Fiprex Dla Psa Kota Spray Na Pchły Kleszcze

Nowy produkt

Fiprex Spray to preparat weterynaryjny do zwalczania kleszczy, pcheł i wszy u naszych czworonogów a także ich zapobieganie.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 59 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 59 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,18 zł.


Inne opakowania
Ten produkt występuje w różnych opakowaniach, rozmiarach lub kolorach!

39,00 zł brutto

Opis produktu

Fiprex Spray najlepsze bezpieczeństwo i pewna gwarancja 

Początek wiosny to zawsze długie i ciepłe spacery. Dają one radość naszym czworonożny pupilom ale są też dla nich ogromnym zagrożeniem. Kleszcze występują zawsze nawet w chłodniejsze dni, jednak ich nasilenie następuje wraz z ociepleniem. Pomimo swoich rozmiarów są one bardzo niebezpieczne. Najczęściej występującą chorobą i najgroźniejszą jest babeszjoza często mylona z boreliozą. Kleszcze przenoszą choroby, które objawy są nie zawsze widoczne dla właściciela. Objawy mogą wystąpić nawet po 3 tygodniach od ugryzienia. Jeżeli nasz pies złapie kleszcza musimy pamiętać o obserwacji czworonoga. Im szybsze działanie tym większa szansa na wyleczenie psa. Babeszjoza nieleczona może doprowadzić do śmierci psa, nawet w ciągu kilku dni. Objawy jakie występują przy ugryzieniu zarażonego kleszcza to: gorączka, senność, wymioty czy brak apetytu. Należy po każdym spacerze dokładnie obejrzeć psa. Na rynku jest dostępnych wiele preparatów chroniących psy przed kleszczami. Fiprex spray dla psa w spray-u to specjalnie opracowany środek dla zwierząt domowych. Zastosowanie silnych środków odstraszających skutecznie ochroni psa czy kota przed kleszczami czy pchłami. Nie chroni jednak psa przed wgryzieniem się kleszcza w skórę.

Fiprex Spray skuteczna eliminacja małych szkodników

Składniki są całkowicie bezpieczne dla czworonogów ale także dla ludzi. Działa natychmiastowo w stosunku do pcheł natomiast kleszcze ginął do 48 godzin od zastosowania preparatu. Głównym składnikiem jest fipronil, skutecznie zwalcza kleszcze i pchły. Tworzy na skórze psa warstwę ochronną, która skutecznie chroni organizm przed szkodnikami. Zaleca się stosować preparat fiprex powyżej 8 tygodnia oraz u psów ważących ponad 2 kg. Produkt wodoodporny, odpornym również na działania słoneczne. Nie należy natomiast kąpać zwierzę 2 dni przed oraz 2 dni po podaniu środka. Aby preparat działał poprawnie i skutecznie, należy powtarzać czynność co 4 tygodnie. Należy mieć na uwagę porę roku i częstotliwość występowania kleszczy. Fiprex spray dostępny jest w opakowaniach 100 ml oraz 250 ml. Aby poprawnie użyć spray-u należy rozpylić go równomiernie w odległości ok. 20 cm od psa odgarniając przy tym sierść. Fiprex spray to skuteczny środek do zabezpieczenia naszych pupili przed groźnymi chorobami. Zwalcza inwazję pcheł, kleszczy i wszy u naszych psów.

Dawkowanie Fiprex Spray

Dawkowanie dla sprayu 100 ml:

do 5 kg – od 15 do 30 psiknięć
do 10 kg – od 20 do 40 psiknięć
do 20 kg – od 40 do 80 psiknięć
do 30 kg – od 60 do 120 psiknięć
do 40 kg – od 80 do 160 psiknięć
do 50 kg – od 100 do 200 psiknięć

Dawkowanie dla sprayu 250 ml:

do 5 kg – od 5 do 10 psiknięć
do 10 kg – od 10 do 20 psiknięć
do 20 kg – od 20 do 40 psiknięć
do 30 kg – od 30 do 60 psiknięć
do 40 kg – od 40 do 80 psiknięć
do 50 kg – od 50 do 100 psiknięć

Na środki ochrony przeciwpchelnej i przeciwkleszczowej nie wystawiamy faktur VAT. Produkty te nie mogą być sprzedawane przez nas sklepom zoologicznym i klinikom weterynaryjnym. Sprzedaż środków OTC realizowana jest przez nasz sklep wyłącznie w formie odbioru osobistego produktów przez kupującego w naszym sklepie stacjonarnym ZooCentrum24, który znajduje się przy al. W. Witosa 14 w Lublinie. Istnieje również możliwość zakupu produktów poprzez zlecenie odbioru wybranej firmie kurierskiej.

Więcej informacji

Producent: Vet-Agro
Rodzaj: Spray
Właściwości Na pchły i kleszcze
Przeznaczenie: Psy i Koty
Czas realizacji: 2 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Fiprex Dla Psa Kota Spray Na Pchły Kleszcze

Fiprex Dla Psa Kota Spray Na Pchły Kleszcze

Fiprex Spray to preparat weterynaryjny do zwalczania kleszczy, pcheł i wszy u naszych czworonogów a także ich zapobieganie.

Produkty powiązane