BAYER Advantix Krople Dla Psów do 4 kg, 4 x 0,4 ml

Nowy produkt

Krople Advantix (spot-on) to skuteczna ochrona przed kleszczami, komarami oraz pchłami szczególnie dla psów, które nie są przyzwyczajone do stałego noszenia obroży.

Więcej szczegółów

Brak na stanie. Sprawdź dostępność pod numerem telefonu: 533 370 553

59,85 zł brutto

Opis produktu

Na środki ochrony przeciwpchelnej i przeciwkleszczowej nie wystawiamy faktur VAT. Produkty te nie mogą być sprzedawane przez nas sklepom zoologicznym i klinikom weterynaryjnym. Sprzedaż środków OTC realizowana jest przez nasz sklep wyłącznie w formie odbioru osobistego produktów przez kupującego w naszym sklepie stacjonarnym ZooCentrum24, który znajduje się przy al. W. Witosa 14 w Lublinie. Istnieje również możliwość zakupu produktów poprzez zlecenie odbioru wybranej firmie kurierskiej.

Advantix Bayer Krople dla psa 0,4 ml to preparat przeznaczony dla małych psów o wadze do 4 kg

Jeżeli Twój pies nie jest przyzwyczajony do noszenia obroży, drapie się usiłując ją zdjąć i utrudnia jej założenie warto zdecydować się na produkty stworzone do zakrapiania bezpośrednio na skórę zwierzęcia. Daje to pewność stałego działania, które nie jest uzależnione – jak w przypadku obroży – od prawidłowego jej noszenia przez 24 godziny na dobę. Na rynku zoologicznym znajduje się ogromny wybór preparatów zapobiegających ugryzieniom pcheł i kleszczy. Jednym z nich jest Advantix. Jest to preparat typu Spot On w płynnej formie przeznaczony do zakrapiania bezpośrednio na skórę zwierzęcia. Daje on gwarancję stałej ochrony przez okres do 4 tygodni. Zapobiega wczepianiu się w skórę psa kleszczy, eliminuje pchły. Będzie także doskonale odstraszał komary i meszki, co przyda się szczególnie pupilom lubiącym bieganie po łąkach i częste kąpiele podczas spacerów. Warto mieć świadomość tego, że u psów uwielbiających pływanie preparat ten będzie działał krócej, dlatego należy pilnie obserwować i po każdym spacerze przeglądać okrywę włosową czworonoga, a w razie konieczności zwiększyć częstotliwość zakrapiania środka na skórę psa.

Advantix Bayer to wygodne rozwiązanie zarówno dla właścicieli czworonożnych pupili jak i dla samych zwierząt

Kropelki ochronią Twojego psa przed konsekwencjami inwazji pcheł i kleszczy. Duża ilość ugryzień pcheł może doprowadzić do ropnych wybroczyn, uporczywego drapania i swędzenia skóry zwierzęcia. Konsekwencje ugryzienia kleszczy są jeszcze poważniejsze. Pasożyty te są nosicielami pierwotniaków i bakterii odpowiedzialnych za choroby takie jak borelioza czy babeszjoza, które atakują układ odpornościowy, a także wyniszczają wątrobę. Pies zaatakowany przez infekcję odkleszczową staje się osowiały i senny, widoczny staje się zanik apetytu i pragnienia. Kolejnym elementem, na który warto zwrócić uwagę jest kolor moczu wydalanego przez pupila. Jego intensywnie brązowy kolor to oznaka choroby, najczęściej babeszjozy. Takie objawy powinny skłonić właściciela do niezwłocznego udania się do lekarza weterynarii. O wiele lepszym rozwiązaniem jest zapobieganie takim zagrożeniom niż ich późniejsze leczenie. Advantix Bayer może być stosowany u suk w okresie ciąży i laktacji, a także u szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia. Preparat aplikuje się na skórę psa pomiędzy jego łopatkami. Można również punktowo zakroplić go na całej długości kręgosłupa aż do ogona.

Preparat nieodpowiedni dla kotów.

  • 1 pipeta 0,4 ml zawiera: Imidakloprid 40 mg, Permetryna 200 mg

Więcej informacji

Producent:Bayer
Rodzaj:Pipeta
Wielkość psa:Do 4kg
Czas realizacji:2 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

BAYER Advantix Krople Dla Psów do 4 kg, 4 x 0,4 ml

BAYER Advantix Krople Dla Psów do 4 kg, 4 x 0,4 ml

Krople Advantix (spot-on) to skuteczna ochrona przed kleszczami, komarami oraz pchłami szczególnie dla psów, które nie są przyzwyczajone do stałego noszenia obroży.

Produkty powiązane