Trixie Czekolada Dla Psa

TX 2970

Nowy produkt

Trixie czekolada dla psa to idealna przekąska dla psa w każdym wieku.

Więcej szczegółów

7,90 zł brutto

Opis produktu

Trixie Czekolada dla psa to dozwolony smakołyk dla Twojego pupila

Czy często zdarzają ci się sytuacje, w których jesz coś smakowitego a Twój pupil przygląda ci się wielkimi, głodnymi oczami z bardzo bliska? Nie zawsze jest to kwestia złego wychowania psa, po prostu zwierzaki te są niesamowitymi łakomczuchami. Bliskie relacje z właścicielem zazwyczaj sprawiają, że pies najchętniej zasiadałby razem z nim do stołu. Wszystkie potrawy pachną smakowicie, a na widok jedzącego człowieka pies zaczyna odczuwać głód nawet pomimo tego, że sam przed chwilą skończył spożywać jedzenie przeznaczone dla siebie. Tak po prostu skonstruowany jest psi organizm, a zapachy unoszące się nad talerzem zupy czy pieczonym mięsem są wręcz nie do zignorowania. Podobnie jest ze słodyczami. Nie są dozwolone i nie powinny być spożywane przez psy. Ale jeżeli pupil tak ładnie prosi? Czekolada stworzona z myślą o ludziach jest szkodliwa. Zawiera teobrominę, która jest alkaloidem obecnym w kakao i czekoladzie. Składnik ten w organizmie psa i kota jest metabolizowany bardzo powoli, a w konsekwencji szkodzi organizmom tych czworonogów, może powodować zaburzenia układu nerwowego i układu krążenia. Nie warto więc za chwilę przyjemności zwierzęcia ryzykować podawaniem mu przysmaków przeznaczonych dla ludzi. Trixie Czekolada dla psa to bezpieczny sposób na podanie psu smakołyka.

Trixie Czekolada dla psa jest smaczna i bezpieczna dla organizmu czworonoga

Jest ona uzupełnieniem codziennej diety – dozwolonym przysmakiem, który może służyć do nagradzania pupila za dobre zachowanie. Zawiera szereg witamin takich jak A, D3, E, B1, B2, B6, B12, C, K3, a także biotynę. Uzupełnia niedobory witamin i mikroelementów w organizmie pupila. Jest podzielna, można podawać ją w niewielkich ilościach w razie potrzeby lub w sytuacji, w której zwierzak zasłuży na nagrodzenie czymś smacznym. Czekolada jest łatwa w przechowywaniu, dodatkowo skutecznie można nią zmylić psa, ponieważ jej wygląd i opakowanie niczym nie różnią się od czekolady dla ludzi. Trixie Czekolada dla psa to przyjemne urozmaicenie diety pupila.

Skład:

Mleko i produkty pochodne mleka, cukier, tłuszcze, ziarno, witaminy A, D3, E, B1, B2, B6, B12, C, K3, biotyna. Analiza składu czekolady dla psa: białko 9,5%, tłuszcz 22%, włókno 1,5%, popiół 4%

Więcej informacji

Producent:Trixie
Rodzaj:Przysmak
Wiek psa:Dorosły i Senior
Waga:100g
Smak:Czekolada
WłaściwościZdrowa skóra i lśniąca sierść
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Trixie Czekolada Dla Psa

Trixie Czekolada Dla Psa

Trixie czekolada dla psa to idealna przekąska dla psa w każdym wieku.

Produkty powiązane