Barry King Aplikator do Podawania Tabletek

Nowy produkt

Barry King Aplikator do Podawania Tabletek to specjalny aplikator ułatwiający podanie leków psom i kotom wszystkich ras. 

Więcej szczegółów

8,90 zł brutto

Opis produktu

Barry King Aplikator do tabletek i pigułek

Naszym zwierzętom – podobnie jak nam zdarza się niestety zachorować. Istnieją sytuacje, gdy wymagany jest dłuższy pobyt w przychodni weterynaryjnej. Nasze zwierzątko może wtedy być pod stałą opieką lekarzy, aby jak najszybciej wrócić do zdrowia. Jednak wizyta często kończy się też na otrzymaniu recepty od weterynarza i powrót do domu. Aby wspomóc właściwe i skuteczne leczenie podajemy naszemu pupilowi różnego rodzaju leki przepisane na receptę od weterynarza. Tymczasem często pojawia się nie lada problem z ich podaniem, a szczególnie tym mniej uległym. Niestety aplikacja tabletek i pigułek w domu może nam sprawić wiele trudności i kłopotu, ze względu na to, że nasz czworonożny przyjaciel w domowych warunkach czuje się znacznie pewniej, zachowuje się bardziej stanowczo i może stawiać opór. Najczęściej stosujemy metodę „schowania” leku w jedzeniu, przysmaku lub w kawałku mięsa. Natomiast znajdą się i takie psy czy koty, które są bardziej spostrzegawcze, uważne i wyczują, że coś knujemy a nasz sposób niestety nie będzie skuteczny. Warto wtedy zaopatrzyć się w specjalny aplikator, który ułatwi nam zadanie i bez problemu podamy leki naszemu pupilowi. Jest on bardzo łatwy w użyciu i nie sprawia problemów przy aplikacji. Dzięki specjalnej strzykawce podanie leku jest szybkie i zdecydowane, aby oszczędzić stresu i nerwów zwierzęciu.

Aplikator Barry King zapewni łatwe i szybkie podanie leku w odpowiedniej dawce.

Instrukcja użytkowania:

  1. Usuń papierowy kołnierz.

  2. Wyciągnij tłok.

  3. Włóż tabletkę do aplikatora znajdującego się na końcówce przyrządu przy wyciągniętym tłoku.

  4. Otwórz pysk pupila.

  5. Włóż aplikator głęboko do pyska.

  6. Szybko wciśnij tłok w celu aplikacji tabletki

  7. Przepłucz aplikator wodą i dokładnie osusz.

  8. Zdejmij końcówkę aplikatora, gdy nie jest w użyciu.

Produkt został zatwierdzony przez weterynarzy.

Więcej informacji

Producent:Barry King
Opakowanie:1 szt.
Przeznaczenie:Do aplikacji leków
Czas realizacji:2 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Barry King Aplikator do Podawania Tabletek

Barry King Aplikator do Podawania Tabletek

Barry King Aplikator do Podawania Tabletek to specjalny aplikator ułatwiający podanie leków psom i kotom wszystkich ras. 

Produkty powiązane