykazuje również działanie antystatyczne oraz skutecznie neutralizuje przykre zapachy, pozostawiając po sobie delikatną, przyjemną woń. Tangle Free Spray nie pozostawia na szacie tłustych i klejących śladów. Produkt przeznaczony jest wyłącznie dla zwierząt.

Więcej informacji

Producent:Botaniqa
Rodzaj:Spray
Wiek psa:Psy dorosłe i szczenięta
WłaściwościBez parabenów i silikonów
Opakowanie:250ml
Przeznaczenie:Pielęgnacja sierści
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Botaniqa Tangle Free Spray

Botaniqa Tangle Free Spray

Botaniqa Tangle Free Spray do pielęgnacji psiej sierści skłonnej do puszenia i kołtunienia. Do stosowania podczas zabiegów pielęgnacyjnych na suchą oraz mokrą sierść. 

Produkty powiązane