Barry King Bandaż Elastyczny 5 cm x 4,5 m

Nowy produkt

Barry King Bandaż Elastyczny doskonale sprawdzi się podczas opatrywania ran naszego pupila. Został wykonany z elastycznego tworzywa wysokiej jakości, które skutecznie chroni przed wilgocią oraz zanieczyszczeniami.

Więcej szczegółów

18,90 zł brutto

Opis produktu

Barry King Bandaż Elastyczny

Codzienne spacery to oczywiście obowiązek każdego psiego właściciela. Nasze pupile uwielbiają aktywne i ruchliwe wędrówki. Bieganie, aportowanie oraz liczne zabawy na świeżym powietrzu to dla nich czysta przyjemność a wakacyjne, weekendowe oraz te dłuższe wyjazdy cieszą ich ogromnie. Niestety czasami zdarzają się przykre sytuacje, które powodują, że pies potrzebuje naszej pomocy. Nasze pupile nie zwracają uwagi na to, po jakim podłożu biegają a może być ono naprawdę niebezpieczne. Ostre szkło czy kolczasty żwir może sprawić wiele bólu, ran oraz doprowadzić do zakażenia.

Gdy planujemy dłuższy spacer, wyjazd nad jezioro czy wakacyjny urlop z psem niezbędne jest zabranie ze sobą apteczki dla naszego czworonożnego przyjaciela. Jej asortyment jest podobny do apteczki pierwszej pomocy dla ludzi i powinna składać się z najpotrzebniejszych rzeczy. Przede wszystkim jest to woda utleniona do przemywania ran oraz bandaże służące jako opatrunek. Warto również zakupić pęsetę, opatrunki jałowe oraz obuwie dla psa, które skutecznie chronią łapki przed brudnym i zanieczyszczonym podłożem. Jednak pamiętajmy, że po zauważeniu niebezpiecznych ran oraz skaleczeń należy jak najszybciej udać się do weterynarza w celu oceny stanu zdrowia naszego pupila.

Elastyczny bandaż o długości 4,5 metra

Elastyczny bandaż Barry King bez wątpienia powinien znaleźć się w psiej apteczce. Doskonale sprawdzi się podczas tamowania krwotoków oraz opatrywania ran. Został wykonany z wysokiej jakości elastycznego i oddychającego materiału, które chroni przed odparzeniami. Jest rozciągliwy oraz samoprzylepny, dzięki czemu doskonale dopasujemy opatrunek do kończyny naszego pupila. Nie zsuwa się oraz nie sprawia dyskomfortu podczas ruchu. Skutecznie chroni przed wilgocią oraz wodą utrzymując ranę w czystości. Dzięki długiej rolce możemy bez problemu dopasować długość opatrunku i odciąć odpowiedni kawałek bandaża. Elastyczny bandaż Barry King nie skleja sierści naszego pupila i nie powoduje kołtunów.

Bandaż Barry King dostępny jest w kolorze niebieskim z uroczym wzorem w łapki i ma szerokość 5 centymentrów oraz długość 4,5 metra.

Więcej informacji

Producent:Barry King
Rodzaj:Bandaż
Długość:4,5 m
Kolor:Niebieski
Szerokość:5 cm
Przeznaczenie:do opatrywania ran
Ilość:1 rolka
Czas realizacji:2 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Barry King Bandaż Elastyczny 5 cm x 4,5 m

Barry King Bandaż Elastyczny 5 cm x 4,5 m

Barry King Bandaż Elastyczny doskonale sprawdzi się podczas opatrywania ran naszego pupila. Został wykonany z elastycznego tworzywa wysokiej jakości, które skutecznie chroni przed wilgocią oraz zanieczyszczeniami.

Produkty powiązane