Bayer Dronspot Spot-on Krople Odrobaczające dla Kotów 2 Pipety

Nowy produkt

Bayer Dronspot to innowacyjne krople odrobaczające spot-on dla kotów, które służą do usuwania z organizmu kota glist i tasiemców.

Więcej szczegółów

Inne opakowania
Ten produkt występuje w różnych opakowaniach, rozmiarach lub kolorach!

41,80 zł brutto

Opis produktu

Bayer Dronspot Spot-on to innowacyjny sposób odrobaczania Twojego kota

Marka Bayer jest ceniona nie tylko na rynku leków dostępnych dla ludzi, także na rynku zoologicznym. Posiada ona innowacyjne i chwalone przez właścicieli zwierząt produkty zarówno do odrobaczania zwierząt w formie tabletek Drontal, obroży przeciwpchelnych i przeciwkleszczowych Foresto, a także kropelek zapobiegających inwazji pcheł i kleszczy Advantix. Najnowszym, doskonałym produktem wychodzącym naprzeciw właścicielom kotów jest DRONSPOT – są to kropelki służące do odrobaczania kotów nie poprzez podanie doustne tabletki, ale poprzez zakrapianie preparatu przez skórę czworonoga. Znacznie ułatwi to właścicielom kotów czynność usuwania pasożytów z organizmu zwierzęcia. Kropelki są o wiele prostsze w podaniu niż tradycyjne tabletki, których koty nie chcą łykać, przez co właściciele muszą bardzo głowić się nad podaniem preparatu. Krople odrobaczające Dronspot to bardzo łatwy i wygodny sposób na pozbycie się niepożądanych gości z układu pokarmowego Twojego kota.

Bayer Dronspot Spot-on to odrobaczające kropelki przeznaczone do podawania na skórę kota

Jest to pierwszy dostępny w sklepach zoologicznych preparat przeznaczony do użycia na skórę kota. Jest to zdecydowanie łatwiejsza do podania forma, niż preparaty w formie tabletek, których koty nie chcą łykać. Dawka preparatu uzależniona jest od jego wagi, a pipety dostępne są w trzech rozmiarach: 0,35 ml, 0,7 ml oraz 1,12 ml. Koty powinno się odrobaczać cztery razy w roku, jednak wyjątkiem są koty wychodzące i często polujące na myszy i ptaki, a więc narażone na ponowne zarobaczenie znacznie szybciej, niż koty domowe. Koty wychodzące można odrobaczać nawet częściej niż cztery razy w roku. Jeżeli właściciel kota stosuje również ochronę przeciwpchelną w postaci kropelek spot-on nie będzie to kolidować z użyciem kropel odrobaczających Dronspot. Warto zachować odstęp dwóch dni pomiędzy zakropleniem środka przeciwpchelnego, a środka niszczącego pasożyty wewnętrzne. Aplikacja kropelek odrobaczających Dronspot odbywa się identycznie, jak aplikacja kropelek przeciw pchłom i kleszczom. Należy rozchylić mocno sierść na karku kota i pewnymi ruchami opróżnić zawartość pipety bezpośrednio na jego skórę. Kropelki odrobaczające Dronspot zabijają wszystkie rodzaje robaków jelitowych powszechnie spotykane u kotów, takie jak glisty Toxocara cati i Toxascaris leonina oraz tasiemce Dipylidium caninum i Taenia taeniaeformis.

  • Masa ciała kota (kg): większa lub równa 0,5 - 2,5, Rozmiar pipety do użycia: Dronspot dla małych kotów, Objętość (ml) 0,35 (1 pipeta)
  • Masa ciała kota (kg): > 2,5 - 5, Rozmiar stosowanej pipety : Dronspot dla średnich kotów, Objętość (ml) 0,7 (1 pipeta)
  • Masa ciała kota (kg): > 5 - 8, Rozmiar pipety do użycia: Dronspot dla dużych kotów, Objętość (ml) 1,12 (1 pipeta).


    Ważne: Zgodnie z obowiązującymi przepisami, produkt jest dostępny do sprzedaży tylko w przypadku odbioru osobistego lub zlecenia odbioru w wybranej firmie kurierskiej. Produkty znajdujące się na liście OTC w tym Dronspot nie mogą być sprzedawane przez sklep do gabinetów weterynaryjnych oraz sklepów zoologicznych.

Więcej informacji

Producent:Bayer
Rodzaj:Odrobaczanie
WłaściwościKropelki spot-on
Opakowanie:0,35 ml, 0,7 ml, 1,12 ml
Przeznaczenie:Dla kotów
Ilość:2 pipety
Czas realizacji:2 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Bayer Dronspot Spot-on Krople Odrobaczające dla Kotów 2 Pipety

Bayer Dronspot Spot-on Krople Odrobaczające dla Kotów 2 Pipety

Bayer Dronspot to innowacyjne krople odrobaczające spot-on dla kotów, które służą do usuwania z organizmu kota glist i tasiemców.

Produkty powiązane