Tropical Dafnia Naturalna Pokarm Dla Ryb 100 ml

Nowy produkt

Tropical Dafnia - suszona na słońcu rozwielitka. Rozwielitki (Daphnia pulex) to drobne skorupiaki słodkowodne należące do podrzędu wioślarek Cladocera.

Więcej szczegółów

Brak na stanie. Sprawdź dostępność pod numerem telefonu: 533 370 553

6,99 zł brutto

Opis produktu

Tropical Dafnia Naturalna to pokarm na bazie rozwielitek

Dafnia to rozwielitka słodkowodna, czyli stawonóg zaliczany do grupy wioślarek. Zaliczane są one do planktonu, a żywią się glonami. Są bardzo małe – mogą mierzyć od dwóch do sześciu milimetrów. Samice są zazwyczaj dużo większe od samców. Żyjąc w akwarium mają zdolności oczyszczające – filtrują wodę w zbiorniku. Jednak by spełniać swoją rolę, jaką jest naturalne filtrowanie wody muszą one egzystować w akwarium, w którym nie ma ryb żywiących się planktonem. Zarówno żywe jak i suszone rozwielitki są doskonałym pokarmem dla ryb planktonożernych. Prezentowany pokarm Tropical Dafnia Naturalna to produkt zawierający w swoim składzie suszone na słońcu rozwielitki Dafnia. Pokarm przeznaczony jest dla ozdobnych ryb wszystkożernych oraz mięsożernych. Jest w stu procentach naturalny i bezpieczny, odpowiada na zapotrzebowanie ryb na białko i składniki odżywcze. Firma Tropical jest obecna na rynku akwarystycznym od wielu lat, co gwarantuje doświadczenie i najwyższą jakość produktów stworzonych z myślą o żywieniu zwierząt akwariowych. Tropical

Dafnia Naturalna to bogactwo naturalnych składników

Prezentowany pokarm Tropical Dafnia Naturalna skomponowany został na bazie suszonych w słońcu rozwielitek Dafnia, które są słodkowodnymi skorupiakami będącymi podstawowym składnikiem planktonu. Rozwielitki są źródłem chityny. Jest ona substancją balastową – odgrywa bardzo ważną rolę w organizmach ryb – reguluje pracę przewodu pokarmowego i zapobiega zaparciom, które są częstą przypadłością zwierząt akwariowych. Rozwielitki zaopatrują organizm ryby w niezbędne mikroelementy i makroelementy. Pokarm Tropical Dafnia Naturalna powinno się podawać rybkom akwariowym kilka raz dziennie w niewielkich ilościach. Jeżeli chcemy w pełni pokryć zapotrzebowanie mieszkańców akwarium na tłuszcze, białko i witaminy, powinniśmy skorzystać również z pełnoporcjowych propozycji pokarmowych proponowanych przez firmę Tropical. Posiada ona szeroką gamę pokarmów dla różnych gatunków ryb ozdobnych.

Skład Tropical Dafnia Naturalna

Suszone na słońcu rozwielitki (Daphnia pulex).Analiza skałdu pokarmu dla ryb ozdobnych: Białko surowe 41,0%, oleje i tłuszcze surowe 6,2%, włókno surowe 5,0%, wilgotność 10,0%.

Więcej informacji

Producent:Tropical
Rodzaj:drobny pokarm z suszonych w słońcu rozwielitek Dafnia
Opakowanie:puszka
Przeznaczenie:naturalne pożywienie dla wszystkich ryb i małych krewetek
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Tropical Dafnia Naturalna Pokarm Dla Ryb 100 ml

Tropical Dafnia Naturalna Pokarm Dla Ryb 100 ml

Tropical Dafnia - suszona na słońcu rozwielitka. Rozwielitki (Daphnia pulex) to drobne skorupiaki słodkowodne należące do podrzędu wioślarek Cladocera.

Produkty powiązane