Pet Nova Piłka Tenisowa dla Psa 1 szt

Nowy produkt

Pet Nova Piłka Tenisowa dla Psa to niezatapialna zabawka wykonana z wysokiej jakości gumy, w trzech wariantach  jaskrawych kolorów. 

Więcej szczegółów

Brak na stanie. Sprawdź dostępność pod numerem telefonu: 533 370 553

3,90 zł brutto

Opis produktu

Kolor piłki wysyłany losowo!

Pet Nova Piłka Tenisowa niezatapialna zabawka dla psa

Zabawa to doskonały sposób na rozładowanie energii przez psa, a także sposobność na nawiązanie lub pogłębienie jego więzi z właścicielem. Psy, podobnie jak dzieci potrzebują, by w jakiś sposób zająć ich uwagę, nie dopuszczając do momentu, w którym będą odczuwać nudę. Jest ona szczególnie niebezpieczna u młodych psów. Szczeniaki poszukujące zajęcia, mogłyby obdarzyć swoim zainteresowaniem przedmioty, które nie są przeznaczone dla ich użytku. Właściciele psów nieraz spotkali się z sytuacją, w której ofiarą psich zębów stała się para ulubionych butów, mebel, czy przedmioty jakie jak poduszka lub rolka papieru toaletowego. Nabyte w młodości nawyki mogłyby towarzyszyć psu w jego dorosłym życiu, tym samym utrudniając i uprzykrzając życie z nim pod jednym dachem. Warto więc już od pierwszych dni zapewnić psu rozrywkę, w czym świetnie sprawdzą się wszelkiego rodzaju zabawki. Piłki powinny znaleźć się wśród psich akcesoriów, niezależnie od jego wieku i wielkości. Propozycją firmy Pet Nova jest niezatapialna piłka tenisowa.

Pet Nova Piłka Tenisowa dla małych i dużych psów

Pet Nova Piłka Tenisowa wykonana została z mocnej, dobrej jakości gumy. Dzięki swojemu uniwersalnemu rozmiarowi 6 centymetrów, idealnie sprawdza się przy użyciu wszelkiego rodzaju wyrzutni piłek tenisowych. Dzięki jaskrawym kolorom łatwo rzuca się w pole psiego widzenia, zachęcając do zabawy. Słaba odbijalność od twardego podłoża sprawia, że piłka Pet Nova sprawdzi się doskonale podczas aportowania, a także na niewielkich przestrzeniach lub wewnątrz domu. Piłka unosi się na wodzie, będzie więc doskonała podczas aktywnych zabaw na świeżym powietrzu. Twarda guma, z której została wykonane zapewnia długie użytkowanie, zarówno przez szczeniaki, jak i psy dorosłe małych oraz dużych ras. Piłka dostępna w trzech wariantach kolorystycznych: niebieskim, zielonym i pomarańczowym.

Więcej informacji

Producent:Pet Nova
Rodzaj:Zabawka
Wiek psa:Psy dorosłe i szczenięta
Wielkość psa:Wszystkie rasy
Opakowanie:1 szt.
Kolor:Pomarańczowy, Niebieski, Zielony
Przeznaczenie:Trening, zabawa
Czas realizacji:do 4 dni roboczych

Opinie

Napisz opinię

Pet Nova Piłka Tenisowa dla Psa 1 szt

Pet Nova Piłka Tenisowa dla Psa 1 szt

Pet Nova Piłka Tenisowa dla Psa to niezatapialna zabawka wykonana z wysokiej jakości gumy, w trzech wariantach  jaskrawych kolorów. 

Produkty powiązane