Trixie Nożyczki do Paznokci 13 cm

TX-2371

Nowy produkt

Nożyczki Trixie to wygodny, metalowy obcinacz do paznokci dla psów małych i średnich ras, kotów oraz gryzoni z gumowymi rączkami.

Więcej szczegółów

38,90 zł brutto

Opis produktu

Trixie Nożyczki do Paznokci dla Zwierząt

Jednym z podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych jaki wykonujemy u naszych domowych pupili to obcinanie pazurków, które jak u ludzi nieustannie rosną. U psów oraz gryzoni ich systematyczna kosmetyka jest szczególnie ważna, ponieważ w porównaniu do kotów mają stałe, niewysuwalne pazury. Podczas codziennych spacerów po twardej powierzchni takiej jak np. beton ich płytka faktycznie sama się ściera, lecz mimo tego mogą być one narażone na przerost. To powoduje przede wszystkim dyskomfort, ból oraz wrastanie paznokcia w poduszki łap. Prowadzi to do zniekształcenia stawów, złej postawy zwierzaka oraz ślizgania się i potykania podczas chodzenia. Dlatego też regularne skracanie jest niezwykle ważne, aby zapewnić im komfort oraz bezpieczeństwo. Pazury powinniśmy przycinać jeśli zauważymy, że dotykają już podłoża – zazwyczaj jest to raz na tydzień lub dwa, w zależności od rasy i tempa wzrostu płytki paznokcia. Najbezpieczniejszym sposobem jest używanie specjalnych nożyków i obcinaczy, które zostały stworzone z myślą o naszych pupilach. Należy pamiętać, że nie wolno naruszyć miejsca ukrwionego paznokcia. Przycinamy tylko martwy paznokieć pod odpowiednim kątem tak, aby nie spowodować rozdwajania oraz łamania płytki.

Specjalny Obcinacz z Gumową Rączką

Funkcjonalny obcinacz do paznokci firmy Trixie został stworzony właśnie z myślą o naszych domowych pupilach. Zostały wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej a jego rączka jest gumowa, aby zapewnić stabilność i zminimalizować ryzyko ewentualnego wyślizgiwania się z rąk podczas trzymania. Nożyczki są bardzo ostre i zapewniają precyzję, szybkość oraz dokładność podczas regularnej pielęgnacji. Dodatkowo posiada regulację, która zapobiega zbyt mocnemu i bolesnemu skróceniu pazurów u naszego zwierzaka. W celu zapewnienia bezpieczeństwa obcinacz wyposażony jest w specjalny system zabezpieczający w postaci zamka, który blokuje nożyczki w jednej pozycji i chroni przed zacięciem. Nożyczki Trixie idealnie sprawdzą się w regularnym przycinaniu paznokci u małych i średnich ras psów oraz kotów i gryzoni. 

Nożyczki do paznokci Trixie mają długość około 13 cm.

Więcej informacji

Producent:Trixie
WłaściwościPielęgnacja Paznokci
Przeznaczenie:Dla Psów Małych i Średnich Ras, Kotów oraz Gryzoni
Rozmiar:13 cm
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Trixie Nożyczki do Paznokci 13 cm

Trixie Nożyczki do Paznokci 13 cm

Nożyczki Trixie to wygodny, metalowy obcinacz do paznokci dla psów małych i średnich ras, kotów oraz gryzoni z gumowymi rączkami.

Produkty powiązane