FRONTLINE Spray Dla Psów i Kotów

Nowy produkt

FRONTLINE Spot-On Spray Dla Psów i Kotów - Wyjątkowe i wszechstronne rozwiązanie problemu kleszczy i pcheł u zwierząt domowych.

Więcej szczegółów

59,99 zł brutto

Opis produktu

Na środki ochrony przeciwpchelnej i przeciwkleszczowej NIE WYSTAWIAMY FAKTUR VAT. Produkty te nie mogą być sprzedawane przez nas sklepom zoologicznym i klinikom weterynaryjnym. Sprzedaż środków OTC realizowana jest przez nasz sklep wyłącznie w formie odbioru osobistego produktów przez kupującego w naszym sklepie stacjonarnym ZooCentrum24, który znajduje się przy ul. Męczenników Majdanka 74L w Lublinie. Istnieje również możliwość zakupu produktów poprzez zlecenie odbioru wybranej firmie kurierskiej.

Bądź kleszczoświadomy!

FRONTLINE Spot-On Spray Dla Psów i Kotów: 

  • może być stosowany u szczeniąt i kociąt już w drugim dniu życia

  • wodoodporna skuteczna ochrona 

  • gwarantuje szybkie i skuteczne usunięcie nawet silnych inwazji pcheł i kleszczy z ciała Twojego zwierzęcia.

  • preparat w ciągu 24 godzin zabija 99% wszystkich pcheł, które zdążyły się zadomowić w okrywie zwierzęcia

  • szybka i bezproblemowa aplikacja dzięki wygodnemu spray'u (wystarczy rozpylić i wetrzeć preparat odgarniając sierść pupila, aby płyn znalazł się na skórze karku, pleców, grzbietu, brzuchu oraz na nogach)

  • ochrona psa do 3 miesięcy, u kota - do 6 tygodni

Nazwa produktu leczniczego weterynaryjnego: Frontline Spray 250 mg/100 ml aerozol natryskowy dla psów i kotów.

Postać farmaceutyczna: Aerozol natryskowy.

Skład jakościowy i ilościowy produktu leczniczego: Substancja czynna: Fipronil 250 mg/100 ml.

Wskazania: Do stosowania leczniczego i zapobiegawczego u psów opadniętych przez pchły (Ctenocephalides spp.) i kleszcze (Rhipicephalus spp., Dermacentor spp., Ixodes spp.). Do stosowania leczniczego i zapobiegawczego u kotów opadniętych przez pchły (Ctenocephalides felis) i kleszcze (Rhipicephalus spp., Ixodes spp.). Do zapobiegania i leczenia inwazji wszołów u psów i kotów (Trichodectes canis, Felicola subrostratus). Preparat Frontline Spray zapewnia ochronę: przed infestacją pchłami przez okres: 3 miesięcy u psów i 5-6 tygodni u kotów; przed opadnięciem kleszczami – przez okres 3 do 5 tygodni; przed infestacją wszołami przez okres: do 63 dni u psów i do 42 dni u kotów. Produkt może być wykorzystywany jako składowa terapii w zapobieganiu i leczeniu alergicznego pchlego zapalenia skóry.

Przeciwwskazania: Nie stosować u zwierząt chorych (choroby układowe, stany gorączkowe) lub w okresie rekonwalescencji. Nie stosować u królików, u których preparat może wywoływać objawy niepożądane a nawet prowadzić do śmierci.

Nazwa i adres podmiotu odpowiedzialnego: Boehringer Ingelheim Animal Health France SCS, 29 avenue Tony Garnier, 69007 LYON, FRANCJA

Adres przedstawiciela podmiotu odpowiedzialnego:  Boehringer Ingelheim Sp. z o.o., ul. Klimczaka 1, 02-797 Warszawa, tel. 22 699 06 99, fax 22 699 06 98

Numer pozwolenia na dopuszczenie do obrotu: 150/95

Produkt leczniczy wydawany bez przepisu lekarza - OTC

Data aktualizacji skróconej informacji o leku: Czerwiec 2020

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania.

Więcej informacji

Producent:Merial
Rodzaj:Spray
WłaściwościZwalczanie pcheł i kleszczy u psów i kotów
Przeznaczenie:Dla Psa i Kota
Czas realizacji:2 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

FRONTLINE Spray Dla Psów i Kotów

FRONTLINE Spray Dla Psów i Kotów

FRONTLINE Spot-On Spray Dla Psów i Kotów - Wyjątkowe i wszechstronne rozwiązanie problemu kleszczy i pcheł u zwierząt domowych.

Produkty powiązane