BAYER Advantix Krople Dla Psów 4-10kg Na kleszcze 4 x 1 ml

Nowy produkt

Krople Advatinx (spot-on) to skuteczna ochrona przed kleszczami, komarami oraz pchłami dla psów o wadze od 4 do 10 kg.

Więcej szczegółów

Brak na stanie. Sprawdź dostępność pod numerem telefonu: 533 370 553

61,88 zł brutto

Opis produktu

Na środki ochrony przeciwpchelnej i przeciwkleszczowej nie wystawiamy faktur VAT. Produkty te nie mogą być sprzedawane przez nas sklepom zoologicznym i klinikom weterynaryjnym. Sprzedaż środków OTC realizowana jest przez nasz sklep wyłącznie w formie odbioru osobistego produktów przez kupującego w naszym sklepie stacjonarnym ZooCentrum24, który znajduje się przy ul. Droga Męczenników Majdanka 74 L w Lublinie. Istnieje również możliwość zakupu produktów poprzez zlecenie odbioru wybranej firmie kurierskiej.

Bayer Advantix Krople dla psa na kleszcze 1 ml to preparat odpowiedni dla psów o wadze od 4 do 10 kg

Krople to bardzo wygodny sposób na ochronę zwierzęcia przed pasożytami takimi jak kleszcze, pchły i wszy. Nie trzeba pilnować psa i uważać na to, czy nie zdejmie lub nie zgubi obroży. Ochrona odkleszczowa jest niezwykle istotna w okresie ich aktywności, czyli od bardzo wczesnej wiosny do jesieni. Te pasożyty bytują nie tylko w lesie, ale również na łąkach czy w parkach, stąd pies ma wiele możliwości przyniesienia na swojej sierści kleszczy. Są one nosicielami pierwotniaków i wielu groźnych bakterii, które po dostaniu się do krwioobiegu psa po ukąszeniu przez kleszcza mogą wywołać poważne spustoszenie w jego organizmie. Nieleczone infekcje odkleszczowe w szybkim tempie mogą doprowadzić do poważnego pogorszenia stanu zdrowia pupila, a nawet do jego śmierci. Najczęściej występujące po ukąszeniu zakażonego kleszcza choroby to borelioza i babeszjoza. Różne bakterie wywołują różne reakcje organizmu czworonoga. Po ukąszeniu przez kleszcza pies może w krótkim czasie stracić apetyt, stać się ospały, może pojawić się bardzo wysoka temperatura ciała i brunatny mocz. Jednak niektóre odmiany chorób odkleszczowych mogą dać o sobie znać dopiero w kilka tygodni lub nawet miesięcy po ukąszeniu przez kleszcza.

Bayer Advantix Krople dla psa na kleszcze 1 ml to doskonała ochrona, którą zapewniają kropelki spot-on

Aplikacja kropelek jest niezwykle szybka. Należy rozchylić sierść na grzbiecie psa pomiędzy łopatkami i wycisnąć w tym miejscu kropelki z tubki. Czynność można powtórzyć na całej długości kręgosłupa czworonoga aż do ogona. Substancje czynne wchłoną się w pod skórę, co stworzy niewidzialną barierę, która nie pozwoli kleszczom wgryzać się w ciało ofiary. Bayer Advantix oprócz ochrony odkleszczowej zapewnia również ochronę przed pchłami i wszami. Preparat powinno się aplikować co cztery tygodnie. Jeżeli pies jest często kąpany lub na spacerach – szczególnie w okresie wiosenno-letnim lubi pływać – należy obserwować skuteczność preparatu i w razie potrzeby zwiększyć częstotliwość jego stosowania. Bayer Advantix zaczyna skutecznie chronić psa przeciw kleszczom już po 48 godzinach od aplikacji kropelek. Przeciw pchłom produkt działa bezpośrednio po wchłonięciu. Produkt jest bezpieczny dla suk w okresie ciąży i laktacji, a także dla szczeniąt od 7 tygodnia życia. Bayer Advantix jest nieodpowiedni dla kotów.

Skład substancji czynnych:

1 pipeta 1,0 ml zawiera: Imidakloprid 100 mg, Permetryna 500 mg.

Więcej informacji

Producent:Bayer
Rodzaj:Pipeta
Wielkość psa:4-10kg
Opakowanie:1 opakowanie na 4 tygodnie
Ilość:1sztuka
Czas realizacji:2 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

BAYER Advantix Krople Dla Psów 4-10kg Na kleszcze 4 x 1 ml

BAYER Advantix Krople Dla Psów 4-10kg Na kleszcze 4 x 1 ml

Krople Advatinx (spot-on) to skuteczna ochrona przed kleszczami, komarami oraz pchłami dla psów o wadze od 4 do 10 kg.

Produkty powiązane