Kurza Łapka Wędzona Dla Psa

Nowy produkt

 Kurza Łapka Wędzona Dla Psa to wysokiej jakości przysmak dla każdego psa. W 100% naturalny, lekkostrawny i nietuczący, najwyższej jakości przysmak dla wszystkich pupil.

Więcej szczegółów

Inne opakowania
Ten produkt występuje w różnych opakowaniach, rozmiarach lub kolorach!

0,60 zł brutto

Opis produktu

 Kurza Łapka Wędzona - najsmaczniejszy rarytas dla wszystkich pupili

Suszone kurze łapki to dla większości psów najsmaczniejszy rarytas. Nie wszystkim psom jednak on odpowiada. Przysmak ten jest całkowicie naturalny a także lekkostrawny, dlatego polecany jest dla psów z nadwagą. Świetnie urozmaicenie diety, podawany między posiłkami sprawi, że pupil nie będzie odczuwał głodu. Zaletą tych gryzaków w postaci kurzych łapek to z pewnością dobry wybór na utrzymanie zębów w dobrym stanie. Skutecznie eliminuje problem z pojawiającym się kamieniem nazębnym a także masuje dziąsła psa.  Kurze Łapki to chrupiący i aromatyczny rarytas dla każdego psa w każdym wieku. Nadaje się również dla małych psów. Mają one duże wartości odżywcze, szczególnie są bogate w białko a także inne kwasy tłuszczowe które mają znaczący wpływ na utrzymanie zdrowej skóry a lśniącej i gładkiej sierści. Bardzo dobrze przyswajane przez psie organizmu dlatego też są idealnym rozwiązaniem dla wrażliwych psów. Metoda na suszenie kurzych łapek jest sprawdzona, dlatego pozwala na utrzymanie ich naturalnych i doskonałych wartości odżywczych. Kurze Łapki nie zawierają żadnych składników dodatkowych ani ulepszaczy. Nie posiadają także żadnych sztucznych barwników. Całkowicie naturalne dlatego tak chętnie zjadane przez nasze czworonogi. Smaczny i chrupiący rarytas z pewnością zaspokoi naturalną potrzebę gryzienia naszego psa, a przy tym zmusi go do żucia. Higiena jamy ustnej zostanie naturalnie utrzymana. Kurze łapki sprawdzą się jako nagroda podczas szkolenia, świetna forma uzupełniająca ucieszy każdego czworonoga. Smakołyk ten jest bardzo lubiany nawet przez najbardziej wybredne i wymagające psy. Zaleca się również podawanie kurzych łapek psom ze skłonnością do alergii pokarmowej. Kurze Łapki to z pewnością znakomite uzupełnienie diety każdego psa. Smaczne, lekkostrawne a w dodatku z ogromną chęcią spożywane.

Więcej informacji

Producent:Maced
Rodzaj:Przysmak
Smak:Kurczak
WłaściwościDentystyczne
Przeznaczenie:Gryzak
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Kurza Łapka Wędzona Dla Psa

Kurza Łapka Wędzona Dla Psa

 Kurza Łapka Wędzona Dla Psa to wysokiej jakości przysmak dla każdego psa. W 100% naturalny, lekkostrawny i nietuczący, najwyższej jakości przysmak dla wszystkich pupil.

Produkty powiązane