Nowy Vetfood Szczoteczka Dwugłowicowa Do Zębów M

Vetfood Szczoteczka Dwugłowicowa Do Zębów M

Nowy produkt

Dwugłowicowa szczoteczka do zębów Vetfood w rozmiarze M usuwa nagromadzony kamień nazębny u psów i kotów wszystkich ras. Skutecznie pozbywa się resztek pokarmu nagromadzonego w jamie ustnej i dba o zdrowe i mocne zęby.

Więcej szczegółów

22,90 zł brutto

Opis produktu

Vetfood Dwugłowicowa Szczoteczka Do Zębów

Prawidłowa higiena zębów i dziąseł naszych pupili to niezwykle ważny aspekt dbania o jego zdrowie, niestety jest on często przez nas bagatelizowany. Osadzanie kamienia nazębnego, który pochodzi z resztek jedzenia oraz przeróżnych bakterii to najczęstszy problem w jamie ustnej, z którym udajemy się do naszej przychodni weterynaryjnej. Zwykle zauważamy go poprzez nieświeży oddech, zaczerwienienie dziąseł czy nadmierne ślinienie się. Niestety brak systematyczności może prowadzić do poważnych powikłań oraz chorób typu przewlekłe zapalenie dziąseł czy chorób przyzębia. Nieleczone mogą powodować szereg dalszych problemów, doprowadzając do cukrzycy czy zapalenia trzustki. Istotną rolę w dbaniu o zdrowie naszego czworonoga jest przede wszystkim pełnowartościowa i zbilansowana dieta składająca się z szeregu witamin i minerałów. Na rynku dostępne są również zdrowe i smaczne przekąski, które uzupełniają dzienne zapotrzebowanie na składniki odżywcze ograniczając przy tym osadzanie się kamienia nazębnego. Najskuteczniejszym jednak sposobem jest regularne szczotkowanie zębów zwierzaka za pomocą specjalnych szczoteczek, których włosie jest ułożone w inny sposób w porównaniu do klasycznych szczoteczek dentystycznych. Ważne jest, aby do szczotkowania stosować pasty, które dedykowane są dla naszych pupili. Nie podrażnią one układu pokarmowego oraz nie wymagają płukania wodą.

Zdrowie zębów i dziąseł pod kontrolą

Szczoteczka Vetfood została stworzona na potrzeby naszych czworonogów. Posiada dwie głowice, które podczas szczotkowania dokładnie myją zęby pozbawiając osadzającego się kamienia nazębnego. Regularne jej stosowanie skutecznie czyści jamę ustną i zapobiega nadmiernemu osadzaniu się resztek pokarmu między zębami. Szczoteczka Vetfood jest bardzo wygodna w użyciu i została idealnie dopasowana do wielkości jamy ustnej naszego czworonoga.

Stosowanie: Nałóż pastę do zębów dla zwierząt na szczoteczkę i rozpocznij czyszczenie zębów delikatnie, aby Twój pupil przyzwyczaił się do szczotkowania. Wykonuj krótkie ruchy ścierające i czyść zęby po kolei. Przechylaj szczoteczkę z boku na bok podczas szczotkowania.

Porada: Nie stosuj past przeznaczonych dla ludzi, ponieważ może ona powodować niepożądane reakcje i problemy żołądkowe u Twojego pupila.

Szczoteczka Vetfood dostępna jest w rozmiarze M.

Więcej informacji

Producent:Vetfood
Opakowanie:1 szt.
Przeznaczenie:Do czyszczenia zębów
Rozmiar:M
Czas realizacji:2 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Vetfood Szczoteczka Dwugłowicowa Do Zębów M

Vetfood Szczoteczka Dwugłowicowa Do Zębów M

Dwugłowicowa szczoteczka do zębów Vetfood w rozmiarze M usuwa nagromadzony kamień nazębny u psów i kotów wszystkich ras. Skutecznie pozbywa się resztek pokarmu nagromadzonego w jamie ustnej i dba o zdrowe i mocne zęby.

Produkty powiązane