Fiprex Dla Psa Kota Spray Na Pchły Kleszcze

Nowy produkt

Fiprex Spray to preparat weterynaryjny do zwalczania kleszczy, pcheł i wszy u naszych czworonogów a także ich zapobieganie.

Więcej szczegółów

Inne opakowania
Ten produkt występuje w różnych opakowaniach, rozmiarach lub kolorach!

39,00 zł brutto

Opis produktu

Fiprex Spray najlepsze bezpieczeństwo i pewna gwarancja 

Początek wiosny to zawsze długie i ciepłe spacery. Dają one radość naszym czworonożny pupilom ale są też dla nich ogromnym zagrożeniem. Kleszcze występują zawsze nawet w chłodniejsze dni, jednak ich nasilenie następuje wraz z ociepleniem. Pomimo swoich rozmiarów są one bardzo niebezpieczne. Najczęściej występującą chorobą i najgroźniejszą jest babeszjoza często mylona z boreliozą. Kleszcze przenoszą choroby, które objawy są nie zawsze widoczne dla właściciela. Objawy mogą wystąpić nawet po 3 tygodniach od ugryzienia. Jeżeli nasz pies złapie kleszcza musimy pamiętać o obserwacji czworonoga. Im szybsze działanie tym większa szansa na wyleczenie psa. Babeszjoza nieleczona może doprowadzić do śmierci psa, nawet w ciągu kilku dni. Objawy jakie występują przy ugryzieniu zarażonego kleszcza to: gorączka, senność, wymioty czy brak apetytu. Należy po każdym spacerze dokładnie obejrzeć psa. Na rynku jest dostępnych wiele preparatów chroniących psy przed kleszczami. Fiprex spray dla psa w spray-u to specjalnie opracowany środek dla zwierząt domowych. Zastosowanie silnych środków odstraszających skutecznie ochroni psa czy kota przed kleszczami czy pchłami. Nie chroni jednak psa przed wgryzieniem się kleszcza w skórę.

Fiprex Spray skuteczna eliminacja małych szkodników

Składniki są całkowicie bezpieczne dla czworonogów ale także dla ludzi. Działa natychmiastowo w stosunku do pcheł natomiast kleszcze ginął do 48 godzin od zastosowania preparatu. Głównym składnikiem jest fipronil, skutecznie zwalcza kleszcze i pchły. Tworzy na skórze psa warstwę ochronną, która skutecznie chroni organizm przed szkodnikami. Zaleca się stosować preparat fiprex powyżej 8 tygodnia oraz u psów ważących ponad 2 kg. Produkt wodoodporny, odpornym również na działania słoneczne. Nie należy natomiast kąpać zwierzę 2 dni przed oraz 2 dni po podaniu środka. Aby preparat działał poprawnie i skutecznie, należy powtarzać czynność co 4 tygodnie. Należy mieć na uwagę porę roku i częstotliwość występowania kleszczy. Fiprex spray dostępny jest w opakowaniach 100 ml oraz 250 ml. Aby poprawnie użyć spray-u należy rozpylić go równomiernie w odległości ok. 20 cm od psa odgarniając przy tym sierść. Fiprex spray to skuteczny środek do zabezpieczenia naszych pupili przed groźnymi chorobami. Zwalcza inwazję pcheł, kleszczy i wszy u naszych psów.

Dawkowanie Fiprex Spray

Dawkowanie dla sprayu 100 ml:

do 5 kg – od 15 do 30 psiknięć
do 10 kg – od 20 do 40 psiknięć
do 20 kg – od 40 do 80 psiknięć
do 30 kg – od 60 do 120 psiknięć
do 40 kg – od 80 do 160 psiknięć
do 50 kg – od 100 do 200 psiknięć

Dawkowanie dla sprayu 250 ml:

do 5 kg – od 5 do 10 psiknięć
do 10 kg – od 10 do 20 psiknięć
do 20 kg – od 20 do 40 psiknięć
do 30 kg – od 30 do 60 psiknięć
do 40 kg – od 40 do 80 psiknięć
do 50 kg – od 50 do 100 psiknięć

Na środki ochrony przeciwpchelnej i przeciwkleszczowej nie wystawiamy faktur VAT. Produkty te nie mogą być sprzedawane przez nas sklepom zoologicznym i klinikom weterynaryjnym. Sprzedaż środków OTC realizowana jest przez nasz sklep wyłącznie w formie odbioru osobistego produktów przez kupującego w naszym sklepie stacjonarnym ZooCentrum24, który znajduje się przy ul. Droga Męczenników Majdanka 74 L w Lublinie. Istnieje również możliwość zakupu produktów poprzez zlecenie odbioru wybranej firmie kurierskiej.

Więcej informacji

Producent:Vet-Agro
Rodzaj:Spray
WłaściwościNa pchły i kleszcze
Przeznaczenie:Psy i Koty
Czas realizacji:2 dni robocze

Opinie

Oceń 
2018-07-31

borelioza

tyle się mówi o boreliozie, że nie chciałam ryzykować i kupiłam fiprex, żadne kleszcze się już mojego psiaka od dawna nie czepiają :)

  Oceń 
  2018-06-30

  kleszcze

  pierwszy środek, który naprawdę pomógł nam z naszymi psami i pozbywaniem się kleszczy. normalnie było strasznie po przyjścou z lasu, a teraz odkąd go stosujemy psy już nic nie przynoszą po spacrach

   Napisz swoją opinię!

   Napisz opinię

   Fiprex Dla Psa Kota Spray Na Pchły Kleszcze

   Fiprex Dla Psa Kota Spray Na Pchły Kleszcze

   Fiprex Spray to preparat weterynaryjny do zwalczania kleszczy, pcheł i wszy u naszych czworonogów a także ich zapobieganie.

   Produkty powiązane