Ektopar Spray Permetryna Na Kleszcze Świerzb 250ml

Nowy produkt

Ektopar® Spray (koncentrat) do sporządzania roztworu przeznaczonego do zwalczania owadów: pcheł, wszy, wszołów, karaluchy, mrówki, osy, szerszenie, rybiki oraz pajęczaków: kleszcze, pająki, świerzbowce, roztocza.

Więcej szczegółów

Inne opakowania
Ten produkt występuje w różnych opakowaniach, rozmiarach lub kolorach!

119,00 zł brutto

Opis produktu

Ektopar Spray środek przeciwko owadom i pajęczakom

Jest to specjalnie opracowany koncentrat mający na celu zwalczanie owadów i pajęczaków w środowisku zwierząt takich jak stajnie, obory, klatki, kojce ale także w środowisku ludzkim np. mieszkaniach, biurach, piwnicach, garażach czy innych pomieszczeniach. Skutecznie zwalczy muchy, osy, wszy, karaluchy, korniki, mrówki, kleszcze oraz pająki. Bardzo łatwy w użyciu. Należy przelać zawartość produktu do pojemnika z opcją natrysku. Następnie dodać wody i staranie wymieszać. W celu uzyskania odpowiedniego stężenia produktu należy do każdego 20 ml roztworu dodać 1 litr wody. Przed samym użyciem należy wstrząsnąć pojemnikiem aby odpowiednio zamieszać zawartość. Zaleca się opryskiwać pomieszczenia porą wieczorną, kiedy zmniejsza się liczba insektów.

Ektopar to permetryna w sprayu, niezwykle skuteczny środek, którego głównym składnikiem jest permetryna

Produkt po użyciu należy pozostawić do całkowitego wyschnięcia. W przypadku nasilenia inwazji insektów, zaleca się powtórzenie czynności po upływie 24 godzin. Nie wolno stosować bezpośrednio na zwierzętach. Kobiety w ciąży powinny unikać kontaktu z preparatem. Głównym składnikiem ektoparu spray jest permetryna. Jest to związek chemiczny, stosowany do ochrony roślin przed szkodnikami. To silna trucizna dla owadów i innych pasożytów. Jest mocno toksyczna dla kotów. Kontakt kota z produktem może się skończyć dla zwierzaka tragicznie. Dla psów i ludzi jest stosunkowo nieszkodliwa. Ektopar spray to innowacyjny i ekonomiczny produkt owadobójczy w postaci płynu do sporządzenia zawiesiny rozcieńczonej z wodą tylko do oprysku. Ektopar koncentrat jest całkowicie bezwonny, nie pozostawia także plam. Jeżeli dojdzie do zetknięcia preparatu ze skórą należy jak najszybciej opłukać miejsce obfitą ilością wody. Może wywołać także silną reakcję alergiczną. Może działać szkodliwie na układ oddechowy. Produkt całkowicie nie nadaje się do przechowywania. Permetryna w sprayu to wygodny sposób na pozbycie się szkodników żyjących w otoczeniu zwierząt. Ektopar na świerzb doskonale rozprawi się z kleszczami i pchłami – również ich larwami. Ich wytępienie przyczyni się do poprawy stanu zdrowia czworonogów, a zmniejszenie ilości owadów w otoczeniu zwierząt skutecznie pomoże w leczeniu przewlekłych problemów skórnych wynikających z ugryzień przez pasożyty. Ektopar zawiera: permetryna [CAS 52645-53-1] zaw. 25 g/ 100 ml; Marlipal 31/90 [CAS 68439-54-3], N-metylo-2-pirolidon [CAS 872-50-4] Stosowanie Ektoparu: Preparat do oprysków. Nie stosować w pobliżu urządzeń elektrycznych, ognia lub na gorących powierzchniach.

NIE STOSOWAĆ W MIEJSCACH PRZECHOWYWANIA ŻYWNOŚCI. NIE STOSOWAĆ BEZPOŚREDNIO NA ZWIERZĘTA. NIE STOSOWAĆ W MIEJSCACH DOSTĘPNYCH DLA SZCZENIĄT PONIŻEJ 2 TYGODNIA ŻYCIA! NIE STOSOWAĆ W MIEJSCACH DOSTĘPNYCH DLA KOTÓW!

Więcej informacji

Producent:Vet-Agro
Rodzaj:Koncentrat
WłaściwościPermetryna
Opakowanie:Spray
Czas realizacji:2 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Ektopar Spray Permetryna Na Kleszcze Świerzb 250ml

Ektopar Spray Permetryna Na Kleszcze Świerzb 250ml

Ektopar® Spray (koncentrat) do sporządzania roztworu przeznaczonego do zwalczania owadów: pcheł, wszy, wszołów, karaluchy, mrówki, osy, szerszenie, rybiki oraz pajęczaków: kleszcze, pająki, świerzbowce, roztocza.

Produkty powiązane