Kość Naturalna Wędzona Przysmak Dla Psa

1448

Nowy produkt

Maced Kość Naturalna Wędzona to produkt, który warto podarować swojemu pupilowi. Jest on stworzony z myślą o zdrowiu i szczęściu psów w każdym wieku! Sprawdź!

Więcej szczegółów

2,19 zł brutto

Opis produktu

Maced Kość Naturalna Wędzona

Maced Kość Naturalna Wędzona Gryzak to uwielbiana przez psy i często wybierana przez ich właścicieli przekąska, która charakteryzuje się aromatem i smakiem dedykowanym czworonożnym przyjaciołom.

Jest to produkt w pełni naturalny - w procesie jego produkcji nie wykorzystuje się sztucznych konserwantów lub substancji aromatycznych. Zapach Kości Wędzonej Maced jest wynikiem wykorzystania najwyższej jakości surowców oraz zastosowania specjalnego procesu wędzenia. Jest to zdrowe i smaczne uzupełnienie codziennej diety psa.

Maced Kość Naturalna Wędzona spełnia wiele ważnych funkcji

Najważniejsze zalety produktu:

  • wspomaga utrzymanie higieny jamy ustnej psa – czyści zęby, masuje dziąsła oraz zapewnia świeższy oddech,

  • wspiera usuwanie resztek pokarmu z jamy ustnej i szczelin między zębami,

  • pomaga utrzymać zęby w dobrej kondycji,

  • pozwala psu zaspokoić instynktowną potrzebę gryzienia,

  • stanowi psi przysmak,

  • dzięki intensywnemu aromatowi pozwala psu rozwijać wyostrzony zmysł węchu,

  • jest dobrą przekąską pomiędzy większymi posiłkami, która nie powoduje u psa przejedzenia i pozwala kontrolować zbyt duży apetyt,

  • może stanowić przydatny gadżet w procesie tresowania psa (w formie nagrody).

Maced Kość Naturalna Wędzona Gryzak to zdecydowanie lepszy wybór dla psich pupili, niż sztuczne zabawki przeznaczone do gryzienia, ponieważ jest wykonana z naturalnych surowców, w pełni bezpiecznych dla zdrowia zwierzęcia. Dzięki jej zastosowaniu wyklucza się ryzyko połknięcia przez zwierzę elementów plastikowych lub gumowych, które nie zostałyby strawione oraz mogłyby stać się przyczyną poważnych problemów zdrowotnych.

Tylko Maced Kość Naturalna Wędzona Gryzak łączy w sobie elementy pozwalające z jednej strony wzbogacić i urozmaicić dietę psa, a z drugiej umożliwiające mu wykonywanie ulubionych aktywności. Produkt ten zapewnia intensywny, unikalny smak, który uwielbia każdy pies. Może być on stosowany zarówno w przypadku dużych, jak i większych ras i to już od pierwszych miesięcy życia, kiedy potrzeba gryzienia u psów jest szczególnie duża z powodu wyżynania się zębów oraz ich osadzania w zębodołach. W tym okresie Maced Kość Naturalna Wędzona Gryzak może przynieść pupilowi dużą ulgę.

Więcej informacji

Producent:Maced
Rodzaj:Przysmak
Wiek psa:Psy dorosłe i szczenięta
WłaściwościDentystyczne
Przeznaczenie:Gryzak
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Kość Naturalna Wędzona Przysmak Dla Psa

Kość Naturalna Wędzona Przysmak Dla Psa

Maced Kość Naturalna Wędzona to produkt, który warto podarować swojemu pupilowi. Jest on stworzony z myślą o zdrowiu i szczęściu psów w każdym wieku! Sprawdź!

Produkty powiązane