BAYER Advantix Krople Dla Psów 25-40kg Na kleszcze 4 x 4ml

Nowy produkt

Krople Advatinx (spot-on) to skuteczna ochrona bardzo dużych ras psów przed kleszczami, komarami oraz pchłami.

Więcej szczegółów

78,90 zł brutto

Opis produktu

Na środki ochrony przeciwpchelnej i przeciwkleszczowej nie wystawiamy faktur VAT. Produkty te nie mogą być sprzedawane przez nas sklepom zoologicznym i klinikom weterynaryjnym. Sprzedaż środków OTC realizowana jest przez nasz sklep wyłącznie w formie odbioru osobistego produktów przez kupującego w naszym sklepie stacjonarnym ZooCentrum24, który znajduje się przy ul. Droga Męczenników Majdanka 74 L w Lublinie. Istnieje również możliwość zakupu produktów poprzez zlecenie odbioru wybranej firmie kurierskiej.

Bayer Advantix to krople dla bardzo dużych ras psów o wadze od 25 do 40 kg

Kropelki spot-on są wygodną alternatywą zarówno dla zwierząt jak i ich właścicieli. Pies źle czujący się w obroży przeciwpchelnej może próbować ją zdjąć, co niesie za sobą ryzyko jej zgubienia. Ochrona przed pasożytami takimi jak pchły i kleszcze jest niezwykle ważna w sezonie od bardzo wczesnej wiosny do późnej jesieni, kiedy to są one aktywne. Duże ilości pcheł mogą spowodować wybroczyny na skórze psa, szczególnie wówczas, kiedy jest on uczulony na ich jad. Uporczywe drapanie swędzących miejsc może doprowadzić do poważnych problemów skórnych i wydrapywania i wygryzania sierści przez zwierzę. Kleszcze są niebezpieczne, ponieważ są nosicielami bakterii i pierwotniaków, które powodują poważne choroby takie jak borelioza czy babeszjoza. Pierwszymi widocznymi objawami chorób odkleszczowych jest najczęściej wysoka temperatura, ospałość, apatia i brak apetytu. Wraz z postępowaniem choroby pojawia się też bardzo często brunatny odcień moczu. Po zaobserwowaniu tego typu objawów właściciel psa niezwłocznie powinien zabrać go do lekarza weterynarii.

Bayer Advantix to doskonały i skuteczny środek w formie kropelek spot-on do stosowania na skórę psa

Aplikacja preparatu jest niezwykle prosta. Należy wycisnąć z tubki płyn poniżej karku psa, pomiędzy jego łopatkami, uprzednio rozchylając sierść tak, by kropelki dotarły do skóry czworonoga. Preparat można stosować nie tylko na karku, ale również na całej długości kręgosłupa psa aż do ogona. Na dwa dni przed aplikacją preparatu i na dwa dni po jego zaaplikowaniu powinno się wstrzymać z kąpielami zwierzęcia oraz unikać wody na spacerach. Bayer Advantix może być stosowany u suk ciężarnych oraz karmiących. Preparat jest bezpieczny dla szczeniąt od 7 tygodnia życia. Nie dopuszcza do wczepiania się pasożytów w skórę psa. Przez cały sezon aktywności pcheł i kleszczy co miesiąc należy ponawiać aplikację nowej tubki preparatu. Produkt nieodpowiedni dla kotów.

Skład jakościowy i ilościowy substancji czynnych:

  • 1 pipeta 4,0 ml zawiera: Imidakloprid 400 mg, Permetryna 2000 mg

Więcej informacji

Producent:Bayer
WłaściwościZwalczanie pcheł i kleszczy u psów
Wielkość psa:25-40kg
Opakowanie:1 opakowanie na 4 tygodnie
Ilość:1sztuka
Czas realizacji:2 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

BAYER Advantix Krople Dla Psów 25-40kg Na kleszcze 4 x 4ml

BAYER Advantix Krople Dla Psów 25-40kg Na kleszcze 4 x 4ml

Krople Advatinx (spot-on) to skuteczna ochrona bardzo dużych ras psów przed kleszczami, komarami oraz pchłami.

Produkty powiązane