Tropical Nanovit Tablets Pokarm Dla Ryb 70 tabletek

Nowy produkt

Tropical Nanovit Tablets - Pokarm wybarwiająco-witalizujący dla mieszkańców nanoakwariów w postaci niewielkich, płasko-wypukłych tabletek.

Więcej szczegółów

Brak na stanie. Sprawdź dostępność pod numerem telefonu: 533 370 553

3,90 zł brutto

Opis produktu

Tropical Nanovit Tablets to rozwiązanie żywieniowe dla mieszkańców małego akwarium

Od pewnego czasu w akwarystyce można spotkać się z trendem polegającym na zakładaniu bardzo małych zbiorników – nanoakwariów. Mają one zazwyczaj mniej niż 30 litrów pojemności. Hoduje się w nich małe gatunki ryb. Nanoakwaria są zazwyczaj pięknie zaaranżowane, a właściwa aranżacja powinna sprawiać wrażenie perspektywy i pojemności. Takie zbiorniki z racji swoich gabarytów bardzo łatwo mętnieją, dlatego Tropical Nanovit Tablets to idealne rozwiązanie, by nie zanieczyścić akwarium zbyt dużą ilością związków organicznych i nie dopuścić do rozwoju glonów. Prezentowane tabletki są samoprzylepne – można umieszczać je pod powierzchnią wody na ścianie akwarium, dzięki czemu ryby będą podpływać do pokarmu w razie głodu. Tropical Nanovit Tablets można także po prostu traktować jako pokarm tonący i wsypywać do zbiornika tak, by swobodnie tonęły.

Tropical Nanovit Tablets to bogactwo naturalnych karotenoidów

Tabletki przeznaczone są dla niewielkich gatunków ryb mięsożernych i wszystkożernych oraz ślimaków i skorupiaków. Mają one płasko-wypukły kształt. W składzie pokarmu znajdują się karotenoidy oraz 14% spiruliny, która jest algą wyróżniającą się bardzo wysoką zawartością białka. Za intensywne wybarwienie ryb odpowiadają naturalne składniki takie jak ekstrakt z czerwonej papryki, astaksantyna i beta-karoten. Działają one również korzystnie na szereg procesów zachodzących w organizmach ryb, wspomagają ich prawidłowy wzrost i rozmnażanie. Oprócz spiruliny za wysoką ilość białka w pokarmie odpowiada dodatek kalmarów i innych mięczaków i skorupiaków. Za dbanie o układ odpornościowy zwierząt zamieszkujących akwarium odpowiada beta-glukan, który jest aktywnym immunostymulatorem. Tropical Nanovit Tablets będzie odpowiednim pokarmem dla miniaturowych rybek zamieszkujących małe akwaria oraz krewetek. Jest to doskonała propozycja żywieniowa, która bierze pod uwagę zapotrzebowanie na składniki odżywcze i witaminy niezbędne dla zapewnienia zdrowia organizmom żyjącym w niewielkich zbiorników wodnych.

Skład Tropical Nanovit Tablets

Ryby i produkty rybne, produkty pochodzenia roślinnego, roślinne ekstrakty białkowe, mięczaki i skorupiaki, zboża, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, glony (w tym Spirulina platensis min. 14%), drożdże (w tym Beta-1,3/1,6-Glukan 1 000 mg/kg), oleje i tłuszcze, materiały paszowe pochodzenia mineralnego. Analiza: Białko surowe 48,0%, oleje i tłuszcze surowe 8,0%, włókno surowe 3,0%, wilgotność 10,0%.

Więcej informacji

Producent:Tropical
Rodzaj:drobny pokarm w formie płasko-wypukłych tabletek
Właściwościtonący i samoprzylepny
Opakowanie:saszetka
Przeznaczenie:gatunki ryb wszystkożernych i mięsożernych oraz dla skorupiaków i ślimaków w nanoakwariach.
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Tropical Nanovit Tablets Pokarm Dla Ryb 70 tabletek

Tropical Nanovit Tablets Pokarm Dla Ryb 70 tabletek

Tropical Nanovit Tablets - Pokarm wybarwiająco-witalizujący dla mieszkańców nanoakwariów w postaci niewielkich, płasko-wypukłych tabletek.

Produkty powiązane