Zolux Rody Sand Naturalny Piasek dla Gryzoni

Nowy produkt

Zolux Rody Sand Naturalny Piasek dla Gryzoni pomaga myszoskoczkom, chomikom, szynszylom i myszkom zachować higienę futerka i skóry.

Więcej szczegółów

13,90 zł brutto

Opis produktu

Zolux Rody Sand Naturalny Piasek dla Gryzoni wspomaga higienę zwierzęcia

Właściciele szynszyli, myszoskoczków i koszatniczek wiedzą, jak niezbędna w opiece nad tymi gryzoniami jest higiena ich futerka. Dzięki piaskowi Rody Sand pielęgnacja i zapewnienie komfortu zwierzęcia staje się znacznie łatwiejsze. Regularna kąpiel piaskowa w naturalny sposób usuwa wszelkiej maści zanieczyszczenia, w tym również tłuszcz i wilgoć. Umożliwienie odpowiedniej higieny zapewnia barierę przed chorobami skórnymi, często prowadzącymi do poważniejszych schorzeń organizmu. Kąpiel piaskowa stanowi również doskonałe źródło zabawy oraz relaksuje i wycisza. Piasek jest bardzo prosty w użytkowaniu, a zwierzę instynktownie będzie wiedziało jak z niego skorzystać. Kuwetkę znajdującą się w klatce należy zasypać piaskiem tak, by jego warstwa osiągnęła 3-4 cm. Piasek należy całkowicie wymieniać mniej więcej co tydzień w zależności od jego zabrudzenia i częstotliwości użytkowania przez gryzonia. Jest to wygodne rozwiązanie dla posiadaczy małych gryzoni, których nie należy moczyć ani kąpać w wodzie.

Zolux Rody Sand Naturalny Piasek dla Gryzoni to higieniczny produkt niezbędny w opiece nad nimi

Piasek Zolux Rody Sand to produkt pochodzenia naturalnego. Drobno zmielony i delikatny, stanowi doskonałe źródło higieny dla gryzoni. Dzięki zawartej w produkcie siarce, pielęgnacja podszerstka jest dokładniejsza, co pozwala zmniejszyć ryzyko pojawienia się chorób skórnych, eliminuje również poczucie świądu, zapewniając zwierzakowi dobre samopoczucie. Kąpiel piaskowa eliminuje kurz, brud oraz przykre zapachy, a silne właściwości absorbujące pochłaniają sebum, co jest szczególnie istotne w higienie futerka szynszyli. Delikatna i drobnoziarnista konsystencja wpływa dodatkowo na miękkość i błysk futerka. By pielęgnacja była łatwiejsza i bardziej komfortowa, należy pamiętać, by zwierzę miało do niej regularny dostęp. W tym celu należy wypełnić kuwetę, w której zwierzątko będzie miało komfort poruszania się, 3-4 centymetrową warstwą piasku. W zależności od stopnia zużycia należy wymieniać piasek oraz czyścić kuwetę minimum raz w tygodniu. W celu zapewnienia dłuższego czasu użytkowania piasek dla chomika należy przetrzymywać w suchym i chłodnym miejscu oraz unikać sytuacji, w której produkt zostanie zamoczony. Dwulitrowe opakowanie zapewnia dłuższy czas użytkowania.

Skład produktu Zolux Rody Sand Piasek dla Gryzoni:

Glina, siarka spożywcza mikronizowana

Dostępny w czterech wariantach zapachowych: naturalny, zielona herbata, lawenda, sosnowy

Więcej informacji

Producent:Zolux
Rodzaj:Piasek do kąpieli
Opakowanie:2 litry
Przeznaczenie:Do kuwety gryzonia
Gryzoń:Myszoskoczek, myszka, chomik, szynszyla
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Zolux Rody Sand Naturalny Piasek dla Gryzoni

Zolux Rody Sand Naturalny Piasek dla Gryzoni

Zolux Rody Sand Naturalny Piasek dla Gryzoni pomaga myszoskoczkom, chomikom, szynszylom i myszkom zachować higienę futerka i skóry.

Produkty powiązane