ZOLUX Chambiose Podściółka Konopna dla Gryzoni

Nowy produkt

Zolux Chambiose podściółka ze słomy konopnej to ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie dla właścicieli niewielkich gryzoni. 

Więcej szczegółów

16,89 zł brutto

Opis produktu

Zolux Chambiose ekonomiczna i ekologiczna ściółka konopna w dwóch wariantach zapachowych

Wybór odpowiedniego podłoża do wybiegów i klatek gryzoni takich jak myszki, szczury, myszoskoczki i chomiki często nie jest zadaniem prostym. Pylące trociny mogą podrażniać układ oddechowy zwierzaka, jednocześnie wymagając częstej wymiany ze względu na niewielką wchłanialność i neutralizację zapachów. Ściółka wykonana ze słomy konopnej idealnie sprawdzi się w roli podłoża, a przy tym jest w pełni naturalna i miękka, dzięki czemu kopanie w niej staje się dla małych zwierzątek futerkowych prawdziwą przyjemnością. Zolux Chambiose to ściółka dostępna w dwóch wariantach zapachowych – naturalnym i o delikatnym zapachu piwonii i porzeczek – oraz pojemnościach. To również ekonomiczne i przyjazne dla środowiska rozwiązanie.

Naturalna ściółka ze słomy konopnej dla chomików, myszek i szczurów

Ściółka konopna jest w pełni naturalnym podłożem w postaci sprasowanych drewnianych wiórków, dedykowanym dla gryzoni, a w szczególności dla chomików, myszek i szczurów. Konopie wykazują działanie antybakteryjne, powstrzymując rozwój bakterii i szkodliwych mikroorganizmów. Jednocześnie podłoże ze ściółki konopnej jest niezwykle chłonne i pochłania nieprzyjemne zapachy, dzięki czemu jest ona rozwiązaniem ekonomicznym. Słoma konopna będąca w 100% materiałem roślinnym, a co za tym idzie biodegradowalnym i nadającym się do kompostowalna to rozwiązanie dla osób, które pragną dbać o środowisko. W momencie zużycia sprawdzi się również w uprawie roślin kwasolubnych. Dno klatki lub wybiegu wyłożone miękką podściółką konopną zapewni również zwierzęciu komfort, a tym, które posiadają naturę kopaczy zapewnią dodatkowo rozrywkę. Ściółka ze słomy konopnej Zolux Chambiose wyróżnia się tym, że jest produktem niepylącym, a tym samym nie podrażnia dróg oddechowych zwierzęcia. Doskonale sprawdzi się również w kuwetach. W tym celu należy wysypać 2-3 centymetrową warstwę ściółki w kuwecie, zaś jej wymianę dokonać w momencie, gdy przestanie wchłaniać płyny i absorbować zapachy. Zmieniać ją tak często, jak jest to konieczne.

Skład: 100% konopie

Wskaźnik wydajności: 3

Odpowiada objętości płynu wchłoniętego przez litr materiału. Im większy wskaźnik, tym wyższa jest chłonność ściółki, co zwiększa higienę w klatce, ogranicza wilgotność i zapachy oraz zmniejsza ilość zużytej ściółki.

Przykład: wskaźnik 1 = 1 l ściółki wchłania 0,1 litr płynu; wskaźnik 20 = 1 l ściółki wchłania 2 litry płynu

Więcej informacji

Producent:Zolux
Rodzaj:Podściółka
WłaściwościNaturalna
Opakowanie:10l, 30l
Przeznaczenie:Dla gryzoni
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

ZOLUX Chambiose Podściółka Konopna dla Gryzoni

ZOLUX Chambiose Podściółka Konopna dla Gryzoni

Zolux Chambiose podściółka ze słomy konopnej to ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie dla właścicieli niewielkich gryzoni. 

Produkty powiązane