SABUNOL Krople na Pchły/Kleszcze dla Psa

Nowy produkt

Sabunol krople to preparat przeznaczony wyłącznie dla psów, zabezpieczający przed pchłami, kleszczami, wszami i wszołami.

Więcej szczegółów

12,29 zł brutto

Opis produktu

Sabunol krople przeciw pchłom i kleszczom to ochrona stworzona z myślą o psach

Pchły i kleszcze to pasożyty żerujące na krwi zwierząt domowych. Są one najaktywniejsze od wiosny do jesieni, w tym czasie okresy ich wylęgów zależą od warunków atmosferycznych i mogą różnić się intensywnością. O ile kleszcze to problem na spacerach, o tyle pchły mogą bytować w bliskim otoczeniu zwierzęcia przez cały rok – w miejscach w mieszkaniu, w których najczęściej przebywa pies. Larwy pcheł mogą ukrywać się w zakamarkach legowiska, w dywanie, nawet w szczelinach parkietu. Samica pchły jest w stanie w przeciągu swojego kilkumiesięcznego życia złożyć nawet do pół tysiąca jaj. Owady te mogą powodować APZS – Alergiczne psie zapalenie skóry. Mogą również przenosić jaja tasiemca, dlatego warto chronić zwierzę i aplikować mu odpowiednie produkty biobójcze. Krople Sabunol to doskonały, bezpieczny zarówno dla ludzi jak i zwierząt środek eliminujący pchły i kleszcze.

Sabunol krople przeciw pchłom i kleszczom to silny preparat w niewielkim opakowaniu

Krople Sabunol są bardzo łatwe w aplikacji, należy po prostu ostrożnie wycisnąć je w miejscu niedostępnym dla zwierzęcia – poleca się aplikację preparatu między łopatkami psa tak, by nie był on w stanie go zlizać. Krople likwidują kleszcze i działają na nie odstraszająco do 4 tygodni od aplikacji produktu, na taki sam czas likwidowane są dorosłe osobniki pcheł. Larwy i jaja pcheł eliminowane są aż na cztery miesiące. Środek wpływa także na przerwanie cyklu rozwojowego pcheł w bliskim otoczeniu psa – na legowisku czy dywanach. Krople Sabunol chronią psa także przed meszkami, które są niezwykle uciążliwe w okresie letnim.

Składniki aktywne kropli Sabunol

• Imidaklopryd (8%) - eliminuje pchły i kleszcze. Zapewnia długotrwałość działania preparatu. Działa kontaktowo i drogą pokarmową. 
• Permetryna (25%) - działa insektobójczo natychmiast po podaniu, także na kleszcze. Permetryna jest substancją praktycznie nietoksyczną dla ssaków. 
• Piryproksyfen (2%) - hormon juwenilny (IGR) nie dopuszcza do rozwoju jaj i larw pcheł w otoczeniu psa. Działa ponad 4 miesiące.   Uwagi / Przeciwskazania
• Nie stosować u kotów.
• Nie dopuszczać do zlizywania preparatu przez koty.
• Nie stosować u szczeniąt poniżej 3 miesięcy życia.
• Nie stosować częściej niż raz na 2 tygodnie. Dawkowanie kropli przeciwko pchłom i kleszczom 1 tubka Sabunol 0,7 ml - psy miniaturki o wadze poniżej 5 kg

Więcej informacji

Producent:Dermapharm
WłaściwościNa pchły i kleszcze
Przeznaczenie:Dla psów o wadze do 5kg
Czas realizacji:2 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

SABUNOL Krople na Pchły/Kleszcze dla Psa

SABUNOL Krople na Pchły/Kleszcze dla Psa

Sabunol krople to preparat przeznaczony wyłącznie dla psów, zabezpieczający przed pchłami, kleszczami, wszami i wszołami.

Produkty powiązane