Zolux Anah Obcinacz do Pazurków

Nowy produkt

Zolux Anah Obcinacz do Pazurków wykonane ze stali nierdzewnej pozwalają na precyzyjnie, dokładne i higieniczne obcinanie pazurków u psów małych i średnich ras. Dostępne w dwóch wariantach dostosowanych do wielkości zwierzęcia. 

Więcej szczegółów

27,99 zł brutto

Opis produktu

Zolux Anah Obcinacz do Pazurków

Regularne zabiegi pielęgnacyjne to jedna z podstawowych czynności, jakie musi wykonywać każdy właściciel zwierzaka. Regularne czesanie, obcinanie pazurków czy higiena uszu to bezwzględnie konieczne zabiegi, które usuwają nagromadzone bakterie i zanieczyszczenia oraz zapewniają komfort podczas codziennych czynności. Niektóre z nich wbrew pozorom mogą sprawić wiele przyjemności i radości, aczkolwiek pielęgnacja łap często jest problematyczna i kłopotliwa. Większość czworonogów ucieka przed obcinaniem pazurów co powoduje, że zabieg ten jest dla nas trudny do wykonania. Warto już od najmłodszych lat przyzwyczajać pupila do regularnych zabiegów pielęgnacyjnych, aby nie czuł strachu oraz niepokoju. W takich sytuacjach świetnie sprawdzają się różnego rodzaju przysmaki, dzięki którym nagrodzimy zwierzaka za jego cierpliwość i wytrwałość przy nieprzyjemnych dla niego czynnościach. Podczas obcinania pazurków pamiętajmy o stanowczości naszych ruchów. Narzędzie, którym operujemy powinno być ostre i precyzyjne – nie może rozdwajać paznokcia oraz go rwać. Przycinamy go stopniowo tak, aby nie uszkodzić macierzy. Jeśli obcięte pazurki drapią możemy je delikatnie spiłować, aby nasz pupil czuł się komfortowo i nie drapał powierzchni podczas chodzenia.

Ostre i Precyzyjne Narzędzie do Pielęgnacji Zwierzęcych Pazurków

Obcinacz do pazurów Zolux to ostre i precyzyjne narzędzie, które doskonale sprawdzi się podczas regularnej pielęgnacji pazurków. Jego ostrza zostały wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, a rączki ze specjalnej powłoki antypoślizgowej. To połączenia sprawia, że narzędzie Zolux ułatwia chwyt, precyzję oraz dokładność podczas użytkowania. Dodatkowo ostrze zawiera bezpieczną blokadę utrzymującą narzędzie w zamkniętej pozycji, która zabezpiecza przed skaleczeniem. Obcinacz został wyposażony również w specjalne zabezpieczenie, które chroni przed zbyt krótkim ścięciem paznokcia naszego pupila. Rozmiar narzędzia został dokładnie dopasowany do wielkości psa (Obcinacz Zolux dostępny jest w dwóch rozmiarach). Fachowe i profesjonalne wyprofilowanie i wykonanie narzędzia pozwala szybko i precyzyjnie obciąć pazurki naszego pupila, a antypoślizgowe rączki ułatwiają chwyt i pewność podczas wykonywania ruchów.

Obcinacz do Pazurków Zolux dostępny jest w dwóch rozmiarach:

  • Dla małych ras - rozmiar S: 4,8 cm x 1,3 cm x 13,5 cm

  • Dla średnich i dużych ras – rozmiar L: 5,5 cm x 1,5 cm x 16 cm

Więcej informacji

Producent:Zolux
Rodzaj:Obcinacz do paznokci
Przeznaczenie:Pielęgnacja łap
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Zolux Anah Obcinacz do Pazurków

Zolux Anah Obcinacz do Pazurków

Zolux Anah Obcinacz do Pazurków wykonane ze stali nierdzewnej pozwalają na precyzyjnie, dokładne i higieniczne obcinanie pazurków u psów małych i średnich ras. Dostępne w dwóch wariantach dostosowanych do wielkości zwierzęcia. 

Produkty powiązane