TROPICAL - Ovo-Vit

Nowy produkt

Tropical Ovo-vit to pokarm wzmacniający w formie płatków z dodatkiem jajek. Dostarcza nienasyconych kwasów tłuszczowych i dobrze przyswajalnej lecytyny z żółtek oraz cennego białka.

Więcej szczegółów

3,50 zł brutto

Opis produktu

Tropical Ovo-vit to pokarm w formie płatków przeznaczony dla ryb akwariowych

Tropical Ovo-vit to pokarm dla ryb akwariowych. Jest on przeznaczony dla wszystkich gatunków rybek, może służyć jako pokarm podstawowy jak i dodatkowy – uzupełniający. Jest to pokarm w formie leciutkich płatków. Ryby akwariowe różnią się miejscami bytowania w akwarium, jest to uzależnione od ich preferencji. Niektóre zawsze można znaleźć tuż pod powierzchnią wody, inne preferują umiarkowane głębokości, a jeszcze inne żyją i żerują tuż przy dnie. Ponieważ pokarm jest przeznaczony dla wszystkich gatunków ryb – musi on być przystosowany do ich preferencji. Płatki Tropical Ovo-vit są doskonałą alternatywą dla żywienia różnych gatunków ryb. Płatki sypie się na powierzchnię wody – są one stworzone w taki sposób, że przez jakiś czas mogą utrzymywać się na powierzchni wody, co daje szansę posilenia się rybkom żyjącym w tym rejonie akwarium. Po namoczeniu płatki zaczynają stopniowo opadać ku dnu, wówczas spożywać je mogą rybki żyjące niżej, w głębi toni. Jest to więc doskonała alternatywa dla akwarystów, którzy posiadają szeroką paletę gatunkową ryb w swoich zbiornikach.

Tropical Ovo-vit to doskonale skomponowane składniki odżywcze

Pokarm dla rybek Tropical Ovo-vit to najlepsza kompozycja optymalnie zbilansowanych składników odżywczych i witamin, które są niezbędne dla zachowania zdrowia ryb. W swoim składzie zawiera witaminę E, która odpowiada za poprawienie ogólnej kondycji i witalności rybek akwariowych. Witamina C odpowiedzialna jest za wzmocnienie odporności na wszelkie choroby i infekcje. Ponadto poprawia ona szybkość gojenia się ran, a ponadto u młodego narybku wspomaga rozwój układu kostnego. Karma wzbogacona została w żółtka jaj, które zawierają lecytynę. Jest ona budulcem wszystkich komórek w ciele i odpowiada za zdrowie organizmu. Karma ponadto poprawia jakość wybarwienia ryb, dzięki czemu prezentują się one atrakcyjniej. Tropical Ovo-vit został stworzony tak, by nie powodować mętnienia wody w akwarium. Pokarm ten będzie odpowiedni dla rybek potrzebujących wsparcia w rekonwalescencji oraz ryb dojrzewających lub przygotowujących się do tarła. Ovo-vit to doskonały pokarm odpowiadający na wszystkie potrzeby ryb.

Skład Tropical Ovo-vit

Ryby i produkty rybne, jaja i produkty z jaj min. 6%, roślinne ekstrakty białkowe, mięczaki i skorupiaki (w tym mączka z całych krewetek min 0,5%), mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, drożdże, produkty pochodzenia roślinnego (w tym ekstrakt z papryki czerwonej 5 000mg/kg), glony, oleje i tłuszcze, materiały pochodzenia mineralnego (w tym zeolit 1%). Zalecane karmienie: Zaleca się podawanie pokarmu kilkukrotnie w ciągu dnia.

Więcej informacji

Producent:Tropical
Rodzaj:pokarm w płatkach
Właściwościwspomaga wzrost i dojrzewanie
Przeznaczenie:polecane dla tarlaków i młodych ryb
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

TROPICAL - Ovo-Vit

TROPICAL - Ovo-Vit

Tropical Ovo-vit to pokarm wzmacniający w formie płatków z dodatkiem jajek. Dostarcza nienasyconych kwasów tłuszczowych i dobrze przyswajalnej lecytyny z żółtek oraz cennego białka.