Tropical Vitabin Wieloskładnikowy 50ml

Nowy produkt

Tropical Vitabin Wieloskładnikowy - Podstawowy pokarm wieloskładnikowy w postaci samoprzylepnych tabletek, przeznaczony do codziennego karmienia niewielkich ryb wszystkożernych oraz ryb strefy dennej. Stanowi doskonałe uzupełnienie diety dorastającego narybku.

Więcej szczegółów

Brak na stanie. Sprawdź dostępność pod numerem telefonu: 533 370 553

8,90 zł brutto

Opis produktu

Tropical Vitabin Wieloskładnikowy to ciekawe rozwiązanie do twojego akwarium

Tabletki kojarzą nam się zazwyczaj z leczeniem, nie z żywieniem. Jednak firma Tropical postawiła na pokarm w formie okrągłych i płaskich tabletek. To rozwiązanie ma swoje zalety, ponieważ tabletki te umieszcza się na ścianie akwarium pod powierzchnią wody. Dzięki swojemu kształtowi pokarm łatwo da się przytwierdzić do szyby i pozostaje on na swoim miejscu, co pozwala rybom podpływać i jeść tyle, ile w danym momencie potrzebują. Takie rozwiązanie polecane jest szczególnie dla niedużych rybek żerujących w toni wodnej, które są ciekawskie i chętnie będą podpływać do szyby akwarium. Tabletki można także wrzucać na dno akwarium, wówczas pożywią się ryby żerujące przy dnie. Pokarm ten przeznaczony jest dla ryb wszystkożernych, a jego wieloskładnikowa formuła zaspokaja większość potrzeb żywieniowych organizmów zamieszkujących akwarium.

Tropical Vitabin Wieloskładnikowy to bogaty skład skomponowany z myślą o zdrowiu ryb

Prezentowany pokarm zawiera w swoim składzie stabilizowaną witaminę C. Odpowiada ona za wzmacnianie układu odpornościowego. Dodatkowo ma ona właściwości przyspieszające gojenie się ran, co jest przydatne szczególnie w sytuacjach walk międzygatunkowych w akwarium lub wtedy, kiedy zbiornik zaopatrzony jest w mnóstwo kryjówek i trudno dostępnych miejsc, które ryby lubią penetrować i nierzadko przez to mają tendencję do otarć. Zawarte w składzie pokarmu witaminy i mikroelementy mają za zadanie zapewnić odpowiedni wzrost i rozwój ryb i dostarczyć im wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Pokarm Tropical Vitabin Wieloskładnikowy nadaje się zarówno dla amatora akwarystyki posiadającego jeden zbiornik, jak i dla profesjonalnych hodowców, którzy powinni łączyć ten produkt z produktami z linii premium i profesjonalnej. Będzie to produkt odpowiedni do karmienia zarówno ryb akwariowych jak i żółwi wodnych czy nawet ślimaków, jest to więc szerokie spektrum gatunków zwierząt. Tabletki sprawdzą się jako element żywienia młodego narybku.

Skład Tropical Vitabin Wieloskładnikowy

Mieszanka paszowa pełnoporcjowa dla ryb ozdobnych. Ryby i produkty rybne, zboża, roślinne ekstrakty białkowe, mięczaki i skorupiaki, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, drożdże, produkty pochodzenia roślinnego, mleko i produkty mleczne, glony, oleje i tłuszcze, materiały paszowe pochodzenia mineralnego. Dodatki (na kg): Witaminy, prowitaminy i chemicznie dobrze zdefiniowane substancje o podobnym działaniu: wit. A 15 200 j.m., wit. D3 920 j.m., wit. E 60 mg, wit. C 220 mg. Mieszanki pierwiastków śladowych: E1 (Fe) 26,8 mg, E6 (Zn) 7,3 mg, E5 (Mn) 5,6 mg, E4 (Cu) 1,3 mg, E2 (I) 0,2 mg, E8 (Se) 0,2 mg, E7 (Mo) 0,03 mg. Lecytyna. Barwniki. Przeciwutleniacze. Składniki analityczne: białko surowe 42,0%, oleje i tłuszcze surowe 5,0%, włókno surowe 3,0%, wilgotność 9,0%.

Więcej informacji

Producent:Tropical
Rodzaj:pokarm wieloskładnikowy w tabletkach samoprzylepnych
Opakowanie:puszka
Przeznaczenie:ryby wszystkożerne oraz ryby strefy dennej
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Tropical Vitabin Wieloskładnikowy 50ml

Tropical Vitabin Wieloskładnikowy 50ml

Tropical Vitabin Wieloskładnikowy - Podstawowy pokarm wieloskładnikowy w postaci samoprzylepnych tabletek, przeznaczony do codziennego karmienia niewielkich ryb wszystkożernych oraz ryb strefy dennej. Stanowi doskonałe uzupełnienie diety dorastającego narybku.

Produkty powiązane