Aquael Miniboost 100 Napowietrzacz Do Akwarium

115316

Nowy produkt

Aquael MINIBOOST 100 - Miniaturowy napowietrzacz akwariowy z regulacją wydajności, odznaczający się bardzo małymi rozmiarami i niskim poborem energii przy zachowaniu dużej wydajności.

Więcej szczegółów

29,90 zł brutto

Opis produktu

Miniaturowy napowietrzacz Aquael MINIBOOST 100 odpowiedni do małego i średniego akwarium

Napowietrzenie akwarium to jeden z podstawowych obowiązków jego właściciela. Prawidłowo przeprowadzone napowietrzenie zapobiega wielu problemom. W źle natlenionym akwarium może dojść do zakwitu glonów, czy wysokiego stężenia związków azotowych, które są szkodliwe dla ryb. Ponadto niewystarczająca ilość tlenu bardzo często spotykana jest w zbiornikach dziecięcych oraz zbiornikach osób początkujących, które chcą od razu posiadać dużą ilość różnych odmian rybek, nawet w małym akwarium. W takich akwariach miniaturowy napowietrzacz Aquael MINIBOOST 100 będzie jak najbardziej odpowiedni. Również akwaria wymagające wysokiej temperatury wody, w których hodujemy rybki tropikalne wymagają z racji swojej temperatury intensywnego napowietrzenia. Warto więc zaopatrzyć się w doskonałej jakości sprzęt, który odpowie na potrzeby organizmów żyjących w akwarium. Natlenienie wody jest bardzo ważnym czynnikiem poprawiającym jakość życia ryb i roślin akwariowych.

Miniaturowy napowietrzacz Aquael MINIBOOST 100 to gwarancja najwyższej jakości

Prezentowany produkt to miniaturowa wersja napowietrzacza akwarystycznego, odpowiednia dla małych i średnich akwariów o pojemności do 100 litrów. Posiada on regulację wydajności, można więc ustawić sobie ją wedle życzenia. Napowietrzacz Aquael MINIBOOST 100 wyróżnia się niskim poborem energii. Ponadto posiada bardzo niewielkie rozmiary – 8,5 x 4 x 4 cm. Dzięki temu można z powodzeniem ukryć go w akwarium za roślinnością bądź zamaskować według potrzeb. Nie zajmuje także dużo miejsca, co jest zaletą przy stosowaniu go w niewielkich akwariach. Regulacja wydajności napowietrzacza jest możliwa poprzez przekręcanie znajdującego się na nim pokrętła. Pozwala to precyzyjnie dostosować ilość pompowanego powietrza do wielkości zbiornika. Produkt ten posiada wysokiej jakości membranę, której specjalna konstrukcja zapewnia bardzo dobrą wytrzymałość i umożliwia długi okres użytkowania produktu. Napowietrzacz zużywa niewiele energii, bo tylko 1,8 W. Aquael MINIBOOST 100 jest produkowany w Polsce, zgodny jest więc z europejskimi normami, co zapewnia wysoką jakość produktu i wysokie walory użytkowe.

Więcej informacji

Producent:Aquael
Rodzaj:pompa do napowietrzania wody
Kolor:Czarny
Przeznaczenie:Do akwariów o pojemności do 100 litrów
Czas realizacji:3 dni robocze
Moc1,8 W

Opinie

Napisz opinię

Aquael Miniboost 100 Napowietrzacz Do Akwarium

Aquael Miniboost 100 Napowietrzacz Do Akwarium

Aquael MINIBOOST 100 - Miniaturowy napowietrzacz akwariowy z regulacją wydajności, odznaczający się bardzo małymi rozmiarami i niskim poborem energii przy zachowaniu dużej wydajności.

Produkty powiązane