Nowy VetExpert PlaqueOff

VetExpert ProDen PlaqueOff

Nowy produkt

Preparat dla psów i kotów do higieny jamy ustnej. Zapobiega brzydkim zapachom i tworzeniu się kamienia nazębnego. 

Więcej szczegółów

56,90 zł brutto

Opis produktu

VetExpert ProDen PlaqueOff preparat do higieny jamy ustnej psów i kotów

Opiekunowie psów i kotów często zmagają się z problemem nieświeżego oddechu swoich pupili, którego przyczyną może być gromadzący się na płytce kamień nazębny. Powstała na zębach bakteryjna płytka oraz kamień są najczęstszymi przyczynami stanów zapalnych, a co za tym idzie nieprzyjemnego zapachu. Nieleczone stany zapalne mogą z kolei prowadzić do silnych dolegliwości bólowych, a nawet utraty zębów, co w przypadku czworonogów ma znaczny wpływ na ich komfort życia. Istnieje kilka sposobów aby temu zapobiegać, jak choćby czyszczenie zębów u weterynarza, mechaniczne czyszczenie za pomocą szczoteczki i pasty, a także twarde gryzaki, które podczas żucia będą jednocześnie ścierać kamień. Często dzieje się jednak tak, że podjęte przez nas działania nie przynoszą oczekiwanego rezultatu lub nasz pupil nie znosi najlepiej wykonywanych zabiegów. Preparat ProDen PlaqueOff stworzony na bazie algi brunatnej to środek, który skutecznie neutralizuje nieprzyjemny zapach i zapobiega odkładaniu się kamienia, przy czym może być podawany codziennie bezpośrednio do pokarmu naszego pupila.

VetExpert ProDen PlaqueOff z algą brunatną

VetExper ProDen PlaqueOff to preparat, w którego składzie znajdują się przede wszystkim naturalne składniki, takie jak alga brunatna Ascophyllum nodosum, której korzystne działanie na organizm jest niezwykle szerokie. Oddziałuje na zdrowie zwierząt, dzięki wysokiej zawartości nienasyconych kwasów tłuszczowych, aminokwasów, związków mineralnych i witamin. Alga ta wpływa również na pracę wątroby oraz wspomaga oczyszczanie organizmu z toksyn. Dzięki temu, że stanowi bogate źródło jodu ma korzystny wpływ także na zęby. Dzięki regularnemu podawaniu preparatów na bazie alg brunatnych, zmniejsza się ilość wytworzonej nazębnej płytki bakteryjnej, a także kamienia nazębnego. ProDen PlaqueOff to preparat rekomendowany przez Sekcje Stomatologiczną Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt. Preparat ten może być stosowany zarówno u psów i kotów. Jego największą skuteczność stwierdza się od 3 do 8 tygodni od momentu rozpoczęcia podawania. Zaleca się podawanie go w dawkach wskazanych przez producenta, bezpośrednio do posiłku psa lub kota. Należy przechowywać go w suchym miejscu o temperaturze pokojowej i trzymać z dala od dzieci.

Skład: starannie wyselekcjonowana alga brunatna: Ascophyllum nodosum. Naturalny jod 0,08%

Składniki analityczne: Białko surowe 5-8%, tłuszcz surowy 0,82%, popiół surowy (m.in. składniki mineralne) 15-27%, włókno surowe 8%

Więcej informacji

Producent:VetExpert
Rodzaj:Proszek
Wiek psa:Dorosły (1-7 lat)
Opakowanie:20g
Przeznaczenie:Higiena jamy ustnej
Wiek kota:Koty dorosłe
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

VetExpert ProDen PlaqueOff

VetExpert ProDen PlaqueOff

Preparat dla psów i kotów do higieny jamy ustnej. Zapobiega brzydkim zapachom i tworzeniu się kamienia nazębnego. 

Produkty powiązane