Pet Nova Piłka Super Dental dla Psa

Nowy produkt

Pet Nova Piłka Super Dental dla Psa wykonana z wysokiej jakości termoplastycznej gumy, masująca dziąsła dzięki licznym wypustkom. 

Więcej szczegółów

9,90 zł brutto

Opis produktu

Pet Nova Piłka Super Dental dla Psa masująca dziąsła i czyszcząca zęby

Wzbudzenie psiego zainteresowania na dłuższy czas często jest zadaniem niełatwym. Problem ten nasilony jest szczególnie w przypadku młodych psów, których pokłady energii wydają się niekiedy nieskończone. W takiej sytuacji psiak łatwo może się rozproszyć i przenieść chęć do zabawy na przedmioty, które nie są przeznaczone do jego własnego użytku. Chcąc uniknąć szkód właściciele psów powinni już od początku pojawienia się czworonoga w domu, zapewnić mu rozrywkę. Zabawki są jedną z lepszych form umożliwiających nie tylko zajęcie psiej uwagi, ale również pozwalających na rozładowanie nagromadzonej w nich energii. Wiele z zabawek pełni przy tym dodatkowe funkcje. Przykładem takiej zabawki jest propozycja firmy Pet Nova – Piłka SuperDental, która nie tylko bawi, ale również masuje dziąsła i umożliwia czyszczenie zębów.

Pet Nova Piłka Super Dental dla Psa wykonana z termoplastycznej gumy z aromatem wołowiny

Pet Nova Piłka Super Dental to propozycja zabawki wykonanej z wysokiej jakości, wytrzymałej gumy termoplastycznej. Dzięki temu jest ona niezwykle elastyczna, a przy tym nieszkodliwa dla zębów i dziąseł psa. Duża ilość wypustek oraz ich wielkość sprzyjają higienie jamy ustnej zwierzęcia. Jednocześnie umożliwiają optymalne czyszczenie uzębienia, jak również intensywny masaż dziąseł. Jest to ważna cecha szczególnie jeśli zabawka ma być przeznaczona dla młodych psów będących w trakcie wymiany zębów. Zastosowanie takiej zabawki pozwoli szczenięciu na złagodzenie dolegliwości związanych z tym procesem, a jednocześnie odciągnie jego uwagę od przedmiotów, które nie powinny trafić pod jego ostre ząbki. Piłka Super Dental jest jednak propozycją zabawki dla wszystkich psów, niezależnie od ich wieku, czy wielkości. Zabawkę wyróżniają jaskrawe kolory, dzięki czemu jest ona łatwa do zlokalizowania zarówno przez psa, jak i właściciela. Mimo obecności wielu wypustek jest ona bardzo łatwa do utrzymania w czystości i można myć ją pod bieżącą wodą. Piłka została dodatkowo wzbogacona o aromat wołowiny, dzięki czemu w łatwy sposób przyciąga uwagę psa i zachęca go do zabawy.

Oznaczenia na opakowaniu

SUPER DENTAL - zabawka masująca dziąsła, dodatkowa hiegiena jamy ustnej, bardzo duża ilość oraz wielkość wypustków sprawia, że efekt masowania dziąseł jest jeszcze większy

BEEF AROMA - zabawka o aromacie wołowiny

Więcej informacji

Producent:Pet Nova
Rodzaj:Zabawka
Wiek psa:Psy dorosłe i szczenięta
Wielkość psa:Wszystkie rasy
Przeznaczenie:Zabawka/Szarpak/Aport
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Pet Nova Piłka Super Dental dla Psa

Pet Nova Piłka Super Dental dla Psa

Pet Nova Piłka Super Dental dla Psa wykonana z wysokiej jakości termoplastycznej gumy, masująca dziąsła dzięki licznym wypustkom. 

Produkty powiązane