Czyścik Jednorazowa Chusteczka do Czyszczenia Sierści i Łap

Nowy produkt

Hipoalergiczna, jednorazowa chusteczka z aloesem i lanoliną skutecznie usuwa brud i zanieczyszczenia z łapek oraz sierści psa oraz kota.

Więcej szczegółów

0,89 zł brutto

Opis produktu

Czyścik Jednorazowa Chusteczka Nawilżona dla Psów i Kotów

Wszyscy wiemy jak bardzo nasze pupile (w szczególności psy) uwielbiają aktywność na świeżym powietrzu. Liczne zabawy, bieganie i aportowanie sprawia im mnóstwo radości oraz buduje zaufanie między zwierzęciem a jego właścicielem. Bez względu na pogodę – czy wieje, czy pada śnieg lub deszcz spacer to codzienny obowiązek, podczas którego nasz pies załatwia również swoje potrzeby. Po miejskich chodnikach, ulicach jak i w parkach nasze pupile chodzą różnymi ścieżkami nie zwracając uwagi na piach, błoto czy rozsypaną sól w czasie zimy. Nie jeden z Was na pewno wielokrotnie zauważył ślady łapek na podłodze, łóżku czy kanapie w swoim domu. Niestety stosowanie zwykłego mydła może nie wystarczyć, a nawet zaszkodzić. Poduszki łapek są bardzo wrażliwe i łatwo je podrażnić. Najlepszym rozwiązaniem jest stosowanie specjalnych produktów, które przede wszystkim będą dla nich bezpieczne, nawilżą łapki psiaka zapobiegając wysuszeniu. Często zdarza się jednak, że są one dostępne tylko w dużych, mało poręcznych opakowaniach, które są mało wygodne w zabraniu ze sobą na spacer. Jednorazowe chusteczki nawilżone Czyścik to doskonały pomysł na utrzymanie łapek oraz pyszczka w czystości! Dzięki niewielkim rozmiarom oraz jednorazowemu użyciu możemy ją zabrać dosłownie wszędzie, a po użyciu po prostu wyrzucić do śmieci. Mięciutka chusteczka została nasączona hipoalergicznym płynem, który skutecznie usuwa wszelkie zabrudzenia oraz nieprzyjemny zapach.

Hipoalergiczna chusteczka z aloesem i lanoliną

Nawilżona, hipoalergiczna chusteczka z dodatkiem aloesu oraz lanoliny doskonale łagodzi podrażnienia, nawilża skórę oraz zapobiega przesuszeniu. Nie zawiera substancji zapachowych oraz alkoholu. Dzięki swojej niewielkiej wielkości można ją z łatwością zabrać na codzienne spacery, a po użyciu po prostu wyrzucić do najbliższego śmietnika. Chusteczka została nasączona specjalnym, hipoalergicznym płynem, który pięknie pachnie oraz dokładnie usuwa zgromadzony brud na łapkach pozbywając się nieprzyjemnego zapachu. Doskonale sprawdzi się po spacerze psów jak i kotów.

Jednorazowa Chusteczka nawilżona:

  • z aloesem

  • hipoalergiczna

    bez alkoholu

  • bez substancji zapachowych

Więcej informacji

Rodzaj:Chusteczka
Przeznaczenie:Do utrzymania łapek i sierści w czystości
Ilość:Opakowanie zawiera jedną chusteczkę
Czas realizacji:2 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Czyścik Jednorazowa Chusteczka do Czyszczenia Sierści i Łap

Czyścik Jednorazowa Chusteczka do Czyszczenia Sierści i Łap

Hipoalergiczna, jednorazowa chusteczka z aloesem i lanoliną skutecznie usuwa brud i zanieczyszczenia z łapek oraz sierści psa oraz kota.

Produkty powiązane