Tropical Nanovit Granulat Pokarm Dla Ryb

Nowy produkt

Tropical Nanovit Granulat - pokarm podstawowy dla małych ryb akwariowych i dorastającego narybku. Wieloskładnikowy pokarm w formie drobnego tonącego granulatu dla małych ryb akwariowych.

Więcej szczegółów

Brak na stanie. Sprawdź dostępność pod numerem telefonu: 533 370 553

8,90 zł brutto

Opis produktu

Tropical Nanovit Granulat to doskonały pokarm podstawowy

Młody narybek wymaga odpowiedniego żywienia i zapewnienia wszystkich niezbędnych składników odżywczych i minerałów, by mógł zdrowo się rozwijać. Młode rybki przebywające w kotniku należy zacząć dokarmiać mniej więcej od trzeciego dnia życia. Jeżeli nie posiadamy specjalnego pokarmu można zaryzykować roztarcie płatków standardowych na drobniejsze cząstki, najlepiej jednak zastosować Tropical Nanovit, który posiada wszystkie składniki i niezbędne do prawidłowego rozwoju ryb suplementy. Jest to wieloskładnikowy granulat, który stopniowo opada na dno zbiornika. Granulki są niewielkie, więc nawet małe rybki nie będą miały problemu z przyswajaniem pokarmu. Pokarm przeznaczony jest także dla dorosłych ryb małej wielkości, takich jak bystrzyk Amandy, razbora borneańska i plamista, zwinnik złoty, neon Innesia czy kirysek karłowaty. Firma Tropical od wielu lat zajmuje się produkcją pokarmów przeznaczonych dla zwierząt akwariowych, co gwarantuje najwyższą jakość produktów i duże doświadczenie.

Tropical Nanovit Granulat to gwarancja najlepiej dobranych składników

Prezentowany pokarm dla rybek w formie granulatu to wieloskładnikowa propozycja żywieniowa dla małych rybek akwariowych oraz dla młodego narybku. Wysoka zawartość białka zawarta w składzie granulatu wspiera rozwój młodych ryb w fazie wzrostu i zapewnia im odpowiedni budulec kości. Naturalnym immunostymulatorem jest beta-glukan, który wspólnie ze stabilizowaną witaminą C wspomaga odporność i odpowiada za prawidłowe jej budowanie. Witamina C jest również odpowiedzialna za gojenie ran i otarć, które mogą być spowodowane agresją pomiędzy gatunkami ryb lub po prostu powstawać mogą w wyniku wpływania ryb w trudno dostępne miejsca w akwarium. Pokarm zawiera w swoim składzie algę – spirulinę, która ma wysoką zawartość białka i bogata jest w kwasy tłuszczowe Omega 3 i Omega 6. Spirulina zapobiega chorobom i ma działanie lecznicze. Tropical Nanovit to pokarm doskonale zbilansowany, zapewniający rybom wszystkie niezbędne składniki odżywcze.

Skład Tropical Nanovit Granulat

Ryby i produkty rybne, produkty pochodzenia roślinnego, roślinne ekstrakty białkowe, mięczaki i skorupiaki, zboża, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, glony (w tym Spirulina platensis min. 3%), drożdże (w tym Beta-1,3/1,6-Glukan 1 000 mg/kg), oleje i tłuszcze, materiały paszowe pochodzenia mineralnego. Analiza: Białko surowe 48,0%, oleje i tłuszcze surowe 8,0%, włókno surowe 3,0%, wilgotność 10,0%.

Więcej informacji

Producent:Tropical
Rodzaj:drobny pokarm w formie granulatu
Właściwościtonący
Opakowanie:puszka
Przeznaczenie:małe ryby akwariowe i narybek
Rodzaj ryby:bystrzyk Amandy, zwinnik złoty, razbora borneańska, razbora plamista, neon Innesa, kirysek karłowaty
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Tropical Nanovit Granulat Pokarm Dla Ryb

Tropical Nanovit Granulat Pokarm Dla Ryb

Tropical Nanovit Granulat - pokarm podstawowy dla małych ryb akwariowych i dorastającego narybku. Wieloskładnikowy pokarm w formie drobnego tonącego granulatu dla małych ryb akwariowych.

Produkty powiązane