TROPICAL - Tropical

Nowy produkt

TROPICAL - tropical to wysokobiałkowy pokarm w formie płatkowanej, przeznaczony do codziennego karmienia ryb wszystkożernych i mięsożernych.

Więcej szczegółów

Brak na stanie. Sprawdź dostępność pod numerem telefonu: 533 370 553

3,50 zł brutto

Opis produktu

Tropical – tropical to pokarm dla ryb wszystkożernych i mięsożernych

Ten pokarm w formie cieniutkich płatków sprawdzi się zarówno jako posiłek dla ryb wszystkożernych i mięsożernych. Zawiera on duże ilości białka zwierzęcego i roślinnego, co zapewnia rybom różnych gatunków odpowiednią ilość energii niezbędną do zapewnienia wysokiej aktywności i ruchliwości. Płatki będą doskonałe dla rosnącego narybku i młodych ryb, które wykazują duże zapotrzebowanie na posiłki wysokobiałkowe. Ryby akwariowe dzielą się nie tylko ze względu na gatunki, rodzaj diety czy wygląd, mają również własne preferencje odnośnie terytorium, jakie zajmują w akwarium. Małe gatunki roślinożerne bytują najczęściej tuż pod powierzchnią wody i tam też żerują. Ryby wszystkożerne przemieszczają się najczęściej w obrębie całego akwarium, a ryby mięsożerne mają tendencje do pozostawania przy dnie, ukrywania się za korzeniami czy roślinami i żerowania w tych rejonach. Płatki Tropical to bardzo cieniutki i delikatny, kruszony pokarm, który w kontakcie z wodą początkowo unosi się na jej powierzchni, dając możliwość pożywienia się rybkom preferującym przebywanie w górnych partiach zbiornika. Gdy płatki nasiąkną, stopniowo przemieszczają się w kierunku dna dając możliwość posilenia się rybom zamieszkującym głębsze obszary akwarium.

Tropical – tropical to balans najlepszych składników

Stosowany regularnie pokarm w płatkach Tropical zapewnia proporcjonalny przyrost masy ciała ryb i prawidłowy rozwój układu kostnego. Karma jest polecana również dla tarlaków, czyli ryb dojrzałych płciowo przygotowujących się do rozmnażania. Ryby osłabione, wymagające rekonwalescencji również znajdą w płatkach Tropical mikro i makroelementy wspierające regenerację organizmu. Jest to więc pokarm aktywnie wspierający procesy zachodzące w organizmie, dotyczy to zarówno intensywnego wzrostu, okresów rozmnażania i rekonwalescencji. Witamina C zawarta w pokarmie działa na organizm ryby podobnie jak działa na organizm ludzki. Wspiera odporność organizmu i wzmacnia ją. Ponadto jest niezbędna do prawidłowej odbudowy okrywy skórnej, wspomaga regenerację osobników poranionych. Bardzo ważną rolą, jaką pełni witamina C jest także wzmacnianie układu kostnego i dbanie o prawidłowy jego rozwój u młodych ryb. Zaleca się karmienie ryb akwariowych pokarmem Tropical – Tropical kilka razy dziennie. Każdy gatunek ryby ma inne preferencje dotyczące okresów aktywności w ciągu dnia, warto więc wsypywać płatki w niewielkich ilościach kilka razy w ciągu dnia.

Skład płatków Tropical – Tropical

Mieszanka paszowa pełnoporcjowa dla ryb ozdobnych. Ryby i produkty rybne, zboża, roślinne ekstrakty białkowe, mięczaki i skorupiaki, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, drożdże, produkty pochodzenia roślinnego, glony, oleje i tłuszcze, materiały paszowe pochodzenia mineralnego (w tym zeolit 1%). Dodatki (na kg): Witaminy, prowitaminy i chemicznie dobrze zdefiniowane substancje o podobnym działaniu: wit. A 28 000 j.m., wit. D3 1 800 j.m., wit. E 120 mg, wit. C 450 mg. Mieszanki pierwiastków śladowych: E1 (Fe) 32,4 mg, E6 (Zn) 9,0 mg, E5 (Mn) 6,7 mg, E4 (Cu) 1,6 mg, E2 (I) 0,2 mg, E8 (Se) 0,2 mg, E7 (Mo) 0,04 mg. Lecytyna. Barwniki. Przeciwutleniacze. Składniki analityczne: białko surowe 46,5%, oleje i tłuszcze surowe 7,0%, włókno surowe 2,0%, wilgotność 6,0%.

Więcej informacji

Producent:Tropical
Rodzaj:pokarm w płatkach
Przeznaczenie:ryby wszystkożerne i mięsożerne
Rodzaj ryby:Uniwersalna
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

TROPICAL - Tropical

TROPICAL - Tropical

TROPICAL - tropical to wysokobiałkowy pokarm w formie płatkowanej, przeznaczony do codziennego karmienia ryb wszystkożernych i mięsożernych.