Nowy Trixie Silikonowe Szczoteczki do Zębów

Trixie Silikonowe Szczoteczki do Zębów

Nowy produkt

Trixie Silikonowe Szczoteczki zakładane na palec zostały stworzone z wysokiej jakości silikonu, idealne dla wrażliwych i delikatnych dziąseł.

Więcej szczegółów

11,90 zł brutto

Opis produktu

Trixie Szczoteczki zostały wykonane z wysokiej jakości silikonu

Codzienne mycie i szczotkowanie zębów i dziąseł wydaje się u nas oczywiste, aczkolwiek często zapominamy o tych czynnościach u naszych pupili. Niestety brak odpowiedniej higieny jamy ustnej powoduje osadzanie płytki nazębnej, którą można łatwo rozpoznać po nieświeżym oddechu, żółtych zębach czy zaczerwienionych dziąsłach. Zaniedbany stan jamy ustnej może prowadzić do ropnych i bolesnych zmian, wypadania zębów oraz poważnych problemów zdrowotnych, które mogą doprowadzić do cukrzycy lub zapalenia nerek. Niestety szacuje się, że tylko 5% właścicieli jest świadomych higieny swoich czworonogów. Są to bardzo niepokojące dane, które wyraźnie pokazują, że większość z nas niestety nie interesuje się stanem zdrowia zębów naszych pupili.

Co najmniej dwa razy w tygodniu – z taką częstotliwością powinniśmy szczotkować zęby naszych czworonogów. Bardzo ważna jest systematyczność, ponieważ może ona uchronić przed chorobami dziąseł oraz paradontozą. Na rynku znajdziemy wiele rodzajów szczoteczek, które skutecznie usuwają nagrodzony kamień nazębny oraz pozbywają się resztek nagromadzonego jedzenia oraz bakterii między zębami. Do mycia należy używać specjalistycznej pasty, która została stworzona z myślą o naszych zwierzętach. Jest to bardzo ważne, aby nie korzystać z ogólnodostępnych past dentystycznych, ponieważ mogą one podrażniać układ pokarmowy pupila. Co więcej – pasty dedykowane psom i kotom nie wymagają dodatkowego płukania wodą i są w pełni bezpieczne.

Silikonowe włoski dbające o wrażliwe zęby i dziąsła

Szczoteczka Trixie została wykonana z wysokiej jakości silikonu, który można łatwo i bezpiecznie czyścić i dezynfekować. Dzięki silikonowym włoskom podczas szczotkowania nie podrażnimy wrażliwych zębów i dziąseł pupila, które mogą powodować ból i nieprzyjemny dyskomfort. Dzięki specjalnej formie (szczoteczkę zakładamy na palec) z łatwością wyczyścimy wszystkie zęby z każdej strony. Przed każdym użyciem warto zwilżyć produkt i nałożyć odpowiednią ilość pasty do zębów.

W zestawie znajdują się: dwie silikonowe szczoteczki do mycia zębów w kolorze zielonym i niebieskim o długości 6cm.

Więcej informacji

Producent:Trixie
Rodzaj:Silikonowy
Przeznaczenie:Do czyszczenia zębów i dziąseł
Czas realizacji:2 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Trixie Silikonowe Szczoteczki do Zębów

Trixie Silikonowe Szczoteczki do Zębów

Trixie Silikonowe Szczoteczki zakładane na palec zostały stworzone z wysokiej jakości silikonu, idealne dla wrażliwych i delikatnych dziąseł.

Produkty powiązane