RecoWear Ubranko Pooperacyjne dla Psa

Nowy produkt

Ubranko pooperacyjne RecoWear zapewnia ochronę szwów i ran, przyśpieszając ich gojenie i proces rekonwalescencji po zabiegu. 

Więcej szczegółów

22,90 zł brutto

Opis produktu

Ubranko pooperacyjne dla psów wszystkich ras

W procesach rekonwalescencji po przebytych operacjach ważne jest odpowiednie zabezpieczenie rany. Należy chronić szwy, które w efekcie bólu lub swędzenia pies mógłby wylizywać lub gryźć, doprowadzając do ich rozerwania i ponownego otwarcia się cięcia, co mogłoby spowodować krwotok lub wywołać zakażenie, zagrażając życiu naszego czworonoga. Należy więc zabezpieczać je również przed przedostaniem się do nich wszelkiego rodzaju nieczystości, które mogłyby wywołać stan zapalny. Nawet takie zabiegi jak kastracja czy sterylizacja wiążą się z powstaniem ran, które należy zachować w czystości, a szwy nienaruszone. W jaki sposób zabezpieczyć psa przed zabrudzeniem, wylizywaniem lub gryzieniem ran, szczególnie wtedy gdy nie możemy być przy nim stale obecni podczas procesu rekonwalescencji? W takim przypadku doskonale sprawdzają się ubranka, które dzięki odpowiedniemu dopasowaniu uniemożliwią psu dostanie się do rany.

RecoWear bawełniane ubranko zabezpieczające rany pooperacyjne

Ubranka RecoWear zapewniają maksymalną ochronę i zabezpieczenie w okresie rekonwalescencji, chroniąc cięcia na całej długości podbrzusza. Wykonane zostały w 100% z bawełny i dostępne są w 10 rozmiarach, co umożliwia dopasowanie do psów każdej wielkości. Ubranko doskonale izoluje oraz zabezpiecza rany oraz zmiany skórne powstałe w efekcie schorzeń dermatologicznych przed nadmiernym wylizywaniem, gryzieniem oraz zabrudzeniem. Dzięki temu przyśpiesza gojenie się ran, wspomagając proces rekonwalescencji po przebytym zabiegu. Wykonane z bawełny ubranko zapewnia odpowiedni przepływ powietrza, co jest ważne w procesie gojenia się ran. Dzięki wiązaniom na karku można je idealnie dopasować do ciała psa, zapewniając pełną ochronę. Ubranko jest łatwe do utrzymania w czystości i może być prane w pralce. Dostępne jest w kolorze granatowym.

Rozmiary:

1. 19 cm długości

2. 23 cm długości

3. 27 cm długości

4. 32 cm długości

5. 36 cm długości

6. 40 cm długości

7. 44 cm długości

8. 52 cm długości

9. 60 cm długości

10. 68 cm długości

Więcej informacji

Producent:RecoWear
Rodzaj:Ubranko
WłaściwościBawełniane
Wielkość psa:Wszystkie rasy
Kolor:Granatowy
Przeznaczenie:Pooperacyjne
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

RecoWear Ubranko Pooperacyjne dla Psa

RecoWear Ubranko Pooperacyjne dla Psa

Ubranko pooperacyjne RecoWear zapewnia ochronę szwów i ran, przyśpieszając ich gojenie i proces rekonwalescencji po zabiegu. 

Produkty powiązane