FRONTLINE Combo Spot-On Dla Kotów

Nowy produkt

FRONTLINE Combo Spot-On Dla Kotów roztwór do nakrapiania. Wyjątkowe i wszechstronne rozwiązanie problemu kleszczy i pcheł u zwierząt domowych.

Więcej szczegółów

31,90 zł brutto

Opis produktu

Liczba kleszczy w Polsce stale rośnie a pasożyty te można napotkać  niemalże wszędzie: w ogrodach, na plaży, na łąkach, w lasach, parkach...

To dlatego starajmy się rozpowszechniać informacje o tym, w jaki sposób zwierzęta i ludzie łapią kleszcze, oraz jak chronić psy i koty przed poważnymi zagrożeniami dla zdrowia powodowanymi przez kleszcze.
Kleszcze mogą powodować podrażnienia skóry,prowadzić do powstania ropni,roznosić choroby, takie jak borelioza, które dotykają także ludzi

Bądź kleszczoświadomy!


FRONTLINE Combo Spot-On Dla Kotów, to wyjątkowe i wszechstronne rozwiązanie problemu kleszczy i pcheł u zwierząt.


Jego jakość została potwierdzona przez liczne badania laboratoryjne i kliniczne oraz miliony właścicieli zwierząt na całym świecie. FRONTLINE Combo gwarantuje zadowolenie użytkowników i bezpieczeństwo ich pupili.
FRONTLINE Combo przeznaczony jest zarówno dla kotów jak i dla psów, w zależności od ich masy ciała.

FRONTLINE Combo jest połączeniem dwóch substancji czynnych, które działając wspólnie, eliminują wszystkie stadia rozwojowe pchły na każdym etapie jej cyklu rozwojowego.
Zabezpiecza to zwierzęta przed kolejnymi zakażeniami.


Należy również pamiętać, że kleszcze mogą przenosić śmiertelne choroby, tj. piroplazmoza i ehrlichioza, a zdrowie kota lub psa zależy od jak najszybciej wprowadzonego programu ich ochrony.

Szybkie działanie:

Zabija pchły w ciągu 24 godzin a kleszcze w ciągu 48 godzin.

Długie działanie:
Zabija pchły przez okres do 4 tygodni u kotów oraz przez okres do 8 tygodni u psów.
Zapobiega rozmnażaniu się pcheł poprzez hamowanie rozwoju ich jaj oraz larw i poczwarek przez okres do 6 tygodni u kotów oraz do 8 tygodni u psów.
Zabija kleszcze przez okres do 2 tygodni u kotów oraz przez okres do 4 tygodni u psów.


Wodoodporność:

Twój ulubieniec może pływać lub być kąpany po 48 godzinach od aplikacji.

Podwójne działanie:

Eliminuje kleszcze i pchły oraz zabezpiecza zwierzęta przed ich ponownym zakażeniem.
Chroni środowisko domowe zwierzęcia przed powtórną inwazją pcheł niszcząc ich jaja i larwy.Jednokrotne podanie za pomocą pipety zapewnia wielotygodniową ochronę.


Bezpieczeństwo i dostosowanie
Dla wszystkich ras i wielkości psów oraz kotów. Zarówno dla dorosłych psów, kotów, jak i szczeniąt oraz kociąt. Dla wychodzących i niewychodzących psów i kotów.

FRONTLINE Combo działa na powierzchni skóry (nie wykazuje działania układowego).
FRONTLINE Combo zabija pasożyty poprzez kontakt bezpośredni, nie poprzez krew psa lub kota.

Uwaga!
Wprowadzono zakaz sprzedaży wysyłkowej tego produktu. Jest sprzedawany wyłącznie z opcją odbioru osobistego. Jeśli chcesz zakupić ten produkt, lub uzyskać dodatkowe informacje, skontaktuj się z biurem obsługi klienta: 533 613 396 lub 604 518 853

Więcej informacji

Producent:Merial
Rodzaj:Pipeta
Przeznaczenie:Na pchły i kleszcze
Wiek kota:Koty dorosłe
Czas realizacji:2 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

FRONTLINE Combo Spot-On Dla Kotów

FRONTLINE Combo Spot-On Dla Kotów

FRONTLINE Combo Spot-On Dla Kotów roztwór do nakrapiania. Wyjątkowe i wszechstronne rozwiązanie problemu kleszczy i pcheł u zwierząt domowych.

Produkty powiązane