Pet Nova Piłka Tenisowa dla Psa 1 szt

Nowy produkt

Pet Nova Piłka Tenisowa dla Psa to niezatapialna zabawka wykonana z wysokiej jakości gumy, w trzech wariantach  jaskrawych kolorów. 

Więcej szczegółów

3,90 zł brutto

Opis produktu

Kolor piłki wysyłany losowo!

Pet Nova Piłka Tenisowa niezatapialna zabawka dla psa

Zabawa to doskonały sposób na rozładowanie energii przez psa, a także sposobność na nawiązanie lub pogłębienie jego więzi z właścicielem. Psy, podobnie jak dzieci potrzebują, by w jakiś sposób zająć ich uwagę, nie dopuszczając do momentu, w którym będą odczuwać nudę. Jest ona szczególnie niebezpieczna u młodych psów. Szczeniaki poszukujące zajęcia, mogłyby obdarzyć swoim zainteresowaniem przedmioty, które nie są przeznaczone dla ich użytku. Właściciele psów nieraz spotkali się z sytuacją, w której ofiarą psich zębów stała się para ulubionych butów, mebel, czy przedmioty jakie jak poduszka lub rolka papieru toaletowego. Nabyte w młodości nawyki mogłyby towarzyszyć psu w jego dorosłym życiu, tym samym utrudniając i uprzykrzając życie z nim pod jednym dachem. Warto więc już od pierwszych dni zapewnić psu rozrywkę, w czym świetnie sprawdzą się wszelkiego rodzaju zabawki. Piłki powinny znaleźć się wśród psich akcesoriów, niezależnie od jego wieku i wielkości. Propozycją firmy Pet Nova jest niezatapialna piłka tenisowa.

Pet Nova Piłka Tenisowa dla małych i dużych psów

Pet Nova Piłka Tenisowa wykonana została z mocnej, dobrej jakości gumy. Dzięki swojemu uniwersalnemu rozmiarowi 6 centymetrów, idealnie sprawdza się przy użyciu wszelkiego rodzaju wyrzutni piłek tenisowych. Dzięki jaskrawym kolorom łatwo rzuca się w pole psiego widzenia, zachęcając do zabawy. Słaba odbijalność od twardego podłoża sprawia, że piłka Pet Nova sprawdzi się doskonale podczas aportowania, a także na niewielkich przestrzeniach lub wewnątrz domu. Piłka unosi się na wodzie, będzie więc doskonała podczas aktywnych zabaw na świeżym powietrzu. Twarda guma, z której została wykonane zapewnia długie użytkowanie, zarówno przez szczeniaki, jak i psy dorosłe małych oraz dużych ras. Piłka dostępna w trzech wariantach kolorystycznych: niebieskim, zielonym i pomarańczowym.

Więcej informacji

Producent:Pet Nova
Rodzaj:Zabawka
Wiek psa:Psy dorosłe i szczenięta
Wielkość psa:Wszystkie rasy
Opakowanie:1 szt.
Kolor:Pomarańczowy, Niebieski, Zielony
Przeznaczenie:Trening, zabawa
Czas realizacji:do 4 dni roboczych

Opinie

Napisz opinię

Pet Nova Piłka Tenisowa dla Psa 1 szt

Pet Nova Piłka Tenisowa dla Psa 1 szt

Pet Nova Piłka Tenisowa dla Psa to niezatapialna zabawka wykonana z wysokiej jakości gumy, w trzech wariantach  jaskrawych kolorów. 

Produkty powiązane