Nowy Dr Seidel Obroża Adaptacyjna dla Kota

Dr Seidel Obroża Adaptacyjna dla Kota

Nowy produkt

Dr Seidel Obroża adaptacyjna dla kotów dorosłych i kociąt dzięki naturalnym substancjom wyciszająca i pomagająca przeciwdziałać niewłaściwym zachowaniom. 

Więcej szczegółów

45,90 zł brutto

Opis produktu

Dr Seidel obroża adaptacyjna dla kotów dorosłych i kociąt

Załatwianie potrzeb fizjologicznych poza kuwetą, drapanie mebli, głośne i uporczywe miauczenie, agresja wobec ludzi i innych zwierząt to tylko kilka z niepożądanych zachowania, które mogą świadczyć o problemach zdrowotnych lub wynikać ze zmian w najbliższym otoczeniu naszego pupila. Koty to zwierzęta, które lubią rutynę, a pojawienie się jakichkolwiek zmian może nieść ze sobą niepożądane efekty, które są męczące nie tylko dla czworonoga, ale również dla jego opiekuna. Pojawienie się nowego domownika, przeprowadzka, rozłąka z właścicielem, przemeblowanie czy podróż, wszystko to może doprowadzić do tego, że nasz ukochany zwierzak diametralnie zmieni swoje zachowanie. Wszelkiego rodzaju problemy behawioralne są czymś czego nie można lekceważyć i należy podjąć kroki by im przeciwdziałać, zaczynając od wykluczenia schorzeń zdrowotnych. W momencie wykluczenia choroby właściciele muszą podjąć inne kroki, dzięki którym wyeliminowanie zaistniałego problemu będzie możliwe. W odpowiedzi na ich potrzeby na rynku zoologicznym pojawia się coraz więcej produktów, które za sprawą naturalnych składników pozwolą kotu się wyciszyć. Obroża adaptacyjna od dr Seidel to nowoczesny, wieloskładnikowy preparat, którego zadaniem jest pomoc w rozwiązywaniu problemów behawioralnych.

Dr Seidel obroża adaptacyjna by wyciszyć i przeciwdziałać niewłaściwym zachowaniom u kotów

Dr Seidel obroża adaptacyjna to produkt przeznaczony dla kotów dorosłych zmagających się z problemami na tle nerwowym jak również dla kociąt, u których niepożądane zachowania mogą wynikać z rozłąki z matką lub zmianą znanego mu do tej pory otoczenia. Obroża zawiera mieszankę naturalnych substancji, których zadaniem jest oddziaływanie podobne do kocich feromonów. Kompozycja ta została oparta na znanej ze swojej skuteczności mieszaninie ujawnionej w 1996 roku w patencie europejskim EP0724832. Dzięki temu zastosowanie obroży w terapii behawioralnej znacznie wspomoże procesy związane z rozwiązywaniem niewłaściwych zachowań. Dzięki użytym w obroży substancjom zapachowym, które uwalniane są stopniowo, obniżany jest poziom stresu bądź lęku odczuwany przez kota. Obroża mierzy 35 centymetrów długości i jest koloru oliwkowego. Po założeniu jej działanie trwa przez okres 30 dni i w ciągu tego czasu nie powinno się jej ściągać. Obroża adaptacyjna może być również stosowana u kociąt.

Skład: Nośnik EVA maximum 75%, minimum 21% kompozycji kwasów tłuszczowych pochodzenia naturalnego zawierających m.in. kwas palmitynowy (13% - 24% w czystej mieszaninie), wyciąg z waleriany 0,05%

Więcej informacji

Producent:Dr. Seidel
Rodzaj:Obroża
WłaściwościUspokajające
Długość:35 cm
Kolor:Oliwkowy
Przeznaczenie:Obroża adaptacyjna dla kota
Wiek kota:Kocięta i koty dorosłe

Opinie

Napisz opinię

Dr Seidel Obroża Adaptacyjna dla Kota

Dr Seidel Obroża Adaptacyjna dla Kota

Dr Seidel Obroża adaptacyjna dla kotów dorosłych i kociąt dzięki naturalnym substancjom wyciszająca i pomagająca przeciwdziałać niewłaściwym zachowaniom. 

Produkty powiązane