TROPICAL - Ichtio-Vit

Nowy produkt

Ichtio-vit to wieloskładnikowy pokarm w formie płatków do codziennego karmienia rybek akwariowych. Idealnie nadaje się do użytku w akwariach z wielogatunkową obsadą rybek.

Więcej szczegółów

3,50 zł brutto

Opis produktu

Tropical Ichtio-Vit to najlepszy pokarm wieloskładnikowy dla ryb akwariowych

Prezentowany i dostępny w naszym sklepie pokarm dla ryb akwariowych Ichtio-Vit to wieloskładnikowa mieszanka przeznaczona dla wielu popularnych gatunków ryb. Jest to uniwersalne rozwiązanie odpowiadające zarówno rybom żyjącym tuż przy dnie zbiornika jak i tym, które żerują tuż pod powierzchnią wody. Płatki Tropical Ichtio-Vit po wsypaniu do akwarium unoszą się na tafli wody. Daje to możliwość pożywienia się rybom przebywającym w tym rejonie zbiornika. Pokarm nasączając się wodą stopniowo opada docierając do dna, gdzie spożywany jest przez gatunki ryb zamieszkujące ten obszar. Te preferencje odnoszące się do bytowania i żerowania ryb w zbiorniku zostały wzięte pod uwagę podczas tworzenia pokarmu przez firmę Tropical, dzięki temu produkt ten nadaje się do żywienia różnych gatunków ryb.

Tropical Ichtio-Vit zapewnia niezbędne składniki mineralne

Jest to pokarm wieloskładnikowy, zawierający zboża, mięczaki, skorupiaki, ekstrakty białkowe, produkty pochodzenia zarówno zwierzęcego jak i roślinnego. Wielogatunkowej obsadzie akwarium zapewni wszystkie niezbędne składniki odżywcze. W składzie posiada witaminy A, C, D3 oraz E. Stabilizowana witamina C ma działanie na organizm ryby bardzo zbliżone do działania na organizm ludzki – mianowicie odpowiada za zwiększenie odporności i wzmocnienie organizmu. Ponadto przyspiesza gojenie się otarć i ran powstałych w wyniku walk czy wpływania w trudno dostępne, osłonięte miejsca. Pokarm w płatkach Tropical Ichtio-Vit stosowany regularnie wspiera procesy trawienne i reguluje ich prawidłowy przebieg. Stosowanie omawianego pokarmu wspomaga wzrost i rozwój młodego narybku. Jest to doskonała propozycja dla właścicieli akwariów z obsadą wielogatunkową, którzy szukają uniwersalnego, pełnowartościowego pokarmu. Rybki akwariowe poleca się karmić kilka razy dziennie umiarkowaną ilością pokarmu Tropical Ichtio-Vit. Wynika to z tego, że różne gatunki ryb wykazują aktywność i gotowość do przyjmowania pokarmu o różnych porach, jedno karmienie dziennie może więc okazać się niewystarczające i może nie zaspokoić potrzeb pokarmowych każdego gatunku ryb.

Skład Tropical Ichtio-Vit

Ryby i produkty rybne, zboża, roślinne ekstrakty białkowe, mięczaki i skorupiaki, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, produkty pochodzenia roślinnego, glony, drożdże, oleje i tłuszcze, materiały paszowe pochodzenia mineralnego. Dodatki: Witaminy, pro-witaminy i chemicznie dobrze zdefiniowane substancje o podobnym działaniu: wit. A 23 000 j.m./kg, wit. D3 1 400 j.m./kg, wit. E 90 mg/kg, wit. C 340 mg/kg. Mieszanki pierwiastków śladowych: E1 żelazo 27,1 mg/kg, E6 cynk 7,4 mg/kg, E5 mangan 5,6 mg/kg, E4 miedź 1,33 mg/kg, E2 jod 0,16 mg/kg, E8 selen 0,16 mg/kg, E7 molibden 0,037 mg/kg, E3 kobalt 0,009 mg/kg. Lecytyna. Barwniki. Przeciwutleniacze. Składniki analityczne: białko surowe 45,0%, oleje i tłuszcze surowe 6,0%, włókno surowe 2,5%, wilgotność 6,0%.

Więcej informacji

Producent:Tropical
Rodzaj:pokarm w płatkach
Przeznaczenie:akwaria wielogatunkowe
Rodzaj ryby:wszystkożerne
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

TROPICAL - Ichtio-Vit

TROPICAL - Ichtio-Vit

Ichtio-vit to wieloskładnikowy pokarm w formie płatków do codziennego karmienia rybek akwariowych. Idealnie nadaje się do użytku w akwariach z wielogatunkową obsadą rybek.