Tropical Supervit Chips

Nowy produkt

SUPERVIT CHIPS - wieloskładnikowy pokarm w formie tonących chipsów z beta-glukanem przeznaczony dla ryb wszystkożernych.

Więcej szczegółów

Brak na stanie. Sprawdź dostępność pod numerem telefonu: 533 370 553

19,00 zł brutto

Opis produktu

Tropical Supervit Chips to tonący pokarm dla ryb akwariowych

Tak jak różne są gatunki ryb akwariowych, tak różne są ich preferencje odnośnie żerowania. Niektóre gatunki preferują aktywność tuż pod powierzchnią tafli wody i tam najczęściej żerują. Inne ryby pobierają pokarm z toni wodnej, a jeszcze inne najlepiej czują się tuż przy dnie i tam odbywa się ich żerowanie. Jeżeli posiadamy w swoim zbiorniku akwariowym różne gatunki ryb – musimy przemyśleć jaki pokarm będzie najodpowiedniejszy, ewentualnie połączyć go z jakimś innym tak, by całość posiłku zaspokoiła potrzeby żywieniowe wszystkich gatunków ryb. Tropical Supervit Chips to propozycja żywieniowa w formie mocno spłaszczonych granulek – tzw. „chipsów”. Jest to pokarm stopniowo opadający w kierunku dna zbiornika, co daje możliwość posilenia się zarówno rybom preferującym aktywność w toni wodnej jak i tym które oczekują na pokarm pozostając w ukryciu w strefie dennej.

Tropical Supervit Chips to dobrze zbilansowana propozycja żywieniowa

Pokarm przeznaczony jest dla ryb wszystkożernych. Jego skład bogaty jest w glony, skorupiaki i mięczaki, które urozmaicają dietę ryb. Ponadto w składzie został zawarty beta-glukan i stabilizowana witamina C mają za zadanie odpowiadać za wsparcie układu immunologicznego i budowanie prawidłowej odporności. Ponadto witamina C wspomaga gojenie się ran i otarć u ryb walecznych i tych, które lubią chować się w miejscach trudno dostępnych. Jest to pełnowartościowy pokarm przeznaczony dla ryb wszystkożernych. W razie potrzeby lub konieczności urozmaicenia diety można zastosować również dostępne w ofercie firmy Tropical pokarmy wysokobiałkowe lub roślinne. Naturalne barwniki takie jak ekstrakt z czerwonej papryki zawarte w składzie Tropical Supervit Chips mają za zadanie wzbogacać naturalne wybarwienie ryb takich jak złote rybki czy karpie ozdobne, dzięki temu mieszkańcy twojego akwarium będą prezentować się niezwykle pięknie.

Skład Tropical Supervit Chips

Mieszanka paszowa pełnoporcjowa dla ryb ozdobnych. Ryby i produkty rybne, produkty pochodzenia roślinnego (w tym ekstrakt z czerwonej papryki 2 000 mg/kg), roślinne ekstrakty białkowe, mięczaki i skorupiaki, zboża, glony, drożdże (w tym Beta-1,3/1,6-Glukan 1 000 mg/kg), oleje i tłuszcze, materiały paszowe pochodzenia mineralnego (w tym zeolit 1%). Dodatki (na kg): Witaminy, prowitaminy i chemicznie dobrze zdefiniowane substancje o podobnym działaniu: wit. A 29 800 j.m., wit. D3 1 890 j.m., wit. E 100 mg, wit. C 500 mg. Mieszanki pierwiastków śladowych: E1 (Fe) 37,8 mg, E6 (Zn) 10,5 mg, E5 (Mn) 7,8 mg, E4 (Cu) 1,7 mg, E2 (I) 0,23 mg, E8 (Se) 0,23 mg, E7 (Mo) 0,05 mg. Barwniki. Przeciwutleniacze. Składniki analityczne: białko surowe 48,0%, oleje i tłuszcze surowe 8,0%, włókno surowe 3,0%, wilgotność 10,0%.

Więcej informacji

Producent:Tropical
Rodzaj:pokarm w formie tonących chipsów z beta-glukanem
Przeznaczenie:ryby wszystkożerne
Rodzaj ryby:ryby ozdobne
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Tropical Supervit Chips

Tropical Supervit Chips

SUPERVIT CHIPS - wieloskładnikowy pokarm w formie tonących chipsów z beta-glukanem przeznaczony dla ryb wszystkożernych.

Produkty powiązane