Maced Super Premium Naturel Soft Przysmak dla Psa

Nowy produkt

Maced Super Premium Naturel Soft to naturalne, bezzbożowe przysmaki dla psów wszystkich ras.

Więcej szczegółów

Inne opakowania
Ten produkt występuje w różnych opakowaniach, rozmiarach lub kolorach!

8,39 zł brutto

Opis produktu

Maced Naturel Przysmak dla Psa

Maced Super Premium Naturel Soft Wołowina 100% z oregano

Propozycja zdrowego przysmaku, zawierającego 91% mięsa wołowego i 9 % naturalnych dodatków. Monoproteinowa propozycja miękkiego, soczystego i naturalnego przysmaku to zdrowy wariant urozmaicający dietę Twojego psa. W wołowych kąskach nie znajdziemy wypełniaczy w postaci zbóż mogących powodować alergie pokarmowe i nietolerancje. Przysmaki bez zbóż nie powodują alergii pokarmowych, dodatkowo działają korzystnie na organizm hamując rozwój grzybów i bakterii w organizmie czworonoga – odpowiada za to dodatek oregano, które jest znane również z właściwości uspokajających i wspomagających trawienie. Monoproteinowe przysmaki szczególnie polecane są psim alergikom, dla których najbezpieczniejszym wariantem diety jest ten oparty na jednym źródle białka.

Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego: wołowina 91%, surowce pochodzenia roślinnego: glicerol 5%, oregano 4%.

Maced Super Premium Naturel Soft królik 100% z rozmarynem

Kolejna propozycja przysmaku monoproteinowego jest oparta na mięsie króliczym. Jest to delikatne, lekkostrawne mięso łagodne dla żołądka nawet psiego alergika. Bezzbożowa receptura jest bezpieczna dla zwierząt, nie powoduje alergii pokarmowych i nie obciąża organizmu pupila. Rozmaryn ma działanie antybakteryjne, obniża poziom cukru we krwi psa, dodatkowo wspomaga pracę wątroby i poprawia kondycję sierści psa. Przysmak Maced Naturel jest dedykowany psom, które są uczulone na inne rodzaje białka niż białko królicze. Kąski są miękkie, dzięki czemu poradzą sobie z nimi także szczenięta lub psi seniorzy.

Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego: 91% królik, glicerol 5%

Maced Super Premium Naturel Soft Kurczak 100%

To przysmak w postaci dość miękkich, delikatnych kąsków z kurczaka. Mięso z kurczaka charakteryzuje się delikatnością, lekkostrawnością i wysoką smakowitością. Zawiera potas, cynk, magnez, a także dobroczynne witaminy z grupy B. Mięso z kurczaka jest jedynym źródłem białka, dzięki czemu przysmak jest bezpieczny także dla psów uczulonych na inne niż kurczak źródła białka. W przysmakach Maced Naturel nie znajdziemy zbóż, dzięki czemu są one propozycją bezpieczną pod kątem zmniejszenia ryzyka powstawania alergii pokarmowych i skórnych. Zboża często uczulają psy, stosuje się je jako urozmaicenie diety, jednak są one obciążające dla żołądka pupila. Brak zbóż poprawia strawność prezentowanego przysmaku i sprawia, że jest on bezpieczny także dla delikatnego żołądka wrażliwego psa.

Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego: kurczak 95%, glicerol 5%.

Więcej informacji

Producent:Maced
Rodzaj:Przysmak
Wiek psa:Dorosły i Senior
Smak:Wołowina, królik, kurczak
WłaściwościPrzysmak monobiałkowy w trzech smakach
Opakowanie:100 g
Przeznaczenie:Pomiędzy posiłkami
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Maced Super Premium Naturel Soft Przysmak dla Psa

Maced Super Premium Naturel Soft Przysmak dla Psa

Maced Super Premium Naturel Soft to naturalne, bezzbożowe przysmaki dla psów wszystkich ras.

Produkty powiązane